Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (8 μέλη και 45 επισκέπτες)

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
53
Like
130
Πόντοι
0
Κανα μουνι θα πληρωσουμε σημερα.???:think: :zfuck: ....

Ελεγα να παω για δοκιμη Τζουλιετα, αλλα δεν την εχει στο προγραμμα, Μπαρμπαρα που γραφτηκε ποιο πανω, την εχω στο στοχαστρο να την δω, δεν την πετυχενω, σημερα εινα στο golden lips, δεν το γουσταρω το μαγαζι με καμια, αλλα θα μπω να την δω....
Ελπίζω να μην πηγές Τζουλιέτα.. Η Μπάρμπαρα είναι καλή σε σχέση με άλλες λατινες..
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
53
Like
130
Πόντοι
0
Λιλιανας light on....:rockon: αλλα δεν γαμας ουτε με βυσμα :confused: και τις 2 φορες που περασα μεσα σε προγραμμα, εφυγα, μπηκα Ν.ουρανου 6 κατω, ειδα την Αμαρυλις, ξανθο καρε μαλι, αδυνατο σωματακι, προσωπο καλουτσικο, πισωκουνα οταν εφυγε την εκοψα, πολυ ωραιος ασπρος κωλος, πρεπει να την εχω πληρωσει ενα βραδυ του 2021 στο κοροβαγκου, μου φενεται γνωστη φατσα, αλλα και αγνωστη μιας και δεν την θυμαμαι καθολου εκεινη την συνευρεση, οποτε δυσκολα να δοκιμασω. Διπλα στο golden lips, η Μπαρμπαρα και αυτη σε ωριαιο προγραμμα. Μπηκα Ν.Ουρανου 13, το πισω, μεσα η Αντζελα, την ειδα μου αρεσε, κυριως η φαρδοκωλαρα της, μαυρομαλα, με ψιλοαγριο προσωπο, γκριζες ματαρες.!!! προμιλφακι, με μικρο βυζακι αλλα ρωγα κιμωλια.!!! Περασα δωματιο, το στουντιο ειναι το καθαροτερο αυτη την στιγμη απο ολα τα στουντιο, ευχαριστες μυρωδιες, πεντακαθαρα πατωματα. Η Αντζελα.??? Επιτελους μια ανθρωπινη συνευρεση, απο αποδοση δεν εποιασε ταβανι, αλλα η συμπεριφορα της το αγγιξε.... Δεν ξερω αν την ξαναπρωτιμισω, αλλα θα την εχω στο πισω μερος του μυαλου μου.
Η Άντζελα είναι εγγύηση.. Συμφωνω σε όσα είπες..το σημάδι στο κωλαρακι της τι είναι; Ελιά;
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
55
Like
216
Πόντοι
20
Πέρασμα το προηγούμενο ΣΚ, βράδυ, στο Λας Βεγκας στο δεύτερο (όχι το μόνο του), με μια Τζεσικα (παίζει να κάνω κ λάθος) λατίνα. Καλός κωλος και βυζι, πρόσωπο οκ με σημάδια ακμής. 30 απλό, μπήκε γρήγορα δωμάτιο. Καθόλου σοσιαλ. Καλούτσικη πίπα. Γενικα ευχαριστημένος.

Είδα στο προγραμμα ότι από σήμερα ξεκινάει μια Iris που στις φωτό φαίνεται τούμπανο, πέρασε κανεις από την περιοχή να δώσει ενημέρωση;
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Μια Davne που είναι στο πρόγραμμα των paradise εδώ και λίγες μέρες την δοκίμασε κανεις; Φαίνεται δυνατή εμφανισιακά αλλά λέει τίποτα ή είναι ακόμα ένα κομοδίνο;
 

Ozzy87

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
42
Like
38
Πόντοι
0
Επειδή βλέπω αρκετοί ρωτάτε για Αλίκη από το άλλο σιτε... Επίσκεψη πριν λίγο καιρό στο black angels...
Την πετυχαίνω μέσα στο σολανόρσιμα και μετά από λίγο σόσιαλ και ανταλλαγή απόψεων, μπαίνω με το παράβολο των 60 για ελεύθερο στοματικό + gs.
Εμφανισιακά έχω να πω είναι αρκετά αδύνατη, το οποίο δεν ανήκει στα γούστα μου, έχει όμως στο βλέμμα της κάτι πρόστυχο....
Άνετη και δεκτική σε αρκετά γούστα, ξέρει να χειρίζεται καταστάσεις και να σε κάνει να νιώθεις ο εαυτός σου. Πράγμα υπό εξαφάνιση τη σήμερον ημέρα...
Πίπα αρκετά καλή με περιποίηση όλης της γύρω περιοχής για τους μερακλίδες... Το μόνο αρνητικό ότι δεν κάνει πρωκτικό, κατά τα άλλα την κάνεις ότι θέλεις, η τύπισσα το γουστάρει και το δείχνει... στο gs καύλωνε περισσότερο από εμένα... βλέμμα για σεμινάριο όταν σε κοιτάζει από κάτω με αυτά τα μάτια...
Σε σύγκριση δε ξέρω αν την έβαζα με Ρίτα, πλησιάζει όμως αρκετά επικίνδυνα... Εν συντομία καλό παιδί το οποίο θα ξανατιμηθεί σίγουρα.
Gs την κατουράει στα στο στόμα?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.834
Κριτικές
379
Like
5.250
Πόντοι
10.647
Ελπίζω να μην πηγές Τζουλιέτα.. Η Μπάρμπαρα είναι καλή σε σχέση με άλλες λατινες..
Δεν πηγα γιατι δεν δουλευε, θα την πληρωσω μονο και μονο για το επαθλο.

Η Άντζελα είναι εγγύηση.. Συμφωνω σε όσα είπες..το σημάδι στο κωλαρακι της τι είναι; Ελιά;

Δεν ξερω, θα μας πουνε καποιοι που εχουν ποιο στενη σχεση μαζι της, δεν την ρωτησα, παντως αν και δεν ειναι τοσο πολυ αντιαισθητικο, ψιλοξενερωσα οταν το ειδα, γιατι εχει κωλαρα, και δεν την ευχαριστηθηκα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Gs την κατουράει στα στο στόμα?
GS = Golden shower
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.597
Κριτικές
62
Like
39.966
Πόντοι
8.530
γραφει "Υπηρεσιες Ιεροδουλης"; Πριν λιγα χρονια ειχα βρει μεσα στο δωματιο μια αποδειξη (!),την φωτογραφισα.Δειξε μας την αποδειξη σου τυπε
Εχω δει κι εγώ τέτοια απόδειξη...αν θυμάμαι καλά υπήρχε όνομα Vlada...!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.031
Κριτικές
11
Like
17.182
Πόντοι
3.796
Η Άντζελα είναι εγγύηση.. Συμφωνω σε όσα είπες..το σημάδι στο κωλαρακι της τι είναι; Ελιά;
Λιπωμα φάνηκε στο σαλοναρισμα ,ίσως όμως και τίποτα άλλο που δεν πάει να το αφαιρέσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom