Νέα

Πωλείται έπιπλο αρχειοθήκη του Αρσακείου, παλαιό...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DAMDIM100
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.670
Like
14.796
Πόντοι
3.656
Αρχειοθήκη, έπιπλο, που χρονολογείται από τις αρχές του περασμένου αιώνα και την χρησιμοποιούσε το Αρσάκειο και αργότερα το ΣτΕ πωλείται... Διαστάσεις του επίπλου: 1,80 ύψος, 1,80 πλάτος και 47,5 βάθος... Περιμένω μηνύματα από τους υποψήφιους ενδιαφερόμενους σε pm...

τυπε αυτο θα ειναι οτι πρεπει για διακοσμιση μαγαζιου για τον τυπο που ζηταει παλια παιχνιδια :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.670
Like
14.796
Πόντοι
3.656
Γιατί δεν πας στο cash or trash τύπε να γίνει δημοπρασία, εδώ είμαστε όλοι ναυάγια δεν νομίζω να ενδιαφερθεί κανείς, καί ένα παλτό που πούλαγε ένας τύπος προχθές έμεινε στα αζητητα

τυπε το παλτο τα αγοραζω εγω να ξες,αν ο μυστης που το πουλαει μου δωσει μια ελεημοσυνη λιγα λεπτα,η εστω μου αγορασει μια μπουγατσα να φαω :dunno::confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.670
Like
14.796
Πόντοι
3.656
Καλύτερα αν μπορείς και θέλεις χάρισε το στον @enduro με μία ανακατασκευή ίσως το φτιάξει μικρή γκαρσονιέρα

τυπε θα ειναι ευκολη η ανακατασκευη,θα βγαλω τα συρταρια και θα μεινω μεσα :wanker::wanker::wanker:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.670
Like
14.796
Πόντοι
3.656
τυπε παρτο εσυ που εχεις πολλλα σπιτια, καπου θα χεις να το βαλεις

τυπε μην του βαζεις ιδεες του τυπου,το θελω το επιπλο να το κανω ξυλα να ζεσταθω τον χειμωνα :confused::confused::confused:


depositphotos_168453576-stock-photo-a-homeless-man-sleeping-near.jpg
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.446
Κριτικές
16
Like
13.640
Πόντοι
6.515
τυπε αυτο θα ειναι οτι πρεπει για διακοσμιση μαγαζιου για τον τυπο που ζηταει παλια παιχνιδια :confused::confused::confused:
Τυπε ο τυπος με τα παλια παιχνιδια χάθηκε
Μάλλον τον διακόσμησε τον χώρο του
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.670
Like
14.796
Πόντοι
3.656
Τυπε ο τυπος με τα παλια παιχνιδια χάθηκε
Μάλλον τον διακόσμησε τον χώρο του

τυπε δεν ειμαι σιγουρος :confused::confused::confused:
μπορει να βαρεθηκε να του στελνουν φωτο με dick pic και ποστ με γαμωμανες οι μυστες στο σαη αντι για τα παλια παιχνιδια που ηθελε για διακοσμιση μαγαζιου :confused::confused::confused:
 

Romano Garreton

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2022
Μηνύματα
36
Like
220
Πόντοι
0
Σ αυτες τις διαστασεις λεγεται μεταφερομενη εξοχικη ξυλινη κατοικια,οχι αρχειοθηκη . Ενα τελλαρο με τεσσερις ροδες και κονομησες εξοχικο.
 

Romano Garreton

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2022
Μηνύματα
36
Like
220
Πόντοι
0
Σ αυτες τις διαστασεις λεγεται μεταφερομενη εξοχικη ξυλινη κατοικια,οχι αρχειοθηκη . Ενα τελλαρο με τεσσερις ροδες και κονομησες εξοχικο.
Αλλη ιδεα, βαζεις τις ροδες σου και μετα κανεις επεκταση υπαρχοντος ισογειου, τωρα με τις εκλογες,(οπως παλια που περιμενανε τις εκλογες να ριξουνε παρανομο πανωσηκωμα), βγαζεις δωδεκα τετραγωνικα σπιταρωνα, θα το πας στους γυφτους και θα το σενιαρουνε. Μετα, το πας σε παραδρομο του Μεταξουργειου, παιρνεις δυο- τρια πρεζονια ειτε απο Βαθη ειτε απο μπουρδελα και στηνεις ωραιοτατο μπουρδελακι,μην πω και στουντιο δηλαδη,οικολογικο, χωρις φοβο για σκουπα,αφου δεν ειναι ακινητο ,οικια,αλλα μεταφερομενη κατασκευη. Πολλα μπορουν να γινουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom