Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 11M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 233 άτομα (13 μέλη και 220 επισκέπτες)

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
167
Like
285
Πόντοι
21
Σας το λεω απο τωρα για να μην πεσετε θυματα!! ειναι αρχη,η τυπισσα εχει καβαλημενο καλαμι,νομιζει οτι ειναι η καλυτερη τραπερ celebrity της χωρας!! αν πιστευετε οτι θα σας δωσει βυζια και μουνια στο πιατο!! σορρυ που σας το λεω αλλα θα χασετε τα λεφτα σας!! μυριζει οτι θα πεσει τρελο σκαμ!!! εδω θα μαι και θα περιμενω να με διαψευσει εστω ενας!
Υ.Γ. ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ.....δεν διαχειριζεται η ιδια το προφιλ της!11!11!!!
Τα βυζια της και το μουνι της δεν τα δίνει σε μας Γιάννη μου. Το μουνι της το δίνει σε κανέναν τελειωμένο κυρίως και κάποιοι απλώς πληρώνουν ακόμα και ένα μεροκάματο για να βλέπουν στην ουσία άλλους να την πηδανε. Δεν μιλάω μόνο για την κυρία μιλάω γενικά. Από πάνω ο συναγωνιστής έγραψε για την Δάφνη Κουνελη και την Άννα Μαρία. Αν δεν κάναμε εγγραφή, αν δεν τις δίναμε αξία και αν δεν τις κάναμε κυρίες θα μπορούσαν να πηδιουνται με ένα 50αρικο χοντρά χοντρά μάγκες...
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.832
Κριτικές
125
Like
21.671
Πόντοι
28.900

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
22
Like
2.029
Πόντοι
1.796
Άνοιξε & λογαριασμό το πουτανακι του Lohan
Αν πας μέσα στα Vip του Lohan και κουνήσεις 2 μωβ, χωρίς να τα ξοδέψεις, οι μισές θα έρθουν για γνωριμία. Κάποια εποχή μου άρεσε σαν μαγαζί, τώρα πάνε όλα τα σαχλοκούδουνα και το παίζουν ιστορία.
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
105
Like
122
Πόντοι
1
Ρε φίλε, καυλες είναι αυτές. Εμένα μου αρέσει και θέλω να την σκίσω...
Κάβλες φίλε είναι στα βίντεο.
Έχεις δει διαφήμιση του στυλ τι παραγγέλνεις και τι σου έρχεται;
Μην μπερδεύεις ποτέ το τι βλέπεις με το πως είναι η άλλη στο κρεβάτι.
Εκτός αν σου αρέσουν τα ψεύτικα α και ου και σκίσε με αντράκλα μου και τι γαμιάς είσαι εσύ και δεν με έχουν ξαναπηδήξει έτσι …..
Ναι αν σου αρέσουν οι υποψηφιότητες για α γυναικείου ρόλου στα χρυσά βατόμουρα, πάσο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnnie69

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2007
Μηνύματα
66
Like
31
Πόντοι
0
Τα βυζια της και το μουνι της δεν τα δίνει σε μας Γιάννη μου. Το μουνι της το δίνει σε κανέναν τελειωμένο κυρίως και κάποιοι απλώς πληρώνουν ακόμα και ένα μεροκάματο για να βλέπουν στην ουσία άλλους να την πηδανε. Δεν μιλάω μόνο για την κυρία μιλάω γενικά. Από πάνω ο συναγωνιστής έγραψε για την Δάφνη Κουνελη και την Άννα Μαρία. Αν δεν κάναμε εγγραφή, αν δεν τις δίναμε αξία και αν δεν τις κάναμε κυρίες θα μπορούσαν να πηδιουνται με ένα 50αρικο χοντρά χοντρά μάγκες...
καλα εγω μιλαω στο ονλυ,οχι εξω απο δω!! εξω απο δω ουτε να μου τον δει η βρωμιαρα και η καθε τετοια βρωμιαρα! το θεμα ειναι να σωθει ο υπολοιπος ανυποψιαστος κοσμος που δεν γνωριζει οτι ειναι σκαμερου και θα στελνει τα λεφτα του χωρις να λαμβανει κατι πισω απαυτα που θελει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom