Νέα

First dates gr STAR

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 335K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
501
Like
1.102
Πόντοι
206
συμφωνω μαζι σου παιχτη μου.
οσο ομορφη και αν ειναι η αλλη η' καλυτερα θεωρει τον εαυτο της ομορφη, αν πεταει κοτσανες και λεει ασυναρτησιες του κωλου απλα για να πει κατι και να δειξει οτι ξερει επισης, ειναι η πιο αντικαβλωτικη περιπτωση γκομενας.
Αυτό ακριβώς παθαίνω τύπε. Προβληματικό ή όχι. Είναι ο τρόπος σκέψης μου. Σε συζητήσεις που έχω κάνει με φιλαράκια και γνωστούς μου. Και αυτοί το έχουν, άλλοι λιγότερο, άλλοι περισσότερο. Ο καθένας με τα επίπεδα ανεκτικότητας του παιδιά.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.611
Κριτικές
2
Like
5.239
Πόντοι
1.056
Αυτό ακριβώς παθαίνω τύπε. Προβληματικό ή όχι. Είναι ο τρόπος σκέψης μου. Σε συζητήσεις που έχω κάνει με φιλαράκια και γνωστούς μου. Και αυτοί το έχουν, άλλοι λιγότερο, άλλοι περισσότερο. Ο καθένας με τα επίπεδα ανεκτικότητας του παιδιά.
Όπως ο καθένας θέλει μια Α εμφάνιση για να προχωρήσει έτσι θέλει και ένα Α μυαλό
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.708
Πόντοι
17.311
Αυτό ακριβώς παθαίνω τύπε. Προβληματικό ή όχι. Είναι ο τρόπος σκέψης μου. Σε συζητήσεις που έχω κάνει με φιλαράκια και γνωστούς μου. Και αυτοί το έχουν, άλλοι λιγότερο, άλλοι περισσότερο. Ο καθένας με τα επίπεδα ανεκτικότητας του παιδιά.
καθολου προβληματικο, ισχυει 100%.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
501
Like
1.102
Πόντοι
206
Φωτογραφίες με αλεξίπτωτο δεν βλέπω, μάλλον δεν έφαγε ο μασέρ
Ή μπορεί και να τον πήγε σε καμία πλαγιά και να τον έσπρωξε πριν προλάβει να βάλει αυτός το αλεξίπτωτο. Θέλω να ελπίζω πως όχι. Θα το μάθουμε από τις ειδήσεις.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όπως ο καθένας θέλει μια Α εμφάνιση για να προχωρήσει έτσι θέλει και ένα Α μυαλό
Bullseye που λένε και στο χωριό μου στο L.A.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
501
Like
1.102
Πόντοι
206
Ο άλλος λέει στην Λιθουανή ψωνάρα (πρώην πεινασμένη του Ανατολικού Μπλοκ) ότι δεν έχει αυτοκίνητο και μετακινείται με την κάρτα κοινωνικής επιδότησης...
Και περιμένει να του πει η δικιά σου: "Ουαου, τι κάβλα που θα πηγαίνουμε βόλτες με λεωφορεία, μετρό και τραμ"...
Τους διαλέγουν μάλλον...
Εν τω μεταξύ της έχει πει και το επάγγελμα που κάνει, που η άλλη το θεωρεί χόμπυ για χαρτζηλίκι και όχι βιοπορισμό...
Λες και άμα του καθόταν το "κελεπούρι" (της έλεγε είμαι εισοδηματίας), θα έκανε την τύχη του...
Ένα γαμήσι και μάλιστα θεόξυνο θα το πλήρωνε χρυσό και διαμαντένιο...
Για την συγκεκριμένη έχουν ακουστεί πολλά. Όχι μόνο εδώ μέσα. Έστω τα μισά να ισχύουν. Η πελατεία της μετά την εμφάνιση της στο γυαλί. Θα ανέβηκε πιο γρήγορα απ' ότι ανέβαινα εγώ ανηφόρες, όταν ήμουν ανήλικος και η γκόμενα μου είχε «κενό» σπίτι.
Κανένα από τα δύο της ραντεβού δεν ήταν σχεδιασμένο για να πετύχει. Όπως και τα περισσότερα των ραντεβού. Είναι σχεδιασμένα για να προσφέρουν διασκέδαση και αυτοπροβόλη. Τουλάχιστον στον πλεονασμό τους, για να μην γίνομαι και απόλυτος.
Αλλάξτε μου την γνώμη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.611
Κριτικές
2
Like
5.239
Πόντοι
1.056

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
567
Κριτικές
25
Like
3.472
Πόντοι
1.436
Δεκτή η άποψη σου τύπε. Έχω όμως πρόβλημα με την χαζομάρα. Όχι μόνο με τις γκόμενες, αλλά γενικότερα με τους ανθρώπους. Είμαι δυσανεκτικός. Δυστυχώς είναι κάτι που υπήρχε, υπάρχει και θα υπάρχει και αφού πεθάνω. Μέχρι τότε όμως. Όσες φορές έχει τύχει να κάνω το λάθος και ν' ασχοληθώ με χαζούς ανθρώπους στην ζωούλα μου, έστω και για ένα, δύο, τρία, όσα γαμήσια πήγαινε τέλος πάντων με την συγκεκριμένη ή και άλλες γυναίκες.
Δεν μου έχει βγει σε καλό. Δεν έχω περάσει καλά. Οπότε «κόβω λάσπη» με τρόπο ή και στα ίσια. Για να μην μετανιώνω αργότερα τις επιλογές μου.
Εσύ ξέρεις καλύτερα.....
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
501
Like
1.102
Πόντοι
206
Η Θεά Καρίνα, σύμφωνα με ότι είπε η εξοχότητά της, ΔΕΝ θέλει:
- κοντούς: τους βλέπει σαν παιδιά.
- αγύμναστους και μπυροκοιλιάδες.
- φτωχάντζες και πλεμπαίους.
- μαλθακούς, γυναικότροπους. Θέλει άντρες μπρουτάλ(δήλωσή της) , φαντάζομαι κάτι σαν Ρωσική Μαφία, να ρίχνουν κανένα σκαμπίλι και την βάζουν στη θέση της, αλλά θα την έχουν κιουρία και θα πλερώνουν τα πάντα.
Είναι υπερβολικά αστείο το προφίλ που παρουσιάζει.
Ειδικά αν σκεφτείς, πως με το κατάλληλο χρηματικό ποσό.
Θα μπορούσε να φάει μία κουράδα του ChrisASMR και για συνοδευτικό να πιει τα κάτουρα ντοπαρισμένου χιμπατζή.
ΧΦΤΟΥ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΗΣ.
Που θέλει και βασιλική αντιμετώπιση η πτσβρ.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.646
Κριτικές
20
Like
23.263
Πόντοι
8.346
Είναι υπερβολικά αστείο το προφίλ που παρουσιάζει.
Ειδικά αν σκεφτείς, πως με το κατάλληλο χρηματικό ποσό.
Θα μπορούσε να φάει μία κουράδα του ChrisASMR και για συνοδευτικό να πιει τα κάτουρα ντοπαρισμένου χιμπατζή.
ΧΦΤΟΥ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΗΣ.
Που θέλει και βασιλική αντιμετώπιση η πτσβρ.
Προσφέρομαι για ντοπαρισμένος χιμπατζής
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.654
Κριτικές
11
Like
2.980
Πόντοι
746
Η Θεά Καρίνα, σύμφωνα με ότι είπε η εξοχότητά της, ΔΕΝ θέλει:
- κοντούς: τους βλέπει σαν παιδιά.
- αγύμναστους και μπυροκοιλιάδες.
- φτωχάντζες και πλεμπαίους.
- μαλθακούς, γυναικότροπους. Θέλει άντρες μπρουτάλ(δήλωσή της) , φαντάζομαι κάτι σαν Ρωσική Μαφία, να ρίχνουν κανένα σκαμπίλι και την βάζουν στη θέση της, αλλά θα την έχουν κιουρία και θα πλερώνουν τα πάντα.
Αν πρόσεξες αυτή λέει τον άλλο αργόστροφο και χαζό και ότι αν είχε μια σαλάτα εκείνη την ώρα που μίλαγε αυτός, θα του την έφερνε στο κεφάλι...
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
501
Like
1.102
Πόντοι
206

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
501
Like
1.102
Πόντοι
206
Είδα το τρέιλερ για το επεισόδιο της Δευτέρας τύποι.
Μέτρια ναυάγια φάνηκαν εκ πρώτης όψεως. Υπάρχει πάλι ένα λίγο πιο ηλικιωμένο ζευγάρι. Στο οποίο η γυναίκα μου θυμίζει τον Μαμρά τον παντοτινό από τους Θάντερκατς.
Προβλέπω πως θα έχουμε πάλι γέλιο, με υψηλή πιθανότητα αισθητού κριντζ.
Έτσι, χωρίς να είμαι καν μετεωρολόγος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom