Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 378K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.542
Κριτικές
43
Like
4.949
Πόντοι
5.646
ΚΑΜΙΑ (τουλάχιστον στα Ελληνικά στριπ) δε βγάζει ΠΟΛΛΑ απλά με παρέα. Παρέα και επιλεκτικά (ή μη), τα πάντα όλα με το αντίστοιχο (υψηλό) τίμημα εντός και εκτός μαγαζιού.
Δηλαδή παίζει να κάνει καλό πριβέ;
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Like
790
Πόντοι
86
Δηλαδή παίζει να κάνει καλό πριβέ;
Αφού λένε ότι είναι άφαντη η συγκεκριμένη. Εγώ έχω να τη δω από όταν δούλευε ακόμα στο Star στη μεταμόρφωση. Δηλαδή έχω χάσει επεισόδια όπως και να έχει.
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Αφού λένε ότι είναι άφαντη η συγκεκριμένη. Εγώ έχω να τη δω από όταν δούλευε ακόμα στο Star στη μεταμόρφωση. Δηλαδή έχω χάσει επεισόδια όπως και να έχει.
Πιο πολλές φορές την έχω δει στο Ιθάκη παρα στο Αλκα
 

NeronZero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
292
Πόντοι
290
Λοιπόν την Σβέτα την έβλεπα στο γυμναστήριο το Hercules, της την έπεφτε πολύς κόσμος εκεί μέσα (και εγώ εννοείται προσπάθησα να κάνω κάτι), μήλαγε με ελάχιστους και τους περισότερους τους γείωνε αμέσως πριν καν την πλησιάσουν (τους γύρναγε την πλάτη ή τους κοίταγε περιφρονητικά). Τέλος πάντων μου έκανε την χάρη και μου είπε το ονομά της, χωρίς βέβαια να ξέρω ότι δουλεύει σε StipClub (στο Σταρ στην μεταμόρφωση). Μετά διαβάζοντας το forum είδα ότι υπήρχε μια Σβετλάνα στο Σταρ και από την περιγραφή συμπέρανα ότι ίσως να είναι η ίδια. Και Ναι έπεσα μέσα!!! Θυμάμε ότι μέσα σε δυο μήνες είχα ξοδέψει ότι είχα και δεν είχα στην Τράπεζα γύρω στα 3 χιλιάρικα σε ποτά και σε πριβέ. Το πριβέ που έκανε τότε (πάνε 5 χρόνια) ήταν καταπληκτικό, δεν μετάνιωσα για τίποτα. Mου είπε οτι έδινε και τηλέφωνο αλλά δεν προχώρησα οπότε δεν ξέρω. Φίλε , Cantfindname η Σοφία είναι ερασιτέχνης μπροστά στην συγκεκριμένη, έτσι λέω.
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Λοιπόν την Σβέτα την έβλεπα στο γυμναστήριο το Hercules, της την έπεφτε πολύς κόσμος εκεί μέσα (και εγώ εννοείται προσπάθησα να κάνω κάτι), μήλαγε με ελάχιστους και τους περισότερους τους γείωνε αμέσως πριν καν την πλησιάσουν (τους γύρναγε την πλάτη ή τους κοίταγε περιφρονητικά). Τέλος πάντων μου έκανε την χάρη και μου είπε το ονομά της, χωρίς βέβαια να ξέρω ότι δουλεύει σε StipClub (στο Σταρ στην μεταμόρφωση). Μετά διαβάζοντας το forum είδα ότι υπήρχε μια Σβετλάνα στο Σταρ και από την περιγραφή συμπέρανα ότι ίσως να είναι η ίδια. Και Ναι έπεσα μέσα!!! Θυμάμε ότι μέσα σε δυο μήνες είχα ξοδέψει ότι είχα και δεν είχα στην Τράπεζα γύρω στα 3 χιλιάρικα σε ποτά και σε πριβέ. Το πριβέ που έκανε τότε (πάνε 5 χρόνια) ήταν καταπληκτικό, δεν μετάνιωσα για τίποτα. Mου είπε οτι έδινε και τηλέφωνο αλλά δεν προχώρησα οπότε δεν ξέρω. Φίλε , Cantfindname η Σοφία είναι ερασιτέχνης μπροστά στην συγκεκριμένη, έτσι λέω.
Μόλις αρχίσεις να βγάζεις τα 50ρικα σταματάει να κοιτάει περιφρονητικά και πέφτει στα τέσσερα όπως όλες. Μην μας το παίζουν δύσκολες λοιπόν γιατί δεν τα τρώμε αυτά ειδικά σε μένα που καλώς ή κακώς έχω την δυνατότητα να ξοδέψω πολλά
 

NeronZero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
292
Πόντοι
290
Μόλις αρχίσεις να βγάζεις τα 50ρικα σταματάει να κοιτάει περιφρονητικά και πέφτει στα τέσσερα όπως όλες. Μην μας το παίζουν δύσκολες λοιπόν γιατί δεν τα τρώμε αυτά ειδικά σε μένα που καλώς ή κακώς έχω την δυνατότητα να ξοδέψω πολλά
Συμφωνώ, πέφτει και μάλιστα πολύ καλά, χαχα.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Like
790
Πόντοι
86
Φίλε , Cantfindname η Σοφία είναι ερασιτέχνης μπροστά στην συγκεκριμένη, έτσι λέω.
Με τη Σβετλάνα δεν ασχολήθηκα ποτέ για να μπορώ να κάνω σωστή σύγκριση, ούτε είχαμε βγει εκτός δουλειάς. Μου την έσπαγε το στυλάκι της. Ξέρω ότι έδινε τηλέφωνο και τα πάντα (αναλόγος τη περίπτωση), αλλά δεν έδωσα ποτέ σημασία. Για να προλάβω κάποιους, θα μου πεις τι σε ένοιαζε το στυλάκι της, πουτάνα είναι, θα τη παντρευτείς? Έ δε γούσταρα να το "κυνηγήσω" με τη συγκεκριμένη
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
η απαντηση ειναι ,μπαμπας με λεφτα και θα εχει οτι αμαξι θελει
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.087
Κριτικές
4
Like
7.212
Πόντοι
1.336
Υπάρχουν VIP χώροι στο Alca (όπως πχ στο Kinky), όπου θα "κάψεις" μερικά κατοστάρικα και θα το ευχαριστηθείς πλήρως με τις ποτάρες σου (diesel?) και σεξ ή παπάρια?
Υπαρχουν δυο κυριλε παταρια , αλλα για να μην κλαις τα κατοσταρικα , παρε ενα callgirl
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.087
Κριτικές
4
Like
7.212
Πόντοι
1.336
Δεν έχει ανάγκη να δουλέψει πλέον αυτή φίλε με τόσα που έχει βγάλει. Με Range Rover κυκλοφορεί την έχω πετύχει αρκετές φορές στο Ιθάκη στην βουλιαγμένη
Αρχοντα , αυτες τα λεφτα δεν τα ξοδευουν , τα φυλανε και αγοραζουν σπιτια στη χωρα τους
Αν η συγκεκριμενη κυκλοφορει στο Ιθακη, σημαινει οτι εχει μπει σε κυκλωμα με βιζιτες των 800+ ευρω
(Κοκλωνηδες ,Φουρθιωτιδες ,Ρεβης )
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.087
Κριτικές
4
Like
7.212
Πόντοι
1.336
Γιατί να τα κλάψεις ρε φίλε, τα λεφτά και τα ψάρια φρέσκα τρώγονται
Τα κλαις οταν πληρωνεις για αστακομακαροναδα και στο στομαχι σου μπαινει καρμποναρα
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Διαβασε κριτικη μου στην καρτελλα του Αλκα
Το διάβασα και συμφωνώ. Εγώ ψιλοεκανα παρέα από την παλιά φουρνιά με Ρενατα και Λαρίσα λόγω του ότι είχαμε κοινά στέκια όπως Trust. Τότε έβγαζαν πολύ χρήμα και οι δυο
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.087
Κριτικές
4
Like
7.212
Πόντοι
1.336
Το διάβασα και συμφωνώ. Εγώ ψιλοεκανα παρέα από την παλιά φουρνιά με Ρενατα και Λαρίσα λόγω του ότι είχαμε κοινά στέκια όπως Trust. Τότε έβγαζαν πολύ χρήμα και οι δυο
Εγω ειχα ενα crash με αυτες που χορευανε καλα στο στυλο. Πχ η Μολδαβη η Ρωξαννα ( δε θυμαμαι το nick της )
Το θεμα ειναι οτι εμεις ειμαστε large , με ποτα, χαμηλους φωτισμους , ωραιους χωρους , καβλαντισμα και αυτη η μεταβαση τωρα στο σεξ με χρονοδιακοπτη ειναι λιγο δυσκολη
Ειναι τα καλα των μνημονιων
 

NeronZero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
292
Πόντοι
290
Αρχοντα , αυτες τα λεφτα δεν τα ξοδευουν , τα φυλανε και αγοραζουν σπιτια στη χωρα τους
Αν η συγκεκριμενη κυκλοφορει στο Ιθακη, σημαινει οτι εχει μπει σε κυκλωμα με βιζιτες των 800+ ευρω
(Κοκλωνηδες ,Φουρθιωτιδες ,Ρεβης )
Καλά που προλάβαμε εμείς , γιατι τώρα δεν παίζει με τίποτα από ότι κατάλαβα.
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Εγω ειχα ενα crash με αυτες που χορευανε καλα στο στυλο. Πχ η Μολδαβη η Ρωξαννα ( δε θυμαμαι το nick της )
Το θεμα ειναι οτι εμεις ειμαστε large , με ποτα, χαμηλους φωτισμους , ωραιους χωρους , καβλαντισμα και αυτη η μεταβαση τωρα στο σεξ με χρονοδιακοπτη ειναι λιγο δυσκολη
Ειναι τα καλα των μνημονιων
Αλλάζουν οι εποχές δυστυχώς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom