Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

black Lyk

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα , αυτή η Λούσι από τις Βίλες αξίζει ; Την πέτυχα χθες στο Villa Prive μου έβγαζε μια αίσθηση ότι θα περάσω καλά , απλά στο σαλόνι όταν ήρθε κοντά μου στα μάτια της φαινόταν λίγο ταλαιπωρημένη και έφυγα.
Με τις μέρες είναι....και με τι Διάθεση θα χει...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.222
Πόντοι
35.697
Ξέρει κανείς αν η καρίνα δουλεύει σήμερα;
Η καρίνα 20 του μήνα γυρνάει βράδυ,μέχρι τότε έχει κόκκινα υγρά...οπότε μετά τις 20 του μήνα και μετά τις 20:00 το βράδυ.
 

tom_for_the_watch

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2015
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
117
Πόντοι
0
μετά απο πολύ καιρο αποχής ειπα να περασω απο το golden lips να δω αυτή τη julieta.
έρχεται η κοπέλα για να την δω στο σαλόνι και ενώ παίρνω λίγα δευτερόλεπτα να το σκεφτώ, αρχιζει η τσατσα να λέει τα δικα της πως τζαμπα της σπαταλαμε τον χρονο της και αλλες τετοιες μαλακιες με βρισιές.
μια χοντρη ξανθια με αγορε μαλλί.
αι στα διαλα μου γαμησε την ψυχολογία και εφυγα τελειως. τι στο διαολο έχουν πάθει και ξεσπαν χωρις λόγο; τους εύχομαι αναδουλειες μέχρι να στρωσουν χαρακτήρα
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
815
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Συναθλητες η Βερονικα μιλφ σε ποιο δουλευει;
Πρωΐ ή βράδυ;
Ευχαριστω
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
184
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Εγώ θα διαφωνήσω, πολύ κιόλας.
Εγώ όταν πέρασα μαζί της κουβάλησε και το κινητό μαζί της και έβαλε χρονόμετρο! Επίσης πέρασα προ λίγων ημερών και βγήκε στο σαλόνι με το κινητό στο χέρι!!! Χαχαχαχ ότι να ναι
 

Diavata$

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2021
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Θέλω να βρω την Ναταλι που ηταν στο Godiva..
Ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα?
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
10
Like
4.877
Πόντοι
4.895
Εγώ όταν πέρασα μαζί της κουβάλησε και το κινητό μαζί της και έβαλε χρονόμετρο! Επίσης πέρασα προ λίγων ημερών και βγήκε στο σαλόνι με το κινητό στο χέρι!!! Χαχαχαχ ότι να ναι
Την Ιζαμπέλα λέμε, την ξανθιά 45-50, ψηλή, λεπτή, με βραχνή φωνή και όψη κωλομπαρους.
Μιλάμε για την ίδια?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Την Ιζαμπέλα λέμε, την ξανθιά 45-50, ψηλή, λεπτή, με βραχνή φωνή και όψη κωλομπαρους.
Μιλάμε για την ίδια?
Τη μικρή χαζοχαρούμενη με τα πολλά τατουάζ εννοεί στο Λας Βέγκας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom