Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.019
Like
3.877
Πόντοι
456

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.019
Like
3.877
Πόντοι
456
Η μισή η Ξούθου καθαρή. Η άλλη μισή αρχιδια καλαβρεζικα. Καλύτερα να μπαίνουν τύποι και να γαμανε όρθια. Πάρα αυτό το χάλι
 

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
Επίσκεψη παραλία, Π Φάληρο τρίτη βράδυ ξημερώματα Τετάρτη. Μια σγουρό μαλλί αδύνατο ( μάλλον Ρου) βλεπόταν. 30 π 40 γαμ δε πήρα. 1ον είχε ύφος , 2ον ήταν ντυμένη λες και πήγε για φασινα σπίτι, 3ον δεν ήταν και το μουνι....
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Κυριακή μεσημέρι, όλες χαλβαδιάζουν στις παραλίες με τους αγαπούληδες, μόνο κάτι απελπισμένες τραβιούνται στο τρίγωνο.
Ανάμεσα σ´ αυτές και τα σοβιετικά GILF που κοντράρονται ποιά θα χτυπήσει στο τέλος της ημέρας το μεγαλύτερο γαμησοκάματο.
Το ξαλάφρωμα ήρθε από τη Λιούντα στο Λίμπερτυ που έχω γράψει κατ´ επανάληψη γί αυτή (20€ δικά της + 10€ για το ξενοδοχείο)
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Σήμερα μεσημέρι πέρασμα με μηχανή 13:00 έξω από Liberty ΤΊΠΟΤΑ απολύτως!!!
Δεξιά Χαλκοκονδύλη έξω από Ορφέα η γνωστή μάλλον γύφτισσα με τα λίγα δόντια και κάνα δυο ακόμα καθιστές εκεί δίπλα στην πόρτα. Λίγο πιο κάτω αριστερά μια Κινέζα γεματούλα.
ΤΊΠΟΤΑ!!!!!
 

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
Ξημερώματα ΦΙΞ (Πατησίων) σταθερά μαύρη δύναμη 4 κορίτσια. Παρέλαβα μια κοντουλα με τον 20 πολύ αξιόλογο δεν την είχα ξανα προσέξει , έκανε φιλότιμη προσπάθεια .
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.277
Πόντοι
2.036
Ξημερώματα ΦΙΞ (Πατησίων) σταθερά μαύρη δύναμη 4 κορίτσια. Παρέλαβα μια κοντουλα με τον 20 πολύ αξιόλογο δεν την είχα ξανα προσέξει , έκανε φιλότιμη προσπάθεια .
Γωνια Χανσεν και Πατησσιων ακομα μαζευει μαυρουλες ή πλεον αλλαξανε στεκι...εχω να περασω αρκετο καιρο? δεν ηξερα οτι η Φιξ εχει κτιριο στην Πατησσιων...θα το ψαξω...
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
364
Like
2.079
Πόντοι
441
Γωνια Χανσεν και Πατησσιων ακομα μαζευει μαυρουλες ή πλεον αλλαξανε στεκι...εχω να περασω αρκετο καιρο? δεν ηξερα οτι η Φιξ εχει κτιριο στην Πατησσιων...θα το ψαξω...
Πάρκο φιξ
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
828
Κριτικές
12
Like
2.296
Πόντοι
496
Σήμερα μεσημέρι 15:40 καβαληκεύτηκε η αλβανιδωκολάρα,άντζελα στο όνομα; Δεν θυμάμαι,αλλά θυμάμαι τον πάτο της. Έχει κωλάρα η αλβανέζα. Στα 10 μέτρα βρισκόταν και η ρουμάνα με τα ταττού φιογκάκια στο πίσω μέρος του μπουτιού της. Η σούφρα της αλβανιάρας είναι σαν τον ισθμό της κορίνθου. Το ξενοδοχείο 10 μέτρα ποιο πέρα όπου έδωσα 10 ευρώ και 20 σε αυτήν. Κάναμε μπάνιο και πεθάναμε στο γαμήσι. Δεν ξέρω γιατί δεν έβγαλε το σουτιέν αλλά την φανέλα την ίδρωσε. Ερώτηση μέχρι τι ώρα βαράει πόστο και μου είπε μέχρι 16:30.
Η παρθενική μου εξώρμηση έλαβε τέλος. Καλά γαμήσια και καλό καλοκαίρι.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.277
Πόντοι
2.036
Σήμερα μεσημέρι 15:40 καβαληκεύτηκε η αλβανιδωκολάρα,άντζελα στο όνομα; Δεν θυμάμαι,αλλά θυμάμαι τον πάτο της. Έχει κωλάρα η αλβανέζα. Στα 10 μέτρα βρισκόταν και η ρουμάνα με τα ταττού φιογκάκια στο πίσω μέρος του μπουτιού της. Η σούφρα της αλβανιάρας είναι σαν τον ισθμό της κορίνθου. Το ξενοδοχείο 10 μέτρα ποιο πέρα όπου έδωσα 10 ευρώ και 20 σε αυτήν. Κάναμε μπάνιο και πεθάναμε στο γαμήσι. Δεν ξέρω γιατί δεν έβγαλε το σουτιέν αλλά την φανέλα την ίδρωσε. Ερώτηση μέχρι τι ώρα βαράει πόστο και μου είπε μέχρι 16:30.
Η παρθενική μου εξώρμηση έλαβε τέλος. Καλά γαμήσια και καλό καλοκαίρι.
σε ποιο χοτελ? μηπως στο lido καποδηστριου? μηπως ειναι μια που το προσωπο της εχει μικρες φακιδες ή κατι παρομιο και χρωμα μαλλιων μαλλον καστανοξανθο?
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
189
Like
125
Πόντοι
1
Σήμερα μεσημέρι 15:40 καβαληκεύτηκε η αλβανιδωκολάρα,άντζελα στο όνομα; Δεν θυμάμαι,αλλά θυμάμαι τον πάτο της. Έχει κωλάρα η αλβανέζα. Στα 10 μέτρα βρισκόταν και η ρουμάνα με τα ταττού φιογκάκια στο πίσω μέρος του μπουτιού της. Η σούφρα της αλβανιάρας είναι σαν τον ισθμό της κορίνθου. Το ξενοδοχείο 10 μέτρα ποιο πέρα όπου έδωσα 10 ευρώ και 20 σε αυτήν. Κάναμε μπάνιο και πεθάναμε στο γαμήσι. Δεν ξέρω γιατί δεν έβγαλε το σουτιέν αλλά την φανέλα την ίδρωσε. Ερώτηση μέχρι τι ώρα βαράει πόστο και μου είπε μέχρι 16:30.
Η παρθενική μου εξώρμηση έλαβε τέλος. Καλά γαμήσια και καλό καλοκαίρι.
Που την βρίσκουμε
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα και από μένα νέο μέλος εδώ παίδες μόλις περάσεις τα ΚΤΕΛ στο κηφησο μπροστά από τα Leroy βραδάκι δύο πολύ όμορφα κοριτσοπουλα γνωρίζει κανείς τπτ;

Κοριτσόπουλα;;;; :think: ΜΗΝ είσαι σίγουρος τύπε.. βεβαιώσου πως ΔΕΝ έχετε κάνει μαζί φαντάροι πρώτα καλού κακού....
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Σήμερα μεσημέρι 15:40 καβαληκεύτηκε η αλβανιδωκολάρα,άντζελα στο όνομα; Δεν θυμάμαι,αλλά θυμάμαι τον πάτο της. Έχει κωλάρα η αλβανέζα. Στα 10 μέτρα βρισκόταν και η ρουμάνα με τα ταττού φιογκάκια στο πίσω μέρος του μπουτιού της. Η σούφρα της αλβανιάρας είναι σαν τον ισθμό της κορίνθου. Το ξενοδοχείο 10 μέτρα ποιο πέρα όπου έδωσα 10 ευρώ και 20 σε αυτήν. Κάναμε μπάνιο και πεθάναμε στο γαμήσι. Δεν ξέρω γιατί δεν έβγαλε το σουτιέν αλλά την φανέλα την ίδρωσε. Ερώτηση μέχρι τι ώρα βαράει πόστο και μου είπε μέχρι 16:30.
Η παρθενική μου εξώρμηση έλαβε τέλος. Καλά γαμήσια και καλό καλοκαίρι.
εδωσε κωλο φιλε ?
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
828
Κριτικές
12
Like
2.296
Πόντοι
496
Η εργασία έγινε στο χοτέλ αρτεμισίον στην βερανζέρου. Κώλο δεν ξέρω αν δίνει και δεν ζήτησα.
Το σημείο εργασίας βρίσκεται επί των οδών 3 Σεπτεμβρίου και Χαλκοκονδύλη μπροστά απο το το χοτέλ Parnon.
Eκεί την αράζουν η αν έχει ήλιο πίσω απο την στάση του λεωφορείου.
Απο 10 έως 16:30.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.569
Like
13.660
Πόντοι
3.656
Χτες κατέβηκα τρίγωνο. Έχει μπαχαλέψει τελείως. Η Σάντυ στη θέση της, σκιά του παλιού της εαυτού. Λιώνει από την πρέζα, ή έχει τον Ιό; δεν γνωρίζω, την απέφυγα. Η Άννα η Ρομά παίζει με το τηλέφωνο. Εμφανίστηκε μια άλλη Ρομά, Μαρία κατά δήλωσή της, την έπαιρνα πριν χρόνια. Κοντοπούτανο με καλές αναλογίες και θερμό σεξ. Χτες ήταν κοντοκουρεμένη, πασαλειμμένη με κάτι σαν ασβέστη, δεν ξερω τι σκατά ήταν, αν κάποιο άτομο γνωρίζει πιθανότητες, ας γράψει. Είδα μια καινούργια νεαρή μαυρούλα με κάτι πολύ ιδιαίτερο πάνω της. Την πλησίασα αλλά μου είπε πως προτιμάει να περπατήσει. Ίσως με πέρασε για ασφαλίτη και φοβήθηκε, ποιός ξέρει τι έχουν μέσα στο κεφάλι τους
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
828
Κριτικές
12
Like
2.296
Πόντοι
496
Ξέχασα να αναφέρω ότι πάρλαρε πολύ απο το σημείο που μηλίσαμε μέχρι να ανεβούμε στο δωμάτιο.
Πίστεψα ότι θα κλάψουν μανούλες αλλά μόλις έβαλε το καυλί στο στόμα άλλαξε χαρακτήρας και δεν ξαναμήλισε μόνο βογγούσε.
Τέλος καλό.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Χτες κατέβηκα τρίγωνο. Έχει μπαχαλέψει τελείως. Η Σάντυ στη θέση της, σκιά του παλιού της εαυτού. Λιώνει από την πρέζα, ή έχει τον Ιό; δεν γνωρίζω, την απέφυγα. Η Άννα η Ρομά παίζει με το τηλέφωνο. Εμφανίστηκε μια άλλη Ρομά, Μαρία κατά δήλωσή της, την έπαιρνα πριν χρόνια. Κοντοπούτανο με καλές αναλογίες και θερμό σεξ. Χτες ήταν κοντοκουρεμένη, πασαλειμμένη με κάτι σαν ασβέστη, δεν ξερω τι σκατά ήταν, αν κάποιο άτομο γνωρίζει πιθανότητες, ας γράψει. Είδα μια καινούργια νεαρή μαυρούλα με κάτι πολύ ιδιαίτερο πάνω της. Την πλησίασα αλλά μου είπε πως προτιμάει να περπατήσει. Ίσως με πέρασε για ασφαλίτη και φοβήθηκε, ποιός ξέρει τι έχουν μέσα στο κεφάλι τους
Καλημερα Φιλε Ιωαννη...θα ειμαι Λιτος και περιεκτικος.....Milf-granny....σλαβικης σχολης....με ταλεντο στην πιπα....και να ειναι λιγο γεματουλα δεν τρεχει τιποτα...καθαρη...που την πετυχαινουμε και ονομα.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom