Νέα

Δωράκια σε πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 763
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα δίνατε φιλοδώρημα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 25 28,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 38 43,7%
  • Ισως

    Ψήφοι: 24 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    87

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Ποτέ δεν έκανα και ποτέ δεν θα κάνω..Ειδικά pour-boire με τίποτα δε θα το έκανα! Που ζείτε ρε?? Γειωθείτε στην πραγματικότητα το συντομότερο για να είστε πνευματικά υγιείς. Καλή συνέχεια
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
2.230
Πόντοι
481
Δεν είμαι κατά. Σε κοπέλες που έχουμε στανταράκια συνηθίζεται. Οχι υπερβολές για να μην το θεωρούν δεδομένο.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
2.230
Πόντοι
481
εμενα μου κάνουν δωρα ,να ανησυχώ :confused:
μου εχουν κάνει κι εμενα:cheesy:
μια πολυ γνωστή κοπέλα του χωρου που εχει σταματήσει πια, οταν γυρισε από την πατρίδα της μου είχε φερει κάτι.
ας είναι καλά εκεί που βρίσκεται
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.351
Κριτικές
62
Like
41.058
Πόντοι
8.530
μου εχουν κάνει κι εμενα:cheesy:
μια πολυ γνωστή κοπέλα του χωρου που εχει σταματήσει πια, οταν γυρισε από την πατρίδα της μου είχε φερει κάτι.
ας είναι καλά εκεί που βρίσκεται
Και σε εμενα μια...φυλαω το δωρακι της σαν κορη οφθαλμου.
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Με τίποτα. Είναι ξεκάθαρη δουλειά. Σε βλέπουν ξεκάθαρα σαν Ε και σαν $. Τα δυνατά νομίσματα του κόσμου βλέπεις γι' αυτό αναφέρω και το $. Όσο πιο πολλά σου πάρουν σε όσο λιγότερο χρόνο έργου κι όσο το δυνατόν ξεκούραστα γι' αυτές και φυσικά με ευγένεια. Κοινώς τα παίρνουν με το γάντι. Γι' αυτό άλλωστε χρεώνουν extra(κωλο χύσιμο στομα κλπ ) άσχετο βέβαια με το ποιος τα αγοράζει τα extra. Να πουλήσουν θέλουν! Και μην ξεχνάμε το κυριότερο που πουλάνε: ψευδαίσθηση. Μόλις πάρουν τα φράγκα και την έχεις κάνει σκέφτονται ποιος είναι ο επόμενος μαλακας να δαγκάσουμε ακόμα πιο πολύ. Κι αν είναι κανένας αισθηματίας λένε καλή μπάζα θα κάνουμε τώρα. Αν είναι κανένας φραγκάτος και αισθηματίας βούτυρο στο ψωμί. Αν είναι κανένας φραγκάτος απλά, τις κοροϊδευει και νομίζουν οτι του τα παίρνουν,ενω αυτός της τα έχει παρει πρώτα όλα και την εχει γαμήσει ακόμα κι απο τα αυτία!
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
437
Like
672
Πόντοι
81
Ξερει καποιος απο ποια μαγαζια ψωνιζουν πορνοτακουνα και σεξυ εσωρουχα οι κορασιδες περιξ της φυλης,μεταξουργειου,λιοσιων,αχαρνων κτλ?

Δεν ειμαι χορηγος....αλλα σε δυο κορασιδες ενω ημουν πελατης πολλα χρονια οταν καποια στιγμη βρεθηκα σε μια δυσκολια προσωπικη μου σταθηκαν καλυτερα και απο γονεις και τωρα που εχω σταθει στα ποδια μου θελω να κανω μερικα δωρα..Περισσοτερα δεν μπορω να πω...

Αν γνωριζει καποιος πού μπορω να αγορασω πραγματα της δουλειας τους οπως τα παραπανω που ανεφερα απο μαγαζια κοντα στις περιοχες που δουλευουν τα κοριτσια γιατι μπορει να θελουν να κανουν και καποια αλλαγη στο νουμερο κτλ ας με ενημερωσει καποιος.

Σας ευχαριστω θερμα!
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Ξερει καποιος απο ποια μαγαζια ψωνιζουν πορνοτακουνα και σεξυ εσωρουχα οι κορασιδες περιξ της φυλης,μεταξουργειου,λιοσιων,αχαρνων κτλ?

Δεν ειμαι χορηγος....αλλα σε δυο κορασιδες ενω ημουν πελατης πολλα χρονια οταν καποια στιγμη βρεθηκα σε μια δυσκολια προσωπικη μου σταθηκαν καλυτερα και απο γονεις και τωρα που εχω σταθει στα ποδια μου θελω να κανω μερικα δωρα..Περισσοτερα δεν μπορω να πω...

Αν γνωριζει καποιος πού μπορω να αγορασω πραγματα της δουλειας τους οπως τα παραπανω που ανεφερα απο μαγαζια κοντα στις περιοχες που δουλευουν τα κοριτσια γιατι μπορει να θελουν να κανουν και καποια αλλαγη στο νουμερο κτλ ας με ενημερωσει καποιος.

Σας ευχαριστω θερμα!
Φίλε πρώτα από όλα μπράβο σου!! Δεύτερων να σου πω οτι δεν πιστεύω πως χρειαζετε να περιοριστείς σε δώρο σχετικό με τη δουλειά η ερωτικό κλπ. Παρό όλα αυτά εγώ κάτι τετιο θα εκανα. Μπορείς νσ βρεις τακούνια κλπ και γόβες σε σεξ σοπ η κορμακια και τετια αλλα κάτι πολω ωραίο που αρέσει πολύ στις γυναίκες είναι το αρωμα. Που δεν διχνει ότι είναι μόνο για τη δουλειά παρό όλα αυτά είναι χρήσιμο και για τη δουλειά διχνει ότι σκέφτηκες ποιο θα της πάρει ότι ασχολήθηκες με τι θα τις πάει κλπ και πιθανό να σε θυμάται με τη μυρωδιά και να τις ξυπνάει ωραία διάθεση.
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
2.230
Πόντοι
481
Ξερει καποιος απο ποια μαγαζια ψωνιζουν πορνοτακουνα και σεξυ εσωρουχα οι κορασιδες περιξ της φυλης,μεταξουργειου,λιοσιων,αχαρνων κτλ?

Δεν ειμαι χορηγος....αλλα σε δυο κορασιδες ενω ημουν πελατης πολλα χρονια οταν καποια στιγμη βρεθηκα σε μια δυσκολια προσωπικη μου σταθηκαν καλυτερα και απο γονεις και τωρα που εχω σταθει στα ποδια μου θελω να κανω μερικα δωρα..Περισσοτερα δεν μπορω να πω...

Αν γνωριζει καποιος πού μπορω να αγορασω πραγματα της δουλειας τους οπως τα παραπανω που ανεφερα απο μαγαζια κοντα στις περιοχες που δουλευουν τα κοριτσια γιατι μπορει να θελουν να κανουν και καποια αλλαγη στο νουμερο κτλ ας με ενημερωσει καποιος.

Σας ευχαριστω θερμα!
Αν θες τη γνώμη μου να μην αγοράσεις πράγματα της δουλειάς. Δεν είναι η χειρονομία που θα ήθελαν.
Καλύτερα ψάρεψέ τες τι χρειάζονται... ή πάρε δωροκάρτα απο κάποιο κατάστημα
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
21
Like
9.936
Πόντοι
3.346

Tatoulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
39
Like
17
Πόντοι
0
Εγώ είχα πάει σε μια σοκολάτα.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
437
Like
672
Πόντοι
81
Μα δεν το ξέρεις ότι μερικές κοπέλες είναι δεύτερες ψυχολόγοι?
Δεν ηταν ψυχολογικη η υποστηριξη.Ηταν εμπρακτη υλικη βοηθεια.

Για τους αλλους φιλους που προτειναν διαφορα αλλα δωρα πχ αρωμα ή δωροκαρτα κτλ ξερω τι χρειαζονται κτλ. Το μονο που δεν ξερω ειναι σε ποιο μαγαζι να παω σχετικα κοντα στις περιοχες που δουλευουν.
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Δεν ηταν ψυχολογικη η υποστηριξη.Ηταν εμπρακτη υλικη βοηθεια.

Για τους αλλους φιλους που προτειναν διαφορα αλλα δωρα πχ αρωμα ή δωροκαρτα κτλ ξερω τι χρειαζονται κτλ. Το μονο που δεν ξερω ειναι σε ποιο μαγαζι να παω σχετικα κοντα στις περιοχες που δουλευουν.
Φιλε παντού μπορείς να βρεις είτε άρωμα σε οπουδήποτε κατάστημα από αλυσίδες που πουλάνε και τα αλλα ρε φίλε γιατί να είναι κοντά εκεί που δουλεύουν τι διαφορά έχει;; αλλα όπου θες βρίσκεις νομίζω βάλε στο Google περιοχή και σχετικό κατάστημα να σου βγάλει. Αμα θες να πάρεις άρωμα στείλε πρωσοπικο να τα πούμε ξέρω από αρωματα και που θα τα βρεις.
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.139
Πόντοι
14.936
λουλουδια σε παρα πολλες και παντου..
απο στριπτιζ μεχρι στουντιο..
το αξιζαν και επρεπε με καποιο τροπο να το δειξω.
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
λουλουδια σε παρα πολλες και παντου..
απο στριπτιζ μεχρι στουντιο..
το αξιζαν και επρεπε με καποιο τροπο να το δειξω.
Μία ερώτηση όταν λες σε στριπτίζ;; μπήκες να της τα δώσεις μέσα στο στριπτιτζαδικο με τα λουλούδια;; (δεν το ρωτάω ειρωνικά)
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.139
Πόντοι
14.936
Μία ερώτηση όταν λες σε στριπτίζ;; μπήκες να της τα δώσεις μέσα στο στριπτιτζαδικο με τα λουλούδια;; (δεν το ρωτάω ειρωνικά)
τα εστειλα με τον ανθοπωλη αλαναρε.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Όχι, αφού κι οι ίδιες αποκαλούν την πληρωμή τους "δωράκι" :)

Βέβαια σε ξενοδοχείο με CG εννοείται ότι θα την κεράσεις ποτάκι/χυμό κι ότι άλλο έχει το ψυγείο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom