Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (2 μέλη και 55 επισκέπτες)

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
373
Κριτικές
46
Like
2.378
Πόντοι
2.405
Αν και χρόνια μπουρδέλιαρης ..αλλά και εχωντας παίξει έξω με πολλές γκόμενες από καλές έως σαύρες..έχω να πω πως σπάνια το σεξ του μπουρδέλου αγγίζει την ποιότητα ενός σεξ με γκόμενα..όχι φιλιά λόγος χρόνος ,άγχος κτλ..
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Βεργας 7 Άντζελα ξανθοκαστανη κοντή παχουλη με μακρύ μαλλί, με 4.5αρια βυζια ρουκέτες, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Την εχεις ξαναδει αυτη Σμυρνης? Δεν βρισκω πληροφοριες..
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
373
Κριτικές
46
Like
2.378
Πόντοι
2.405
Η γκόμενες δεν είναι δύσκολες..και γαμας αν δεν δείχνεις ότι είσαι λογουρη..εγώ είμαι μέτριος εμφανισιακά και έχω γαμησει πάνω από 80 γκόμενες....και κάποιες χώρις να χαλάσω ούτε ένα ευρώ ...βασική προϋπόθεση να πουλας παπά..και παραμύθι..τα μπουρδέλα για όποιον δεν επιζητεί την ποικιλία και την άνεση είναι απλά ένας μεζές..ενώ αν πας με γκόμενα θα έχεις να το θυμάσαι...το γαμησει στο μπουρδέλο ξεχνιέται εύκολα
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Μάγκες διαφωνω πολύ!
Μην σταματάτε την ζωή σας εκτός του αγοραίου έρωτα! Δν υπάρχει κάτι καλύτερο απτό φλερτ και να γνωριζεις νέο κόσμο και από κει να ξεκινάει μια σχέση η απλά μια ερωτική επαφή! Όλα είναι θέμα προσέγγισης και του ποσό περιποιείσαι τον εαυτό σου! Please επειδή διαβάζουν και νέοι άνθρωποι που απλά μπαίνουν από περιέργεια μην τους απογοητεύετε λέγοντας τέτοια καθώς δν ισχύει ότι όλες θέλουν δώρα όλες είναι δεσμευμένες κι όλα τα κακά του κόσμου! Μια χαρά βρίσκεις κοπέλα έξω ξαναλέω αν ασχοληθείς! Εκτός κι αν θελουμε να έρχονται ολες και να μας κάθονται χωρίς καν προσπάθεια! Βγείτε ντυθείτε στολιστείτε τολμήστε και δεν θα χάσετε! Τα μπου και όλα τα ιδρύματα είναι για να καλό περάσεις για 15 λεπτά και να ξεφύγεις αλλά όχι η ζωή μας! Αυτά από μενα!
Τύπε, «χαριτωμένη» η τοποθέτηση σου. Εύχομαι μόνο να μη μοιάζεις με τον εικονιζόμενο στο άβαταρ σου, διαφορετικά όσο παρακάλι κι αν τους ρίξεις, δεν σε βλέπω να πίνεις ποτέ «δωρεάν» φρέσκο μουνόζουμο!:wink:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.064
Πόντοι
45.465
Την εχεις ξαναδει αυτη Σμυρνης? Δεν βρισκω πληροφοριες..
Ναι την έχω ξαναδεί, μπορεί να την έχεις ακούσει σα Τζούλια, άλλοτε τη παρουσιάζουν σα Τζούλια κ άλλοτε σαν Άντζελα
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Η γκόμενες δεν είναι δύσκολες..και γαμας αν δεν δείχνεις ότι είσαι λογουρη..εγώ είμαι μέτριος εμφανισιακά και έχω γαμησει πάνω από 80 γκόμενες....και κάποιες χώρις να χαλάσω ούτε ένα ευρώ ...βασική προϋπόθεση να πουλας παπά..και παραμύθι..τα μπουρδέλα για όποιον δεν επιζητεί την ποικιλία και την άνεση είναι απλά ένας μεζές..ενώ αν πας με γκόμενα θα έχεις να το θυμάσαι...το γαμησει στο μπουρδέλο ξεχνιέται εύκολα
:2funny::2funny:
ΡΕ μπας κι έχεις μπερδέψει τις γκόμενες με τις πουτάνες;;
Τώρα βέβαια που το ξανασκέφτομαι, σιγά τη μεγάλη διαφορά...:2funny:
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
373
Κριτικές
46
Like
2.378
Πόντοι
2.405
Δεν είναι πολλές οι 80 γκόμενες είμαι κοντά στην ηλικία των 40..δεν γίνεται να μην σου κάθονται σκηνικά με 3-4 το χρόνο... εκτός αν είσαι πολύ άσχημος και δεν ξέρεις να μιλάς..μην λέτε μαλακίες διαβάζουν και νέα παιδιά.
 

Georgefeet1994

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρουμε καμία καλή πρωινή ώρα γύρω στις 5 και μισή με 6 παρά θα είμαι Αθήνα να έχει κάνα καλό κορμί να ρίξω τον καυλωμένο πουτσο μου ?Γιατί με της καύλες που έχω θα μου πέσει και το σαπούνι σε λίγο και δεν θα σηκωθώ
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Δεν είναι πολλές οι 80 γκόμενες είμαι κοντά στην ηλικία των 40..δεν γίνεται να μην σου κάθονται σκηνικά με 3-4 το χρόνο... εκτός αν είσαι πολύ άσχημος και δεν ξέρεις να μιλάς..μην λέτε μαλακίες διαβάζουν και νέα παιδιά.
Όντως ρε τύπε, δεν είναι πολλές. Τόσες είναι μόνο στο μετάξι και πέριξ. Κάνε ένα άνοιγμα και προς Φυλής/Λιοσίων μεριά, όταν βρεις χρόνο...:confused::confused:
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.564
Like
7.224
Πόντοι
1.056
:sad2::sad2::sad2:


:sad2::sad2::sad2:
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
:
[/QUOTE]
Μάγκες διαφωνω πολύ!
Μην σταματάτε την ζωή σας εκτός του αγοραίου έρωτα! Δν υπάρχει κάτι καλύτερο απτό φλερτ και να γνωριζεις νέο κόσμο και από κει να ξεκινάει μια σχέση η απλά μια ερωτική επαφή! Όλα είναι θέμα προσέγγισης και του ποσό περιποιείσαι τον εαυτό σου! Please επειδή διαβάζουν και νέοι άνθρωποι που απλά μπαίνουν από περιέργεια μην τους απογοητεύετε λέγοντας τέτοια καθώς δν ισχύει ότι όλες θέλουν δώρα όλες είναι δεσμευμένες κι όλα τα κακά του κόσμου! Μια χαρά βρίσκεις κοπέλα έξω ξαναλέω αν ασχοληθείς! Εκτός κι αν θελουμε να έρχονται ολες και να μας κάθονται χωρίς καν προσπάθεια! Βγείτε ντυθείτε στολιστείτε τολμήστε και δεν θα χάσετε! Τα μπου και όλα τα ιδρύματα είναι για να καλό περάσεις για 15 λεπτά και να ξεφύγεις αλλά όχι η ζωή μας! Αυτά από μενα!
Ποιος τον εφερε αυτόν τον ανώμαλο;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Και αφού βάλατε τα εξωθεσμικά σας και τα μπουρδελικά σας σε μία τάξη, αφού πρώτα μας πρήξατε το παπάρι με τις μαλακίες σας, ας κάνουμε και μία ενημέρωση.

Πέρασμα από το Φωκαίας 27Α υπόγειο όπου σαλόναρε η Ρομίνα.
Μολδαβέζα 26 χρονών, καστανομάλλα με σπαστό μακρύ μαλλί ,με ψιλοκανονικό κορμί,2 άρι βυζί και μέτριο πρόσωπο.
Γενικώς αρκετά μέτρια εικόνα, αλλά ήμουν σε φάση που δεν ήθελα να ψάξω παραπάνω αφενός και αφετέρου να δοκιμάσω και κάτι διαφορετικό.
Η συγκεκριμένη κοπέλα είχε δουλέψει προ 8μηνου περίπου και στο ισόγειο μεσαίο στη Μαραθώνος και μετά μεταφέρθηκε στην αλυσίδα των Φωκαίας 27/24 και Φιλιππίδου 11.

Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό επιλεκτικά, γιατί όσο ήμουν στο δωμάτιο και την περίμενα μπήκε κάποιος και ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Γενικώς είναι ευδιάθετη σαν χαρακτήρας, μιλάει μερικά Ελληνικά.
Αφού μου σκούπισε απαλά το καβλί το πήρε στο στόμα της και ξεκίνησε μία σχετικά μέτρια προς καλή πίπα, με μερικές προσπάθειες για deep χωρίς πέρασμα από τα αρχίδια. 2 στάσεις στο σεξ και τελείωμα μέσα της.
Η τσατσά χτύπησε νταν στο 10λεπτο με τα υπόλοιπα δωμάτια άδεια. :birdman:

Η Ρομίνα άνοιξε την πόρτα και κέρασα το παπάρι μου σε έναν συναγωνιστή :boff:


Μέχρι να πλυθώ και να ντυθώ μπήκε κάποιος ξένος, και ενώ τον διώχνανε τους ζήταγε τον λόγο. "Και εμείς άνθρωποι είμαστε" και τα ρέστα...
Ενώ την ώρα που έμπαινα στον οίκο διώχνανε έναν μαύρο πιτσιρικά.

Γενικώς ησυχία στην υπόλοιπη πιάτσα αν εξαιρέσεις τους ματάκηδες που πηγαίνουν πέντε-πέντε να καβλαντήσουν.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
:sad2::sad2::sad2:


:sad2::sad2::sad2:
Τύπε εννιά έξι οχτώ, έχω στο μυαλό μου δύο από "Κολομβία" στα λατινόσπιτα.
Ο @DmtrsxXx θα έχει σίγουρα πιο καυτό ρεπορτάζ, ακόμα και από του Χίου, οπότε ξέρασέ τα όλα Μήτσο. :s&m_2:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
στο φωκαιας 17 και το φωκαιας 27 μια μαρινα που παιζει ειναι η ιδια η υπαρχουν δυο διαφορετικα κοριτσια με το ιδιο ονομα ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom