Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (3 μέλη και 52 επισκέπτες)

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201
Ο ιδανικός πελάτης στο μπουρδέλο:νεαρός, καθαρός,τακτικός,σιοπηλος,να την έχει μικρή.να σικονεται στο δευτερόλεπτο και να χύνει στο λεπτό.
Αν είσαι έτσι θα σε γουστάρουν όλες
Κάνεις λάθος διότι σκέφτεσαι και μιλάς σαν άντρας! Καμμιά γυναίκα δεν θα σου πει ότι δεν καυλώνει περισσότερο με έναν νεαρό, καθαρό, ωραίο κ.λ.π αλλά για τις πουτάνες, όπως και για τις περισσότερες γυναίκες, ισχύουν άλλα!

Σου μιλάω όχι μόνον εκ προσωπικής πείρας με εκατοντάδες γυναίκες εντός και εκτός χώρου αλλά και από τα λεγόμενά τους σε δεκάδες κατ'ιδίαν εξομολογήσεις. Αντίθετα με τους άντρες, η κάθε γυναίκα καυλώνει πραγματικά με έναν και μοναδικό τρόπο ο οποίος διαφέρει εντελώς από γυναίκα σε γυναίκα και σπάνια θα τον μάθεις διότι είτε ντρέπονται να σου τον αποκαλύψουν είτε φοβούνται το ενδεχόμενο να τον εκμεταλλευτείς προκειμένου να τις εξουσιάζεις ως άντρας.
Οι περισσότερες γυναίκες καυλώνουν με κάτι που είναι βρώμικο και απαγορευμένο! Π.χ με πρωκτικό σεξ, σεξ με αγνώστους παρά την θέλησή τους (οι πουτάνες), σεξ σε δημόσιο χώρο κ.α
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Γάτα είναι! Και τυπαρα! Και κάθεται να κάνει την δουλειά της δεν κλεβει! Και καλος άνθρωπος είναι ! Να λέμε και τα θετικά!
Όμοιες εντυπώσεις κι από μένα για την Ειρήνη. Επικοινωνιακή και ομιλιτική όσο χρειάζεται, δεν... μασάει προκειμένου να σε ευχαριστήσει,συν ότι είναι μανούλα δύο κοριτσιών, απ'όσο μου έχει πει τουλάχιστον.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
496
Κριτικές
13
Like
4.649
Πόντοι
731
και συ το ιδιο δεν εκανες τυπε; :tooth:
ενημερωθηκες και πηγες βουρ στην κοπελα...

Εγω παντως ειχα δηλωσει εξ αρχης οτι μολις επιστρεψει, θα της εκανα μια γεωτρηση για να διευκολυνω τους επομενους, οπως και εγινε. Μετα, βλεποντας στο σαλονι ολες τις παιδεραστοφατσες να περιμενουν, ειπα οκ, του χρονου παλι :tooth: χαρισμα σας
Κοίτα, αν διάβαζες αντί να γράφεις παπαρό-λογίες ( see what i did there? :cheesy: ) θα έβλεπες πώς την πέτυχα σε βόλτα την ίδια μέρα και δεν πέρασα γιατί είχε πολλές βρωμό-φατσες να περιμένουν όντως.
Επιστροφή της Ναταλιτσας στο Ιας 27 υπόγειο. Γλυκιά οπως πάντα. Νομιζω παχυνε κατα μισό κιλό οταν την σηκωσα στην αγκαλιά μου.
Πέρασα χθές να δώ αν έχει επιστρέψει χωρίς να έχω διαβάσει, 7 πάκια και εγώ στο σαλόνι δεν πρόλαβα, τα ίδια και στην Βανέσα 6+ άτομα σαλόνι μόνο που μάλλον ήταν Ουζμπέκοι ή Βρωμά οι περισσότεροι.
'Εζεχναν τόσο πολύ που δεν επιχείρησα κάν, αν και είχε δωμάτιο, πραγματικά οι κοπέλες όπως η Ναταλία και η Βανέσα που είναι και λίγο εμφανίσιμες και έχουν πελατεία είναι ήρωες που αντέχουν αυτή την βρώμα ...

Τώρα εντάξει είπαμε, δεν μπορώ να είμαι απ'έξω να περιμένω κάθε μέρα πότε θα επιστρέψει το Χ καυλοράπανο γι'αυτό υπάρχει και η ενημέρωση άλλωστε, το σχόλιο ήταν κυρίως για 2 λόγους :
1)Σίγουρα υπάρχουν πολλοί τύποι που διαβάζουν αλλά δεν συνεισφέρουν ποτέ.
2)Είμαι 100% σίγουρος πώς υπάρχει Πάκις που διαβάζει το forum και τα μεταφέρει στους συμπατριώτες του πάω στοίχημα πως θα έχουν και telegram channel :2funny:
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
1.000
Πόντοι
201
ρε παιδες αυτη η γυρολογος νικολ ρωσιδα πρασινοματα καστανοξανθη που συνηθως ηταν Ιάσονος 39 ξερετε που φουναρει τον καπνο της?την ειχα καβαλησει στο φωκαιας υπογειο πριν καιρο και ηταν πολυ καυτη,καμια πληροφορια?
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
57
Like
297
Πόντοι
20
Καλησπέρα μύστες από Τίνα από Ιωαννίνων 5 έχει κανεις εμπειρία;
 

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Διδύμου 8β Ελένη ψηλή ξανθό μιλφ άσπρο δερματακι όμορφη παρουσια και Βερόνικα ψηλή καστανοξανθη καλό σώμα με κανονικά κιλά μιλφ ,όχι τίποτε ιδιαίτερο πρόσωπο.Αμφοτερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.σημερα δοκιμάστηκε Βερόνικα με καλές εντυπώσεις και εκείνη για όσο άντεξα .πρέπει να είναι πολύ ρομαντική ,με τις πρωτοβουλίες που συνήθως με ρωτάνε ή παίρνω εγώ( πιπα χωρίς προφυλακτικό,φιλιά φουλ...) Πάντως,καλού κακού ακολούθησα έπειτα τις έγκυρες έρευνες από την επιστημονική ομάδα του μπου.
 

Συνημμένα

  • IMG_20230601_121139.jpg
    IMG_20230601_121139.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 26

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
44
Κριτικές
8
Like
454
Πόντοι
300
Πριν λίγο στις 12:00 η Λίλιαν από Ι1γ κλεισμένη για μισή ώρα μου είπε η υπηρεσία οπότε τιμήθηκε για άλλη μια φορά η Καρίνα από Ι46 στανταρακι πάρα πολύ καιρό, πάντα φεύγω ικανοποιημένος!!!!
 

Dimitriskalama

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
129
Like
194
Πόντοι
1
Πριν λίγο στις 12:00 η Λίλιαν από Ι1γ κλεισμένη για μισή ώρα μου είπε η υπηρεσία οπότε τιμήθηκε για άλλη μια φορά η Καρίνα από Ι46 στανταρακι πάρα πολύ καιρό, πάντα φεύγω ικανοποιημένος!!!!
Πληροφορίες για την λιαλιαν εχουμε μυστη μου??
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Πληροφορίες για την λιαλιαν εχουμε μυστη μου??
ναι "μυστη μου", στις προηγουμενες 2-3 σελιδες εχει αναφερθει το ονομα της ισα με 20 φορες.
πατα τα κουμπακια και θα τα βρεις.

Τι σας επιασε με την Λιλιαν τις τελευταιες μερες; Ουτε οταν πρωτοηρθε δεν κανατε ετσι :tooth: Μπραβο κατακτησεις για 50+ ετων
 

Dimitriskalama

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
129
Like
194
Πόντοι
1
ναι "μυστη μου", στις προηγουμενες 2-3 σελιδες εχει αναφερθει το ονομα της ισα με 20 φορες.
πατα τα κουμπακια και θα τα βρεις.

Τι σας επιασε με την Λιλιαν τις τελευταιες μερες; Ουτε οταν πρωτοηρθε δεν κανατε ετσι :tooth: Μπραβο κατακτησεις για 50+ ετων
Ευχαριστω μαγκα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
για αυτο γραφονται οι κριτικες


 

pinvestor

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2023
Μηνύματα
20
Like
13
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, μετά από αποχή επιστρέφω στα του αγώνα και εγώ, θα χρειαζόμουν μια κατεύθυνση σε απογευματινές βάρδιες τι αξιόλογο μπορώ να βρω, ανεξαρτήτου ηλικίας
 

MAIK29

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
69
Like
167
Πόντοι
0
Περγαμου πριν λιγο καποια ειρηνη ειχε μπει ζευγαρι πολυ ξυλο και φωνη
 

xristis27

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2022
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
0
Η αλλαγη βαρδιας απο πρωινη σε απογευματινη τι ωρα γινεται συνηθως?
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
420
Πόντοι
21
3D2F0F58-5E08-48B1-B485-0BF4C337DB83.jpeg
Παιδες εδω ο Φροιντ δεν ειχε καταλαβει τις γυναικες ψαχνετε εσεις να βρειτε πως καυλωνουν;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η αλλαγη βαρδιας απο πρωινη σε απογευματινη τι ωρα γινεται συνηθως?
5
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom