Νέα

Σία Κοσιώνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikassos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 558K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
325
Κριτικές
19
Like
1.163
Πόντοι
1.071
Κάθε εμφάνιση της διαστημικής κωλαρας της Βαλκυρίας της καρδιάς μου στο δελτίο ,πρέπει να αντιμετωπίζεται ως ένα σπάνιο φυσικό φαινόμενο.
Το ροζακι που την καλύπτει απλώς τονίζει την γλυκύτητα της...:smiling-face-with-heart-eyes::kissass::kissass::kissass::kissass::kissass:
Τα σπάει με ότι και να βάλει!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.370
Κριτικές
62
Like
41.081
Πόντοι
8.530
Δεν ήταν άσχημο το μωρό μου όμως τα μάτια της είχαν ροζ περίγυρο κάτι που δεν μ'αρεσει.....κατά τα άλλα ο βυζος ανεδείχθη αρκουντως αν και με σεμνή άσπρη επιλογή.
Αν έβαζε κάνα χαρούμενο πουκαμισακι όπως της Μάρας απέναντι θα έσκιζε!!!
 

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
930
Like
1.808
Πόντοι
206
Αλλο τρελλο class μουνι της ελληνικης τηλεορασης. Εχει πολλα θετικα, ιδιως η φωνη της, θα πρεπει να βογκαει ασχημα. Ιδανικο σεναριο, play off στο ΟΑΚΑ με γαυρο, ημιχρονο την πας στο παρκινγκ και μεσα στο αμαξι ξερη πουτσα χωρις προαιρετικα, στεγνη να ειναι να ποναει (στην αρχη) και τελειωμα creampie. Επιστροφη στην εξεδρα χωρις να σκουπιστει, να τρεχουν τα χυσια στα μπουτια της μεχρι το τελος του αγωνα. Τα ειπα και ξεσκασα....
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.119
Like
1.914
Πόντοι
216
Δεν ήταν άσχημο το μωρό μου όμως τα μάτια της είχαν ροζ περίγυρο κάτι που δεν μ'αρεσει.....κατά τα άλλα ο βυζος ανεδείχθη αρκουντως αν και με σεμνή άσπρη επιλογή.
Αν έβαζε κάνα χαρούμενο πουκαμισακι όπως της Μάρας απέναντι θα έσκιζε!!!
Εχει και γενεθλια σημερα, 44 πλεον
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.370
Κριτικές
62
Like
41.081
Πόντοι
8.530
Αλλο τρελλο class μουνι της ελληνικης τηλεορασης. Εχει πολλα θετικα, ιδιως η φωνη της, θα πρεπει να βογκαει ασχημα. Ιδανικο σεναριο, play off στο ΟΑΚΑ με γαυρο, ημιχρονο την πας στο παρκινγκ και μεσα στο αμαξι ξερη πουτσα χωρις προαιρετικα, στεγνη να ειναι να ποναει (στην αρχη) και τελειωμα creampie. Επιστροφη στην εξεδρα χωρις να σκουπιστει, να τρεχουν τα χυσια στα μπουτια της μεχρι το τελος του αγωνα. Τα ειπα και ξεσκασα....
Mην ρίχνεις το επίπεδο...
Στο αμάξι είναι μόνο για γυφτολα'ι'κατζες...αυτή θέλει ξενοδοχείο με ωραίο διάκοσμο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.370
Κριτικές
62
Like
41.081
Πόντοι
8.530
Μπορεί να είναι συντηρητικό το μωρό μου και σημερις αλλά έχει κάνει απίστευτο μαλλί και μακιγιάζ.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.236
Like
10.702
Πόντοι
2.256
Screenshot 2024-05-24.png
 

nkido101

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
76
Like
782
Πόντοι
80
ξεμουνιασμα ,αραγε τι ηχους να βγαζει
και χυσιμο στην μουρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom