Νέα

Ετεροφυλική Το Νοικι!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dionisiakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
ρε μαριε εγω φταιω;δεν βλεπεις τι θεματα ανοιγουν οι ανωμαλοι;τωρα περιμενω να μπει [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]και το τσουλι[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]!!!!
Η μέρα του είναι?
:2funny: :2funny:
 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
ωραιο ρε μαν αλλα επρεπε να βαζες κι ενα στραπον ή κανα κατουρημα καπου ενδιαμεσα.....μου θυμισε κριτικη σαρουμαν απο ενα σημειο και μετα :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


καλα το 85 ησουν 18?ποσο εισαι τωρα 67? :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Νοικι  .....μανικι
 
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Ρε φίλε, με τρία δάχτυλα στον κώλο και δεν πόνεσε, κιόταν έβαλες τον πούτσο σου την πόνεσες πολύ; Δηλαδή ο πούτσος σου είναι σαν ποτήρι ;
 

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
φιλε dionisiake και εγω ημουν στο λιτοχωρο..φανταρος αλλα και αρκετα χρονια αργοτερα.....με μια παρομοια εμπειρια!!!!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.748
Κριτικές
183
Like
3.120
Πόντοι
8.535
φιλε dionisiake και εγω ημουν στο λιτοχωρο..φανταρος αλλα και αρκετα χρονια αργοτερα.....με μια παρομοια εμπειρια!!!!
μπραβο το λιτοχωρο..θα φταιει το νερο μαλλον...
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
μηπως να παω προς τα εκει? :think: :think: :think: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
μπραβο το λιτοχωρο..θα φταιει το νερο μαλλον...
κοιταξε το νερο ηταν τελειο...βλεπεις ειναι απο τον ολυμπο!!παντως περα απο αυτες τις εμπειριες..η ευρητερη περιοχη της πιεριας.....λογο ανατολικου μπλοκ ηταν πολυ καλο μερος για να βρεις να πηδηξεις!!!οσο για την εμπειρια μου ηταν θεμα τυχης ποιος θα προλαβει να πηηξει την ντοπια milf-gilf που την ειχε παρει κοσμος και κοσμακης!!
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ξεκινα να κοψεις κινηση,αν παιζουν τιποτα κοριτσια ανω των 60 ενημερωσε να παρω τον απολυτο και να σκασουμε μυτη
φιλτατε εγω παω απο 25-45βια αν θες ευχαριστως να σας ενημερωσω.
 
OP
OP
dionisiakos

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
Πρωτον: σωστος ο Alex444 ειμαι σαραντα..κατι (6) ;) την μαλακια  :jerking: του στρατου την εκανα μικρος
Δευτερον: Το "χωριο" οταν πηγαμε οι πενταετοις ηταν στην κυριολεξια ενα χωριο. Σε νεα χρονο απο την αφιξη κι εγκατασταση μας, εγινε θερετρο :dancing:! Μπαρακια καφετεριες πιτσαριες κ.λ.π Εννοιειται βεβαια οτι οταν φυγαμε ψιλοχαλαστηκαν οι ντοπιοι και οι ντοπιες! :headbang:
Τριτον: Παλι δικιο στο οτι λογο περιοχης και "ανταγωνισμου" οι ντοπιες το εδιναν (τοτε ... τωρα ????) πιο ευκολα. Βεβαια δεν ηταν μονο οι ξενες... επαιζαν πολυ τα κωλομπαρα  :boobies: !! Εκει να σε εχω!!! Καθε βραδυ γυρναγαμε πιτα και με αλλη γκομενα σπιτι ή ξυπναγαμε σε κανα ξενοδοχειο στην παραλια Κατερινης! Εκει να δεις ιστοριες!!! Γαι το καθε πικραμενο... παρτουζες, ομαδικα, τραβελια, ασε σου λεω... καποια προσπαθω να τα ξεχασω κι αλλα να τα ξαναβρω  :humpleg: :knockinb: :s&m_1: :s&m_3: :pipa1: :2on1: :pipa2: :lheel: :fuck1: :pipa3: :fuck2: !!! Μεχρι Θεσσαλονικη φταναμε στο ψαξιμο για γαμησουμε. Για τους Θεσσαλονικιους της σειρας μου, θα θυμουνται ενα ξενοδοχειο κοντα στην παραλιακη τοτε που ανεβαινες ρουφ γκαρντεν και μετα στα δωματια απο κατω, να διαλεξεις! Οι τοτε "συναγωνιστες" ισως θυμουνται και μια γκομενα ελεγε οτι ειναι Λαρισσινη, η οποια αμα γουσταρε να γαμηθει μαζι σου .. ξεχναγε οτι ειναι σε "βιζιταδικο" και επρεπε να την παρουν κανα δυο τρεις φορες τηλ. (τοτε δεν βαραγαν πορτα, διακριτικα πραγματα)γαι να ερθει στα ισια της και να σε τελειωσει! Για αυτο σας λεω αλλα τα προσπαθω να τα "ξαναβρω" κι αλλα να τα ξεχασω! Ξερω βρε ανωμαλιαρηδες οτι θελετε να μαθετε τι θελω να ξεχασω ...εεεε  :grin: :grin: ... Αλλη φορα ισως σε αλλη ιστορια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom