Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 378K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Θέμης88

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Κριτικές
49
Like
5.235
Πόντοι
7.636
Sorry guys αλλά που πέρασα με δύο φίλους από την εργασία δεν είδαμε και κάτι το wow.Οκ ωραιες κοπέλες για όλα τα γούστα αλλά δεν γίνεται παιχνίδι.Αχανες το μαγαζί...Το παλιό που είχα να πάω από το 2012 πολύ καλύτερο θα το έλεγα
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446
Sorry guys αλλά που πέρασα με δύο φίλους από την εργασία δεν είδαμε και κάτι το wow.Οκ ωραιες κοπέλες για όλα τα γούστα αλλά δεν γίνεται παιχνίδι.Αχανες το μαγαζί...Το παλιό που είχα να πάω από το 2012 πολύ καλύτερο θα το έλεγα
συμφωνώ και επαυξάνω.....και με γυναικάρες όχι τις πίπες που έχει σήμερα...
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Like
790
Πόντοι
86
Υπάρχουν VIP χώροι στο Alca (όπως πχ στο Kinky), όπου θα "κάψεις" μερικά κατοστάρικα και θα το ευχαριστηθείς πλήρως με τις ποτάρες σου (diesel?) και σεξ ή παπάρια?
 

NeronZero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
292
Πόντοι
290
Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος αν η Σβετλάνα είναι ακόμη στο Alcatraz ή έχει σταματήσει την δουλειά τελείως;
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος αν η Σβετλάνα είναι ακόμη στο Alcatraz ή έχει σταματήσει την δουλειά τελείως;
Δε την έχω πετυχει καμμία 10αρια φορές που έχω πάει από τον Αύγουστο φίλος
 

NeronZero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
292
Πόντοι
290
Δε την έχω πετυχει καμμία 10αρια φορές που έχω πάει από τον Αύγουστο φίλος
H Σβετλάνα είναι από την καλύτερες που έχω συναντήσει ever σε στριπ κλαμπ , βέβαια για γερά πορτοφόλια. Κυρίως ρώτησα από περιεργια, ο κύκλος μου έχει κλήσει μαζί της εδώ και 3-4 χρόνια. Ίσως να έχει σταματήσει τελείως.
 

Ustep

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά μήπως έχουμε ινσταγκραμ από Σβετλάνα ;
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
H Σβετλάνα είναι από την καλύτερες που έχω συναντήσει ever σε στριπ κλαμπ , βέβαια για γερά πορτοφόλια. Κυρίως ρώτησα από περιεργια, ο κύκλος μου έχει κλήσει μαζί της εδώ και 3-4 χρόνια. Ίσως να έχει σταματήσει τελείως.
Φαντάζομαι ότι λες την Σβετλάνα με το δράκο στην πλάτη και το τατουάζ κάτω από τα βυζια
 
  • Like
Αντιδράσεις: sTeL77

NeronZero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
292
Πόντοι
290
Φαντάζομαι ότι λες την Σβετλάνα με το δράκο στην πλάτη και το τατουάζ κάτω από τα βυζια
H Σβετλάνα που λέω δεν έχει κανένα Τατουαζ. Ναι είναι αυτή με το fitnnes σώμα μελαχρινή (την συναντούσα παλιά πριν χρόνια σε γυμναστήριο). Όπως είδη απαντήθηκε από τον kavlaboy δεν είναι στο Alcatraz από τον Αυγουστο.
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
H Σβετλάνα που λέω δεν έχει κανένα Τατουαζ. Ναι είναι αυτή με το fitnnes σώμα μελαχρινή (την συναντούσα παλιά πριν χρόνια σε γυμναστήριο). Όπως είδη απαντήθηκε από τον kavlaboy δεν είναι στο Alcatraz από τον Αυγουστο.
Ναι είναι φοβερό μουνι η Σβετλάνα έχει και πολύ ωραίο προσωπάκι στο LVK πήγαινε για ένα διάστημα γυμναστήριο δεν ξέρω τώρα
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
αυτη με το fitness σωμα οχι πολυ ψηλη με μαυρα μαλλια!
Δεν έχει ανάγκη να δουλέψει πλέον αυτή φίλε με τόσα που έχει βγάλει. Με Range Rover κυκλοφορεί την έχω πετύχει αρκετές φορές στο Ιθάκη στην βουλιαγμένη
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.542
Κριτικές
43
Like
4.949
Πόντοι
5.646
Δεν έχει ανάγκη να δουλέψει πλέον αυτή φίλε με τόσα που έχει βγάλει. Με Range Rover κυκλοφορεί την έχω πετύχει αρκετές φορές στο Ιθάκη στην βουλιαγμένη
Πρέπει να έχει βγάλει πολύ χρήμα
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Like
790
Πόντοι
86
Μαδάει κόσμο δηλαδή...Και από υπηρεσίες τι;Απλά παρέα...;
ΚΑΜΙΑ (τουλάχιστον στα Ελληνικά στριπ) δε βγάζει ΠΟΛΛΑ απλά με παρέα. Παρέα και επιλεκτικά (ή μη), τα πάντα όλα με το αντίστοιχο (υψηλό) τίμημα εντός και εκτός μαγαζιού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom