Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.592
Κριτικές
36
Like
35.015
Πόντοι
18.565
Φίλε αυτοι δεν περιμενουν τον βαλκανιο τουρίστα να κονομησουν. Εχουν Κινεζους, Ιαπώνες, Κορεατες, βόρειοαμερικανους που θα σκασουν ευκολα και 3 και 4κ.
Απο κει και περα δε σημαίνει οτι δε βρισκεις ευκαιρίες του 1000αρίκου. Απλα θελει περισσότερο ψαξιμο πλεον
Οι Ιάπωνες είναι ευλογία του Βούδα για τα κορίτσια. Κινέζους όμως και Ινδους τα κορίτσια τούς αποφεύγουν σαν κατάρα. Κάνουν πολλά παζάρια.
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
400
Like
113
Πόντοι
1
Τα πράγματα είναι απλά: Αν ζητάνε 3,000 πάτε ΑΜΕΣΩΣ παρακάτω, δεν χρειάζεται να ασχοληθείτε καν. Εξάλλου, κατά πάσα πιθανότητα, οι περισσότερες που ζητούν τέτοια ποσά, στο κρεβάτι είναι κομοδίνα, τα έχουν πει και παλιότεροι από εμάς αυτά, και όντως ισχύουν.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.130
Like
6.794
Πόντοι
1.056
Φίλε αυτοι δεν περιμενουν τον βαλκανιο τουρίστα να κονομησουν. Εχουν Κινεζους, Ιαπώνες, Κορεατες, βόρειοαμερικανους που θα σκασουν ευκολα και 3 και 4κ.
Απο κει και περα δε σημαίνει οτι δε βρισκεις ευκαιρίες του 1000αρίκου. Απλα θελει περισσότερο ψαξιμο πλεον
Ασιάτες έχουν και μικρό πουλί , αμερικανοί είναι χοντροί δεν έχουν αντοχή , που να φάνε μπαλκαν πέος τα ασιατακια
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.071
Like
2.864
Πόντοι
506
Οι Ιάπωνες είναι ευλογία του Βούδα για τα κορίτσια. Κινέζους όμως και Ινδους τα κορίτσια τούς αποφεύγουν σαν κατάρα. Κάνουν πολλά παζάρια.
Kοιτα εξαρτάται τι κινέζους, εδω στη Μαλαισια κυκλοφορούν με 750 και McLaren
Ασιάτες έχουν και μικρό πουλί , αμερικανοί είναι χοντροί δεν έχουν αντοχή , που να φάνε μπαλκαν πέος τα ασιατακια
Το αμερικανικό διαβατήριο είναι το όνειρο της καθε ταυλανδεζας
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.130
Like
6.794
Πόντοι
1.056
Kοιτα εξαρτάται τι κινέζους, εδω στη Μαλαισια κυκλοφορούν με 750 και McLaren

Το αμερικανικό διαβατήριο είναι το όνειρο της καθε ταυλανδεζας
Και Γερμανοί παίζουν μπάλα και Σκανδιναβοί

Βλέπεις όλους όσους δεν έχουν στον ήλιο μοίρα λόγω φεμινισμού στην Ευρώπη να είναι γαμιαδες εκει

Πριν μια πενταετία γνωστός μου την έκανε μόνιμα για φιλιππινες ενώ και τώρα έχω άλλον που είναι μόνιμα στην Μπανγκοκ

Με περιμένουν και οι δυο αλλά αντιστέκομαι ακόμα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.592
Κριτικές
36
Like
35.015
Πόντοι
18.565
Οι γυναίκες απανταχού της γης, θα τα τρώνε από τους άνδρες, έτσι και αλλιώς. Νόμος του σύμπαντος.
Για πολλούς, κυρίως βορειοευρωπαιους, καλύτερα να τους τα τρώει μια, που στο DNA της είναι να σε υπηρετεί σαν αφέντη, και να βάζει τα κλάματα όταν δεν την αφήνεις να σου πλύνει τα πόδια, από το να σου τα τρώει μια, που θα σου πει πλύνε τα πιάτα και μαγείρεψε για να φας, γιατί εγώ πάω να τα πιω στο μπάρ με τις φιλενάδες μου.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.264
Πόντοι
3.846
Και Γερμανοί παίζουν μπάλα και Σκανδιναβοί

Βλέπεις όλους όσους δεν έχουν στον ήλιο μοίρα λόγω φεμινισμού στην Ευρώπη να είναι γαμιαδες εκει

Πριν μια πενταετία γνωστός μου την έκανε μόνιμα για φιλιππινες ενώ και τώρα έχω άλλον που είναι μόνιμα στην Μπανγκοκ

Με περιμένουν και οι δυο αλλά αντιστέκομαι ακόμα
Όσοι είναι 50 και πάνω και έχουν κάποιο παθητικό εισόδημα ξέρουν ότι εκεί και οικονομία θα κάνουν και θα είναι και βασιλιαδες.
Μιλούσα πρόσφατα με έναν τύπο που γύρισε μετά από 40 μέρες σε Πατάγια και Τσιανγκ Μάι μου έλεγε ότι θα ξαναπάει σύντομα. Εκτίμησε το Τσιανγκ Μάι γιατί στο άλλο μέρος ήταν όλες πουτάνες. Ενώ στο Τσιανγκ Μαι βρίσκεις και νορμάλ κορίτσια που γουστάρουν σχεσούλα και να περνάνε καλά.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.130
Like
6.794
Πόντοι
1.056
Όσοι είναι 50 και πάνω και έχουν κάποιο παθητικό εισόδημα ξέρουν ότι εκεί και οικονομία θα κάνουν και θα είναι και βασιλιαδες.
Μιλούσα πρόσφατα με έναν τύπο που γύρισε μετά από 40 μέρες σε Πατάγια και Τσιανγκ Μάι μου έλεγε ότι θα ξαναπάει σύντομα. Εκτίμησε το Τσιανγκ Μάι γιατί στο άλλο μέρος ήταν όλες πουτάνες. Ενώ στο Τσιανγκ Μαι βρίσκεις και νορμάλ κορίτσια που γουστάρουν σχεσούλα και να περνάνε καλά.
Τα παιδιά που σου λέω είναι και μια δεκαετία μικρότεροι. Έχουν κάποια εισοδήματα συν δουλειά εξ αποστάσεως. Βασιλιάδες μαν
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
804
Κριτικές
1
Like
1.677
Πόντοι
206
Οι γυναίκες απανταχού της γης, θα τα τρώνε από τους άνδρες, έτσι και αλλιώς. Νόμος του σύμπαντος.
Για πολλούς, κυρίως βορειοευρωπαιους, καλύτερα να τους τα τρώει μια, που στο DNA της είναι να σε υπηρετεί σαν αφέντη, και να βάζει τα κλάματα όταν δεν την αφήνεις να σου πλύνει τα πόδια, από το να σου τα τρώει μια, που θα σου πει πλύνε τα πιάτα και μαγείρεψε για να φας, γιατί εγώ πάω να τα πιω στο μπάρ με τις φιλενάδες μου.
και να σου πλενει τα ρουχα ενω τς λες μα καθαρα ειναι ,ναιθ αλλα θα τα πλυνω καλυτερα γιατι σε αγαπω ,αχα χα χα για κατι τεοια ζουμε εμις οι ε καπως μεγαλυτεροι
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.264
Πόντοι
3.846
Τα παιδιά που σου λέω είναι και μια δεκαετία μικρότεροι. Έχουν κάποια εισοδήματα συν δουλειά εξ αποστάσεως. Βασιλιάδες μαν
Στα 40 σου ακόμα περνάει η μπογιά σου στην Ευρώπη.
Γιατί να κοιτάς αποκλειστικά Ασία;
Εκεί βλέπω το πλεονέκτημα για τους 50+ που χάνουν έδαφος οπουδήποτε αλλού.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.130
Like
6.794
Πόντοι
1.056
Στα 40 σου ακόμα περνάει η μπογιά σου στην Ευρώπη.
Γιατί να κοιτάς αποκλειστικά Ασία;
Εκεί βλέπω το πλεονέκτημα για τους 50+ που χάνουν έδαφος οπουδήποτε αλλού.
Εξαρτάται ποιος εισαι και σε ποια χώρα είσαι

Αν είσαι καράφλας και 1.70 και ζεις σε χώρα που όλοι είναι δυο μέτρα ,αρχιδια περνάει.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.071
Like
2.864
Πόντοι
506
Και Γερμανοί παίζουν μπάλα και Σκανδιναβοί

Βλέπεις όλους όσους δεν έχουν στον ήλιο μοίρα λόγω φεμινισμού στην Ευρώπη να είναι γαμιαδες εκει

Πριν μια πενταετία γνωστός μου την έκανε μόνιμα για φιλιππινες ενώ και τώρα έχω άλλον που είναι μόνιμα στην Μπανγκοκ

Με περιμένουν και οι δυο αλλά αντιστέκομαι ακόμα
Eγω το ψαχνω σταδιακά, είπα για αρχη να ανοιξω λογαριασμό. Αλλα χωρίς μόνιμη βίζα δεν ανοίγουν ευκολα, παγκόσμια οδηγία. Η δικια μου εδω στη Μαλαισια εχει ενα φιλο σε τραπεζα. Μου ειπε να κανω αίτηση για να περάσει απο έγκριση απο τα κεντρικά οπως κανουν οι σιγκαπουριανοι. Θα κάνει θετικη εισήγηση αλλα δεν εγγυάται τιποτα.Και θελει 15 μέρες αναμονη. 20.000€ και πανω το επιτοκιο είναι 3,7%. Και χωρίς τις ληστρικες χρεώσεις των ελληνικών τραπέζων. Αλλα η παγκοσμιοποιηση εχει και τα αρνητικα της οχι μονο θετικά. Σκέψου οτι σε καποια μαγαζια ήδη δέχονται μονο άνεπαφες πληρωμές
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.264
Πόντοι
3.846
Eγω το ψαχνω σταδιακά, είπα για αρχη να ανοιξω λογαριασμό. Αλλα χωρίς μόνιμη βίζα δεν ανοίγουν ευκολα, παγκόσμια οδηγία. Η δικια μου εδω στη Μαλαισια εχει ενα φιλο σε τραπεζα. Μου ειπε να κανω αίτηση για να περάσει απο έγκριση απο τα κεντρικά οπως κανουν οι σιγκαπουριανοι. Θα κάνει θετικη εισήγηση αλλα δεν εγγυάται τιποτα.Και θελει 15 μέρες αναμονη. 20.000€ και πανω το επιτοκιο είναι 3,7%. Και χωρίς τις ληστρικες χρεώσεις των ελληνικών τραπέζων. Αλλα η παγκοσμιοποιηση εχει και τα αρνητικα της οχι μονο θετικά. Σκέψου οτι σε καποια μαγαζια ήδη δέχονται μονο άνεπαφες πληρωμές
Θα τα χώσεις σε ασιατική τράπεζα για τέτοιο επιτόκιο όταν online βρίσκεις 5% και βάλε ανεξάρτητου ποσού;
Και χωρίς να τραβιέσαι στην άλλη άκρη του κόσμου.
Εγώ παίζω με πάνω από 6% σε δολάριο.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.071
Like
2.864
Πόντοι
506
Θα τα χώσεις σε ασιατική τράπεζα για τέτοιο επιτόκιο όταν online βρίσκεις 5% και βάλε ανεξάρτητου ποσού;
Και χωρίς να τραβιέσαι στην άλλη άκρη του κόσμου.
Εγώ παίζω με πάνω από 6% σε δολάριο.
Απ την ελλαδα καλυτερα παντως. Τωρα για το online που λες ειναι κι αυτο μια εκδοχη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom