Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (8 μέλη και 30 επισκέπτες)

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
26
Like
110
Πόντοι
0
Άσχετο. Είδε κανείς στο instagram το παραλήρημα της Μαρίας απ το relief μάλλον έκραζε τα άτομα που στέλνουν μήνυμα και ρώταν για eXtra υπηρεσιες ενώ αυτή το αρνήθηκε κατηγορηματικα
Σιγά τη χοντρή..

Άτομο που λέει εμείς στο μαγαζί δεν κάνουμε τίποτα, κάνει το αντίθετο.
Μέχρι και το μέντιουμ έκανε παλιά η κουτοπόνηρη.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
10
Like
4.877
Πόντοι
4.895
Σιγά τη χοντρή..

Άτομο που λέει εμείς στο μαγαζί δεν κάνουμε τίποτα, κάνει το αντίθετο.
Μέχρι και το μέντιουμ έκανε παλιά η κουτοπόνηρη.
Αυτό με το μέντιουμ που το πας...ρε τι έχουμε ζήσει
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
594
Κριτικές
12
Like
2.592
Πόντοι
736
Άσχετο. Είδε κανείς στο instagram το παραλήρημα της Μαρίας απ το relief μάλλον έκραζε τα άτομα που στέλνουν μήνυμα και ρώταν για eXtra υπηρεσιες ενώ αυτή το αρνήθηκε κατηγορηματικα
Μου αρέσει που κάνετε ουρά για να πάτε να την πηδήξετε!!! 2020 στην πρώτη σκληρή καραντίνα κάνουμε ένα ραντεβού στο σπίτι μου υποτίθεται για μασάζ κανονικό και μου την έπεσε εξίσου κανονικά πριν κάνουμε μασάζ. Όπως ήρθε έφυγε…
Η πόλη είναι εξαιρετικά μικρή και είναι αστείο ότι η συγκεκριμένη προσπαθεί να μας πείσει ότι κάνει θεραπευτικό μασάζ
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
109
Like
241
Πόντοι
21
Μου αρέσει που κάνετε ουρά για να πάτε να την πηδήξετε!!! 2020 στην πρώτη σκληρή καραντίνα κάνουμε ένα ραντεβού στο σπίτι μου υποτίθεται για μασάζ κανονικό και μου την έπεσε εξίσου κανονικά πριν κάνουμε μασάζ. Όπως ήρθε έφυγε…
Η πόλη είναι εξαιρετικά μικρή και είναι αστείο ότι η συγκεκριμένη προσπαθεί να μας πείσει ότι κάνει θεραπευτικό μασάζ
η Μαρια η Μαριαννα? σε εχασα καπου?
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
594
Κριτικές
12
Like
2.592
Πόντοι
736
η Μαρια η Μαριαννα? σε εχασα καπου?
Η δημοσίευση μου είναι εμφανώς για το σχολιο για τη Μαρία

Η δε Μαριάννα για αυτό που θέλετε σε αυτά τα μαγαζιά δηλαδή μία γυναίκα να σας καυλώσει και να στον παίξει είναι περισσότερα από μια χαρά! Γιατί σε καυλώνει από το σαλόνι πριν μπείτε καν στο δωμάτιο με το παρουσιαστικό της
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
109
Like
241
Πόντοι
21
Η δημοσίευση μου είναι εμφανώς για το σχολιο για τη Μαρία

Η δε Μαριάννα για αυτό που θέλετε σε αυτά τα μαγαζιά δηλαδή μία γυναίκα να σας καυλώσει και να στον παίξει είναι περισσότερα από μια χαρά! Γιατί σε καυλώνει από το σαλόνι πριν μπείτε καν στο δωμάτιο με το παρουσιαστικό της
εχει ενα καυλωτικο στυλ ....καριολας τσατσας! με πιο μπασα φωνη!
αλλα ενταξει τα τυπικα γενικα!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.610
Κριτικές
2
Like
5.222
Πόντοι
1.056
Η δημοσίευση μου είναι εμφανώς για το σχολιο για τη Μαρία

Η δε Μαριάννα για αυτό που θέλετε σε αυτά τα μαγαζιά δηλαδή μία γυναίκα να σας καυλώσει και να στον παίξει είναι περισσότερα από μια χαρά! Γιατί σε καυλώνει από το σαλόνι πριν μπείτε καν στο δωμάτιο με το παρουσιαστικό της
Πριβέ είναι η Μαριάννα;
 

footfucka

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θα επισκεφτώ Θεσσαλονίκη και είμαι άσχετος για τα εν λόγω ιδρύματα.

Διάβασα από άλλο μέλος πως πήρε 2 κοπέλες ταυτόχρονα.

Αυτό θα ήθελα να κάνω, βασικά δεν με νοιάζει καθόλου το μασάζ, κυρίως με ενδιαφέρει να παίξω με τα πατουσάκια 2 κοριτσιών και να μου κάνουν ταυτόχρονα footjob ή εναλλάξ.
Υπάρχει τέτοια περίπτωση; Το έχει κάνει κάποιος;
 

privatepilot

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2024
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Άσχετο. Είδε κανείς στο instagram το παραλήρημα της Μαρίας απ το relief μάλλον έκραζε τα άτομα που στέλνουν μήνυμα και ρώταν για eXtra υπηρεσιες ενώ αυτή το αρνήθηκε κατηγορηματικα
Ναι το είδα. Τρομάζει το κόσμο που το βλέπει.Θέλει και πελάτες?
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
29
Like
20
Πόντοι
0
Σιγά τη χοντρή..

Άτομο που λέει εμείς στο μαγαζί δεν κάνουμε τίποτα, κάνει το αντίθετο.
Μέχρι και το μέντιουμ έκανε παλιά η κουτοπόνηρη.
Φάνηκε ότι από το τρόπο που μιλάει ότι είναι προβληματική
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
101
Κριτικές
3
Like
302
Πόντοι
281
Άσχετο. Είδε κανείς στο instagram το παραλήρημα της Μαρίας απ το relief μάλλον έκραζε τα άτομα που στέλνουν μήνυμα και ρώταν για eXtra υπηρεσιες ενώ αυτή το αρνήθηκε κατηγορηματικα
Αρκετά αντιεππαγγελματικο θα έλεγα. Με αυτόν τον τρόπο χάνει το δίκιο της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom