Νέα

Chaturbate

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 686
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Γιατί δεν γράφεται στο άλλο νήμα? Η έστω ας τα ενώσει η διαχείρηση.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.878
Like
20.930
Πόντοι
5.006

Cub

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4
Like
3
Πόντοι
0
Καλημερα , ρε παιδια να ρωτησω εχει ασχοληθει κανεις να ανοιξει προφιλ και να κανει show με την κοπελα του σε τετοια site?
Αυτο που θελω να πω ειναι βγαινει τιποτα?( με το σκεπτικο οτι και οι 2 ειναι ωραιοι , γυμνασμενοι κλπ)?
 

lunabauer

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
19
Like
5
Πόντοι
0
Καλημερα , ρε παιδια να ρωτησω εχει ασχοληθει κανεις να ανοιξει προφιλ και να κανει show με την κοπελα του σε τετοια site?
Αυτο που θελω να πω ειναι βγαινει τιποτα?( με το σκεπτικο οτι και οι 2 ειναι ωραιοι , γυμνασμενοι κλπ)?
Αξίζει φιλαράκι! Συμφέρει οικονομικά γιατί βγαίνει ικανοποιητικό χαρτζιλίκι και κάνεις και το κέφι σου!
 

HorusGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
20
Like
60
Πόντοι
0
Καλημερα , ρε παιδια να ρωτησω εχει ασχοληθει κανεις να ανοιξει προφιλ και να κανει show με την κοπελα του σε τετοια site?
Αυτο που θελω να πω ειναι βγαινει τιποτα?( με το σκεπτικο οτι και οι 2 ειναι ωραιοι , γυμνασμενοι κλπ)?
Το ξέρω κι εγώ το site. Είναι το δημοφιλέστερο στο είδος του σε όλο τον κόσμο. Έχω δει performers οι οποίοι έχουν βγάλει μέχρι και 2.000 δολάρια μέσα σε λίγες ώρες! Και γενικά κάθε φορά που κάνουν show, τα έσοδά τους είναι τετραψήφια νούμερα! Αλλά μιλάμε για άτομα που το έχουν αναγάγει σε επάγγελμα, με επαγγελματικές κάμερες, φώτα, παραγγελίες για βίντεο, χρήση αξεσουάρ, ικανοποίηση φετίχ, social media, solo show ανά περιόδους για τους fan τους ενός ή του άλλου κλπ, αλλά κυρίως με την διάθεση να τα κάνουν όλα με απόλυτο επαγγελματισμό! Κάθονται για ώρες μπροστά στην κάμερα και οι πελάτες τούς πληρώνουν για οτιδήποτε!

Θα έλεγα ότι το chaturbate και όλος ο εμπορικός κόσμος που το πλαισιώνει είναι η σύγχρονη μετεξέλιξη της βιομηχανίας πορνό. Επομένως, για να μπει κάποιος σε αυτόν τον χώρο, δεν φτάνει μονάχα να έχει ανάγκη από λεφτά. Πρέπει κυρίως να είναι διατεθειμένος να εκτεθεί μπροστά ακόμα και σε χιλιάδες κόσμο και να κάνει το σεξ επάγγελμα, έστω και αν δεν θέλει να γίνει η κύρια ενασχόλησή του. Στα ζευγάρια λοιπόν που βγάζουν τα πολλά λεφτά, συμπεριφέρονται με επαγγελματισμό και οι δύο. Είναι ευγενικοί με όλους, τηρούν κανόνες, πληρώνονται για να κάνουν σεξ σε διάφορες πόζες, κάποια κάνουν και τρίο, δείχνουν σημεία του σώματος που θέλει ο πελάτης κλπ. Και οι δύο! Που σημαίνει ότι και ο άνδρας μπορεί να πληρωθεί για να κάνει ή να δείξει κάτι, όπως την πούτσα του ή ακόμα και την τρύπα του (εφόσον βέβαια αυτό είναι μέσα στα όρια που οι ίδιοι οι performers έχουν βάλει για το show τους και δεν αντιβαίνει στους κανόνες του site) και οφείλει να το κάνει αμέσως, σαν επαγγελματίας! Ειδικά σε θέματα σεξουαλικής ισότητας, έχουν μεγάλη ευαισθησία, επομένως αν λίγο πάει να προσβάλει ο performer τον θεατή, επειδή π.χ. είναι gay και ζήτησε κάτι ανάλογο, το site τον μπλοκάρει για πλάκα, παρακρατώντας και τα λεφτά που έχει βγάλει! Το ίδιο, βέβαια, ισχύει και αν πληρωθεί για κάτι και δεν το κάνει. Είναι μια σοβαρή επιχείρηση και οι Αμερικάνοι δεν παίζουν με αυτά! Εσύ βάζεις τα όρια για το τι κάνεις και τι όχι, αλλά στους γενικούς κανόνες υπακούν όλοι, θεατές και performers! Άλλωστε οι πληρωμές γίνονται κυρίως με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό, με έμβασμα κατευθείαν από την Αμερική και με πλήρη αιτιολογία στην τράπεζα, που σημαίνει ότι πρέπει να τα δηλώσεις και στην φορολογική σου δήλωση μετά με κάποιον τρόπο!

Για όλους αυτούς τους λόγους, δεν υπάρχουν πολλοί performers, γυναίκες, άνδρες, τρανς ή ζευγάρια, από Ελλάδα, γιατί οι Έλληνες δύσκολα μπορούν να συμπεριφερθούν με την απαιτούμενη σοβαρότητα και τον επαγγελματισμό που θέλει αυτό το site. Για να το κάνουν κάποιοι, πρέπει πρώτα να έχουν ξεπεράσει την "οθωμανική" σεξουαλική νοοτροπία με την οποία έχουν μεγαλώσει!

Το πιο παράδοξο βέβαια είναι ότι σε κάποιες χώρες, όπως η Ρωσία, η Κολομβία και η Ρουμανία, έχει επιτραπεί η ίδρυση εταιρειών "studio", που προσφέρουν επαγγελματικό εξοπλισμό και χώρους σε άτομα που θέλουν να γίνουν performers σε τέτοια site, χωρίς τη δυνατότητα να το κάνουν μόνοι τους. Συνήθως όμως τα show από τέτοια studio από αυτές τις χώρες είναι χαμηλής ποιότητας και δεν έχουν πολύ τζίρο για τα δυτικά δεδομένα. Ωστόσο, ακόμα και τα π.χ. 50 δολάρια που μπορεί να βγάλει κάποιος στην Κολομβία, είναι σοβαρό ποσό για εκεί!
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
10
Like
2.118
Πόντοι
3.187
Σιγά μην δεν υπάρχουν Ελληνίδες στο chaturbate. Απλώς είναι καμουφλαρισμένες και δεν το δηλώνουν. Υπάρχουν αρκετές και πολλές είναι αξιολογότατα τεμάχια όλων των ηλικιών.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Σιγά μην δεν υπάρχουν Ελληνίδες στο chaturbate. Απλώς είναι καμουφλαρισμένες και δεν το δηλώνουν. Υπάρχουν αρκετές και πολλές είναι αξιολογότατα τεμάχια όλων των ηλικιών.
για πες ένα προφίλ..... γιατί εγώ πριν χρόνια είχα πετύχει 3-4 και ήταν και μέτριες και από αγγλικά τίποτα. Μην μου πεις όμως ότι έχουν μπλοκάρει την πρόσβαση από την χώρα μας, γιατί τότε, δεν έχει νόημα να το συζητάμε.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.933
Like
23.422
Πόντοι
6.056
Σιγά μην δεν υπάρχουν Ελληνίδες στο chaturbate. Απλώς είναι καμουφλαρισμένες και δεν το δηλώνουν. Υπάρχουν αρκετές και πολλές είναι αξιολογότατα τεμάχια όλων των ηλικιών.
εχει κατι ψιλα μια στο τοσο αλλα βαζουν κοφτη στις ip απο ελλαδα

και κατι κυπριες...

κλαιν ειναι ομως :coffee:
 

extaexta

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
52
Like
48
Πόντοι
0
live.greekcamgirls.com

Εδώ μπορείτε να δείτε ποιες είναι από Ελλάδα. Αν σας βγάλει restricted for your region βάλτε vpn.

Τα λεφτά είναι ΠΟΛΥ καλά. Και δεν χρειάζεται να εισπραχθουν απαραίτητα με τραπεζικό έμβασμα οπότε αναγκαστικά να δηλωθούν.
Υπάρχει πληρωμή σε BTC η σε skrill.
Υπάρχουν αρκετές που είναι εξωτερικό και βάζουν σαν χώρα Ελλάδα όμως υπάρχουν και αρκετές που είναι όντως Ελληνίδες.
Τα 2000 για λίγες ωρες που έγραψε ο φίλος παραπάνω είναι πραγματικά νούμερα και ίσως πολύ περισσότερα για κάποιους κάποιες που το κάνουν επαγγελματικά

Σας μιλάω εκ πείρας
 

HorusGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
20
Like
60
Πόντοι
0
Έχω κι εγώ περιέργεια να δω αν όντως υπάρχουν Ελληνίδες και Έλληνες στο chaturbate! Όσο για το μπλοκάρισμα του ip λόγω περιοχής, με ένα καλό vpn το ξεπερνάμε εύκολα.

Εγώ βέβαια θέλω να αντιστρέψω το ερώτημα και να ρωτήσω ποιοι έχουν μπει στο site αυτό ως πελάτες και έχουν ξοδέψει λεφτά σε show...

Για τον εαυτό μου, το παραδέχομαι! Το έχω κάνει μερικές φορές, κυρίως σε τοπ ζευγάρια που έκαναν show με εισιτήριο και ήθελα να τα δω να πηδιούνται.
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Like
61
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • ScreenShot_20230525100909.jpeg
    ScreenShot_20230525100909.jpeg
    167 KB · Εμφανίσεις: 101

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.916
Κριτικές
15
Like
11.680
Πόντοι
3.846

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Like
61
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • ScreenShot_20230608112315.jpeg
    ScreenShot_20230608112315.jpeg
    131,6 KB · Εμφανίσεις: 75

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom