Νέα

Τα καλύτερα Anime

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mythical Zoan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Soliram7

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
89
Like
206
Πόντοι
20
Που ζεις;νέα σειρά από την αρχή πίστή μεταφορά του μάνγκα.Βέβαια για τη νέα γενιά άρα θεωρώ ότι θα έχει πιο γρήγορο pacing.Δεν νομίζω ότι μπορούν να ξεπεράσουν το Kyoto Arc της παλιάς σειράς με τίποτα.
και αν θες να διαβάσεις και το νέο arc που τρέχει αυτή τη στιγμή το οποίο είναι πολύ καλό
1000 ευχαριστώ αδερφέ όχι δεν είχα ιδέα , τελείωσα να διαβάζω dragon slayer και ξεκίνησα να το βλέπω και φαίνεται υποσχόμενο αλλά δεν τα ήξερα όλα αυτά !!!
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
1000 ευχαριστώ αδερφέ όχι δεν είχα ιδέα , τελείωσα να διαβάζω dragon slayer και ξεκίνησα να το βλέπω και φαίνεται υποσχόμενο αλλά δεν τα ήξερα όλα αυτά !!!
Αν θες να ευχαριστηθείς το Κενσιν 100% πρέπει πρώτα να δεις την σειρά.Τα πρώτα 10 επεισόδια είναι να γνωρίσεις χαρακτήρες μετά έχει κάτι φιλερ που δεν είναι άσχημα αλλά ειναι λιγο χαλαρά κωμικά στο mood του Κενσιν και αν δεν το βαρεθείς εκεί μετά το 19-24 ανεβαίνει κάνει μια παύση με φίλερ 3 επεισόδια και μετά από το 28 σε πάει τραίνο μέχρι το 62.Δεν μπορείς να το σταματήσεις.Μετά αν θες βλέπεις τα επόμενα αλλα είναι φίλερ εμένα προσωπικά που άρεσαν ταίριαζαν.Και μετά πιάνει την ταινία και τέλος OVa 1 & Ova 2.Με αυτή τη σειρά θα το απολαύσεις στο μέγιστο.
 

Soliram7

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
89
Like
206
Πόντοι
20
Αν θες να ευχαριστηθείς το Κενσιν 100% πρέπει πρώτα να δεις την σειρά.Τα πρώτα 10 επεισόδια είναι να γνωρίσεις χαρακτήρες μετά έχει κάτι φιλερ που δεν είναι άσχημα αλλά ειναι λιγο χαλαρά κωμικά στο mood του Κενσιν και αν δεν το βαρεθείς εκεί μετά το 19-24 ανεβαίνει κάνει μια παύση με φίλερ 3 επεισόδια και μετά από το 28 σε πάει τραίνο μέχρι το 62.Δεν μπορείς να το σταματήσεις.Μετά αν θες βλέπεις τα επόμενα αλλα είναι φίλερ εμένα προσωπικά που άρεσαν ταίριαζαν.Και μετά πιάνει την ταινία και τέλος OVa 1 & Ova 2.Με αυτή τη σειρά θα το απολαύσεις στο μέγιστο.
Αν λες τα παλιά τα έχω δει ρε τρελέ
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
Δωράκι για μύστες.Pitching trailer για παραγωγή του ninja scroll 2 που ποτέ δεν προχώρησε.Κρίμα καλό φαίνεται.
 
OP
OP
Mythical Zoan

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.105
Πόντοι
1.191
Έρχεται η τελική σεζόν στο Attack On Titan στις 3 Μαρτίου :happy::happy:
 

kame7410

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2020
Μηνύματα
70
Κριτικές
5
Like
259
Πόντοι
280
Μιλώντας για ninja scroll και samurai x, να αναφέρω το sword of the stranger (anime film του 2007).
Από τα πιο πρόσφατα anime που μου άρεσαν:
Phycho-pass (3 seasons και ταινίες)
Classroom of the elite (2 seasons)
Devil is a part-timer (2 seasons)
 

Soliram7

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
89
Like
206
Πόντοι
20
Έχουμε κανένα νέο για το hajime no ippo θα το συνεχίσουν ή κάτι ?
 

Negrompastardos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έχοντας παρακολουθήσει αρκετά anime παλιότερα στην τηλεόραση αλλά ακόμη και σήμερα περνώντας ατελείωτες ώρες μπροστά στο pc και στο laptop, τα παρακάτω είναι τα αγαπημένα μου:

1) Death Note
2) One Piece
3) Attack On Titan
4) Monster

Ποια είναι τα δικά σας αγαπημένα και ποια θα μου προτείνατε να παρακολουθήσω;
Aot
Jojos
Δαιμονοσφαχτης (Domon slayer)
Dragon ball Z
Vinland Saga
Mob psycho 100
One punch man
Berserk (Θα ταν το πρωτο αλλα το καναν για την πουτσα)
 

Negrompastardos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • Screenshot_20230827_090353_YouTube.jpg
    Screenshot_20230827_090353_YouTube.jpg
    285,4 KB · Εμφανίσεις: 42

PaulAtr9

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
12
Like
29
Πόντοι
0
Συμφωνώ με το Mob Psycho 100, πιάνει ένα σατιρικο στυλ αλλά ταυτόχρονα έχει τόσο καλή χημεία χαρακτήρων και μαθήματα μέσα.
 

Rensten

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
107
Κριτικές
1
Like
585
Πόντοι
21
Είσαι old school εσύ φιλαράκο μου και εγώ λατρεύω τα old school
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Aot
Jojos
Δαιμονοσφαχτης (Domon slayer)
Dragon ball Z
Vinland Saga
Mob psycho 100
One punch man
Berserk (Θα ταν το πρωτο αλλα το καναν για την πουτσα)
Black Butler έχεις δει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom