Νέα

Φένια trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 336
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Παιδες γειά σας! Είμαι σχετικά καινούργιος στo forum αλλα θα ήθελα να σας πω τα εξής σχετικά με την Φένια. Η Φένια είχε έρθει απο τις 08/01/2016 στην Κέρκυρα και έμεινε μέχρι τις 13 του μήνα. Να πω για όσους δεν έχουν πάει μαζί της οτι είναι πολύ ευγενική σε τετοιο βαθμό που σε κάνει να αισθανεσαι άνετα απο την πρώτη στιγμή. Πάρα πολύ καθαρή (οποτε δεν υπάρχει κανένα ρίσκο υγείας όπως είδα πιο πανω). Σωματικά είναι κουκλάρα με σώμα μοντέλου ωραίο κωλαράκι, βυζαρες και 22 πόντους εργαλέιο που δεν πέφτει με τιποτα. Κάνει ολα τα προγράμματα. Εγώ πήγα μαζί της δύο φορές (και στις δυο ήταν ενεργητική).Παρα πολλα προκαταρκτικα (αισθανεσαι σαν να εισαι με την γκομενα σου)Με πήδηξε απιστευτα ωραια και δυνατα κανοντας με να "βρεθώ σε άλλη διάσταση". Η τιμή της ήταν 70 ευρω και έχυσε και τις δυο φορες. Απ'οτι μου είπε πριν απο εμενα είχε 2 πρωταρηδες οπου και τους ξεσκισε  :fuck2:
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΑΞΙΖΕΙ!!!!  :kneel: ΕΓΩ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ
Αν και δεν είμαι του σπορ. ...
Προμο;;;;;
 

ilovesex19833

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ kokibikos, δεν είναι promo. Είναι η αλήθεια.
 

sunsun

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Δυστυχώς, το "καθαρή" δεν διαπιστώνεται με το αν είχε κάνει μπάνιο πριν την επίσκεψη και τι βλέπει το μάτι και τι μυρίζει η μύτη μας.
Αυτό βέβαια ισχύει για όλους και για όλες.                                                                                                                                    oses fores irthe rodo itan apsogi oti kalytero perase apto nisi  alla kai stin athina Number one
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Δυστυχώς, το "καθαρή" δεν διαπιστώνεται με το αν είχε κάνει μπάνιο πριν την επίσκεψη και τι βλέπει το μάτι και τι μυρίζει η μύτη μας.
Αυτό βέβαια ισχύει για όλους και για όλες.
απ' όσο ξέρω εγώ, είναι και αρκετά προσεκτική...
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
έτσι, αυτό είναι το βασικό και όχι τόσο το σαπούνι.
 

stamatis74

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
94
Πόντοι
0
καμία πρόσφατη εμπειρία κανείς??
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
εχω βρεθει με την φενια αλλη μια φορα αυτη ηταν η δευτερη και ηταν καλυτερη και εγω δεν ειχα τοσο ανχος επειδη ειχα βρεθει παλι μαζι της αυτη την φορα ηταν μονο ενεργητικη και πραγματικα ενοιωσα σαν γυναικα οταν με γαμουσε και το γουσταρε αυτο να με γαμαει και να με κανει πουτανακι..απιστευτη εμπερια..
 

blue8white8

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2016
Μηνύματα
109
Like
30
Πόντοι
1
Αυτό το πράγμα με τις τρανς να μη μεγαλώνουν ποτέ, είναι μοναδικό τους φαινόμενο.

Πόσα χρόνια έχει μείνει στα 27 αυτη η κοπέλα ρε παιδια?

Δεν είμαστε τόσο πρόβατα πια..

 

blue8white8

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2016
Μηνύματα
109
Like
30
Πόντοι
1
Εχει σκίσει αντρικές κωλότρυπες η πούτσα της,καρφώνει καλά φίλος δοκίμασε την!
Εχει σκίσει αντρικές κωλότρυπες η πούτσα της,καρφώνει καλά φίλος δοκίμασε την!

Όταν με το καλό έρθει Ρόδο, γιατί οχι, θα την δοκιμάσω.

Το να γαμάει καλά, να την έχει μεγάλη κτλ δεν δίνουν κανένα άλλοθι στη κοροιδία κ το ψέμα με την ηλικία.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Εγώ παίχτη την πήρα και την γάμησα το καλοκαίρι,ηθελε να με γαμησει αλλα ειπα οχι

εγω την εχω παρει αρκετες φωρες σαν ενεργητικος ποτε δεν μ εβαλε ουτε δακτιλο ......θα μπορουσα ν πω οτι γουσταρε και τ παθητικο πολυ
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
εγω την εχω παρει αρκετες φωρες σαν ενεργητικος ποτε δεν μ εβαλε ουτε δακτιλο ......θα μπορουσα ν πω οτι γουσταρε και τ παθητικο πολυ
ρε συ φιδεμπορα δεν διαγραφεις τον λογαριασμο?ολοι σε δουλευουν ψευτρακο.ο,τι λες ειναι ψεμα συμφωνω με τον φιλο που λεει πως εισαι κρυφη πουστρα και το παιζεις μονο ενεργητικος.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
ρε συ φιδεμπορα δεν διαγραφεις τον λογαριασμο?ολοι σε δουλευουν ψευτρακο.ο,τι λες ειναι ψεμα συμφωνω με τον φιλο που λεει πως εισαι κρυφη πουστρα και το παιζεις μονο ενεργητικος.
λαθος μουτρο σανεμπορας ειμαι σανα πουλαω για γιδια....Γίδι  :offtopic: :offtopic:
 

Saturn86

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετω ολα τα παιδια!ειμαι καινουργιος στο φορουμ και ολογω οτι ολες οι συζητησεις που γινονται εδω ειναι πολυ κατατοπιστικες για τους λατρεις του αθληματος!ελπιζω να μπορεσω να κατατοπισω και να βοηθησω και εγω με τις οποιες εμπιριες μου στο χωρο!Την εν λογω υπαρξη εχω προσπαθησει στο παρελθον να την συναντησω ειτε περνοντας τηλεφωνο απο την αγγελια ειτε βλεποντας το προφιλ της σε σαιτ γνοριμιων....το αποτελεσμα? 0 στο πιλικο!!Δεν ξερω αν ημουν εγω ατυχως αλλα την μια δεν σηκωνε το τηλεφωνο,την αλλη ηταν απενεργοποιημενο,την αλλη ηταν εκτως Αθηνων και μετα οταν της εστελνα μυνημα σε καποιο σαιτ γνοριμιων στην αρχη απαντουσε κανονικα και μετα εξαφανιζοταν απο την συζητηση.Ετσι κανει γενικα?η εμενα δε με ηθελε?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Χαιρετω ολα τα παιδια!ειμαι καινουργιος στο φορουμ και ολογω οτι ολες οι συζητησεις που γινονται εδω ειναι πολυ κατατοπιστικες για τους λατρεις του αθληματος!ελπιζω να μπορεσω να κατατοπισω και να βοηθησω και εγω με τις οποιες εμπιριες μου στο χωρο!Την εν λογω υπαρξη εχω προσπαθησει στο παρελθον να την συναντησω ειτε περνοντας τηλεφωνο απο την αγγελια ειτε βλεποντας το προφιλ της σε σαιτ γνοριμιων....το αποτελεσμα? 0 στο πιλικο!!Δεν ξερω αν ημουν εγω ατυχως αλλα την μια δεν σηκωνε το τηλεφωνο,την αλλη ηταν απενεργοποιημενο,την αλλη ηταν εκτως Αθηνων και μετα οταν της εστελνα μυνημα σε καποιο σαιτ γνοριμιων στην αρχη απαντουσε κανονικα και μετα εξαφανιζοταν απο την συζητηση.Ετσι κανει γενικα?η εμενα δε με ηθελε?
μουτρο η φενια αν γνωριζεις εχει κ αλλα ενδιαφεροντα αν ασχωλιθεις λιγο θα βρεις πολλα δεν ειναι τ παροντος εδω να τ λεμε .....νομιζω οτι μαλων 90/100 επεσες σε λαθος μερα ωρα κ ολα τ σχετικα
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
Θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα, εγώ τη βρήκα πολύ εύκολα και πέρασα ζάχαρη. Από τα πολύ καλά παιδιά. Έπεσες στη περίπτωση μάλλον.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Είναι καλή ? Αξίζει τα λεφτά της ? Επίσης τελικά είναι Αθήνα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom