Νέα

golden shower!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiss-my-feet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.786
Κριτικές
8
Like
2.573
Πόντοι
506
ενταξει αν την εχεις φτασει να της φορας κολαρο και να σου γλυφει τα ποδια, φανταζομαι μετα ειναι πιο ευκολο να την ψησεις και για αυτο :)
Η μία φορούσε κολάρο μόνη της. Και έξω για ποτό που βγαίναμε φορούσε. Η άλλη απλά είχε πολύ καύλα μέσα της. Σκέψου ότι καύλωνε πολύ να με βλέπει με άλλες. Και ήταν και 10 χρόνια περίπου μεγαλύτερη
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
610
Πόντοι
81
Η μία φορούσε κολάρο μόνη της. Και έξω για ποτό που βγαίναμε φορούσε. Η άλλη απλά είχε πολύ καύλα μέσα της. Σκέψου ότι καύλωνε πολύ να με βλέπει με άλλες. Και ήταν και 10 χρόνια περίπου μεγαλύτερη
οι μεγαλυτερες ειναι οι καλύτερες... και εγω αυτες προτιμω. εξαλλου το ποσο καλο σωμα θα εχει κάποια και ποσο καυλιαρα ειναι δεν ειναι θεμα ηλικιας αλλα mindset
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.740
Κριτικές
20
Like
23.602
Πόντοι
8.346
ενταξει αν την εχεις φτασει να της φορας κολαρο και να σου γλυφει τα ποδια, φανταζομαι μετα ειναι πιο ευκολο να την ψησεις και για αυτο :)
Για να μην πω ολες, θα πω οι περισσότερες γκόμενες θέλουν ο γαμιας τους να τις ξεφτυλιζει. Ψοφανε κ καβλωνουν να υποτάσσονται. Ειναι hard coded στο mindset τους. Θα τα κάνουν όλα αν τους το βγάλεις και τους το περάσεις ότι εσύ κάνεις κουμάντο
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
610
Πόντοι
81
Για να μην πω ολες, θα πω οι περισσότερες γκόμενες θέλουν ο γαμιας τους να τις ξεφτυλιζει. Ψοφανε κ καβλωνουν να υποτάσσονται. Ειναι hard coded στο mindset τους. Θα τα κάνουν όλα αν τους το βγάλεις και τους το περάσεις ότι εσύ κάνεις κουμάντο
ισχυει αυτο αν εισαι alpha male. αν εισαι beta, οπως και να θες να το παιξεις δεν θα καταφερεις τιποτα
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.786
Κριτικές
8
Like
2.573
Πόντοι
506
Για να μην πω ολες, θα πω οι περισσότερες γκόμενες θέλουν ο γαμιας τους να τις ξεφτυλιζει. Ψοφανε κ καβλωνουν να υποτάσσονται. Ειναι hard coded στο mindset τους. Θα τα κάνουν όλα αν τους το βγάλεις και τους το περάσεις ότι εσύ κάνεις κουμάντο
Σωστός. Τα κάνουν όλα αν εσύ ο ίδιος μπορέσεις να τις ξεκλειδώσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ισχυει αυτο αν εισαι alpha male. αν εισαι beta, οπως και να θες να το παιξεις δεν θα καταφερεις τιποτα
Πάντα τους συχαινόμουνα αυτούς τους όρους
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.191
Πόντοι
201
Για να μην πω ολες, θα πω οι περισσότερες γκόμενες θέλουν ο γαμιας τους να τις ξεφτυλιζει. Ψοφανε κ καβλωνουν να υποτάσσονται. Ειναι hard coded στο mindset τους. Θα τα κάνουν όλα αν τους το βγάλεις και τους το περάσεις ότι εσύ κάνεις κουμάντο
Είναι αυτό που λένε οι γυναίκες "θέλω κάποιον να μου γαμήσει πρώτα το μυαλό". Αυτό ψάχνουν, κάποιον να τις κάνει ότι θέλει και μετά κάνουν τα πάντα ή τουλάχιστον σχεδόν τα πάντα και μετά τα θεωρούν και φυσιολογικά
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.740
Κριτικές
20
Like
23.602
Πόντοι
8.346
Είναι αυτό που λένε οι γυναίκες "θέλω κάποιον να μου γαμήσει πρώτα το μυαλό". Αυτό ψάχνουν, κάποιον να τις κάνει ότι θέλει και μετά κάνουν τα πάντα ή τουλάχιστον σχεδόν τα πάντα και μετά τα θεωρούν και φυσιολογικά
Ετσι ακριβώς. Ειναι καθαρά θέμα μυαλού, ειδικά το συγκεκριμένο χόμπι. Αν της το περάσεις όπως πρέπει στο τέλος θα σε περιμένει απο μόνη της στα γόνατα και θα στο ζητάει γτ θα καβλωνει απο την σκέψη κ μονο
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
610
Πόντοι
81
νταξει αυτο ειναι και θεμα υγιεινης... και βιτσιου... δεν ειναι νορμαλ να περιμενει να την κατουρησεις... οπως λεμε να την γαμησεις :)
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.740
Κριτικές
20
Like
23.602
Πόντοι
8.346
νταξει αυτο ειναι και θεμα υγιεινης... και βιτσιου... δεν ειναι νορμαλ να περιμενει να την κατουρησεις... οπως λεμε να την γαμησεις :)
Τι είναι νορμάλ στο σεξ κ τι όχι?
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
610
Πόντοι
81
Τι είναι νορμάλ στο σεξ κ τι όχι?
θα στο πω αλλιως, να πεις σε μια που απλα γαμας να φερω ενα φιλο να σε γαμησουμε μαζι, ειναι απειρως πιο ευκολο και νορμαλ απο το αλλο.
Οσες ανωμαλες εχω γαμησει καμια δεν μου ζητησε να την κατουρησω εστω σαν φαντασιωση.... και εχω πετυχει πολλες στον δρομο μου.
 
OP
OP
kiss-my-feet

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
665
Like
1.406
Πόντοι
206
υπάρχουν ανθρωποι που κάνουν σαν τρελοι για να πιουν. γιαυτούς είναι τερμα νορμαλ. μπορει να είναι μειοψηφία ισως γιατι ντρεπονται. αλλά υπάρχουν. και κάνουν σαν τρελοι για να πιουν.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.740
Κριτικές
20
Like
23.602
Πόντοι
8.346
θα στο πω αλλιως, να πεις σε μια που απλα γαμας να φερω ενα φιλο να σε γαμησουμε μαζι, ειναι απειρως πιο ευκολο και νορμαλ απο το αλλο.
Οσες ανωμαλες εχω γαμησει καμια δεν μου ζητησε να την κατουρησω εστω σαν φαντασιωση.... και εχω πετυχει πολλες στον δρομο μου.
Μην περιμένεις να το ζητήσουν. Ζήτα το εσύ
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.786
Κριτικές
8
Like
2.573
Πόντοι
506
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (12 μέλη και 30 επισκέπτες
Πολλοί ενδιαφέρονται να κατουρήσουν ή να τους κατουρήσουν πάντως
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.740
Κριτικές
20
Like
23.602
Πόντοι
8.346
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ZoReN

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Ολες οι γκομενες καβλωνουν αν βρεθει ενας αντρας που ξερει να τις φτιαχνει χωρις καν να τις ακουμπησουν . εκει παραδιδονται ανευ ορων και κανουν σχεδον οτι τους ζητησεις . Εκει βγαζουν γουστα και απιστευτη καβλα.
 

facepisser

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
121
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom