Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 228 άτομα (18 μέλη και 210 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
832
Κριτικές
23
Like
7.890
Πόντοι
2.036
Συνεχεια live απο Μεταξουργειο

Ιασωνος 32 οροφος η μελαμψη Ρουμανα η Αννα που τελευταια ηταν Ιασωνος 37 βραδυ (και που αποψε ειδα την petite Βανεσσα στην θεση της) η οποια εφαρμοζει νεα τακτικη, στηνει καρτερι στο μπαλκονι του οικου και σε φωναζει να ανεβεις επανω αμα σε ξερει... δεν ειχα σκοπο να ανεβω επανω αλλα μολις την ειδα απο το μπαλκονι να με φωναζει να ανεβω πανω...τελικα ανεβηκα να την τιμησω μια φορα ακομα...μαζι της ηταν επισης και η ακυρη γεματουλα η σουπερ φολα Στεφανια στην οποια εριξα ακυρο αμεσως (Ο milfomaniac σιγουρα θα την θυμαται οταν την ειχε δοκιμασει στο ΜΑ 21 οροφος και δεν ειχε περασει τοσο καλα)
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
832
Κριτικές
23
Like
7.890
Πόντοι
2.036
Και φυσικα στο Ιασωνος 37 που ηταν η petite Βανεσσα δεν την πηρα καθως ειχε παλι πολυ κοσμο και Πακια και Ελληνες καπου 5 ατομα που περιμενανε...πολυ σουξε αυτο το κοριτσι σε οποιον οικο παει φερνει και τον κοσμο....
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
506
Κριτικές
5
Like
4.376
Πόντοι
726
Τα φώτα σας συνσγωνιστες ,πριν 2 μέρες 3η βάρδια καπου στις 01 00 στο φωκαιας 7 είχε 2 κοπέλες η μία λεγόταν εμιλυ ,μελσμψη με νορμάλ σώμα, μαύρα μάλιλια συμπαθητικό πρόσωπο ,κάπου στα 26 έτων, όπου η τσατσά ανακοίνωσε φουλ πρόγραμμα, ρωτώ κάνει και πρωκτικο? Και μου απαντάει ναι,σκέφτομαι να την δοκιμάσω αλλά φοβάμαι μη τελικά δεν δώσει σωστά το κωλι της σαν τις λατινοφολες,οπότε όποιος την πήρε ας ενημερώσει.Καλη Ανασταση.
Τις είχα αναφέρει σε μιά ενημέρωση πριν λίγες μέρες.
2 βουλγαράκια στη θέση της Ρωξάνας,
Έμιλυ είναι η πιό μπαμπάτσικη/ψηλή γεματούλα
Φαινόταν ευδιάθετη πάντως είχε στυλ "ειμαι εδώ να γαμηθώ". Η άλλη η πιό νορμάλ/ λεπτή είναι η Γκάμπι, καθόταν απ τήν άλλη μεριά τού σαλονιού αριστερός ψάλτης πιό ανέκφραστη εκοβε φάτσες με το τσακίρικο γυφτοβουλγαρέ ματάκι.
Μια χαρά μου φάνηκαν για ρίσκο δοκιμή αλλά δεν είχα κέφια τη μέρα εκείνη κ την έκανα.
Ψιλοαματούρια πάντως μου φαινόντουσαν,δεν βγαζαν πορνοπατίνα.
Δυστυχώς δε γνωρίζω κάτι παραπάνω.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Συνεχεια live απο Μεταξουργειο

Ιασωνος 32 οροφος η μελαμψη Ρουμανα η Αννα που τελευταια ηταν Ιασωνος 37 βραδυ (και που αποψε ειδα την petite Βανεσσα στην θεση της) η οποια εφαρμοζει νεα τακτικη, στηνει καρτερι στο μπαλκονι του οικου και σε φωναζει να ανεβεις επανω αμα σε ξερει... δεν ειχα σκοπο να ανεβω επανω αλλα μολις την ειδα απο το μπαλκονι να με φωναζει να ανεβω πανω...τελικα ανεβηκα να την τιμησω μια φορα ακομα...μαζι της ηταν επισης και η ακυρη γεματουλα η σουπερ φολα Στεφανια στην οποια εριξα ακυρο αμεσως (Ο milfomaniac σιγουρα θα την θυμαται οταν την ειχε δοκιμασει στο ΜΑ 21 οροφος και δεν ειχε περασει τοσο καλα)
Ξεχνιόνται τέτοια τεμάχια
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
23
Like
60
Πόντοι
0
Τωρα live στο μεταξουργειο, η petit βανεσσα απο ιασωνος 20 οροφος που ηταν συνηθως την πετυχα ιασωνος 37 ισογειο....
Σωστός.την είδα και εγώ πριν εκεί δουλεύει μαζί με μια Ρωσίδα αλλά δεν θυμάμαι το όνομα.και εγω εκείνη την ώρα εκεί ήμουν αλλά όπως λες πολύ Πακιστάν.εφυγα τρέχοντας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Έχω μεγάλη υποψία πως στο Φωκαίας 13 υπόγειο όπου εμφανίζεται η σοφία ίσως πρόκειται για εγχειρησμενο τρανς

Μου μπήκαν οι ιδέες αφού την γάμησα δυστυχώς..

Από κοντά είδα αρκετές γωνίες στο πρόσωπο, βυζιά και κωλος όλα πλαστικά με τον κώλο να έχει γίνει απαίσια δουλειά στην προσθήκη του ενώ η φωνή είχε ελαφρύ γρεζι.

Στα 4 όπου η ίδια πρότεινε ο άσχημος κωλος της είχε τέτοιο σχήμα όπου δεν φαινόταν καμία τρύπα και έτσι της τον έβαλα στον κώλο με ευκολία... No culo είπε και άλλαξα είσοδο πιο κάτω όπου και εκεί μπήκε αέρα με την αίσθηση να μην είναι η συνηθισμένη.. ίσως να έφταιγε το άπειρο τζελ δεν ξέρω...


Αν μπορεί κάποιος να δώσει και την δικιά του άποψη
Όλες αυτές οι ιδέες αφού βγήκα απ' το δωμάτιο με ξενέρωσαν απίστευτα και έκανα μια γύρα μπας και βρω κάτι πιό κοντά σε γυναίκα

Μπήκα και στο Φιλιππίδου 11 ισόγειο και οι τραβελοεμπειρια συνεχίζεται αφού περίμενα άδικα κάμποση ώρα να δω τις κοπέλες (Ντιάνα-κορινα)

Η περιβόητη Αλίκη είχε στριμωξει κάτι πιτσιρικάδες στον καναπέ με έναν μπούλη χοντρούλη να προσπαθεί να κάνει παιχνίδι
Από ότι φάνηκε δεν είχαν πάρει χαμπάρι πώς είναι Αλίκη χωρίς το Γιώτα και έτσι αργότερα έπεσε στα γόνατα, ξεκουμπωσε το παντελόνι του μικρού χοντρούλη και του ρουφηξε το πουλάκι εντός σαλονιού...

Κρίμα
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
832
Κριτικές
23
Like
7.890
Πόντοι
2.036
Έχω μεγάλη υποψία πως στο Φωκαίας 13 υπόγειο όπου εμφανίζεται η σοφία ίσως πρόκειται για εγχειρησμενο τρανς

Μου μπήκαν οι ιδέες αφού την γάμησα δυστυχώς..

Από κοντά είδα αρκετές γωνίες στο πρόσωπο, βυζιά και κωλος όλα πλαστικά με τον κώλο να έχει γίνει απαίσια δουλειά στην προσθήκη του ενώ η φωνή είχε ελαφρύ γρεζι.

Στα 4 όπου η ίδια πρότεινε ο άσχημος κωλος της είχε τέτοιο σχήμα όπου δεν φαινόταν καμία τρύπα και έτσι της τον έβαλα στον κώλο με ευκολία... No culo είπε και άλλαξα είσοδο πιο κάτω όπου και εκεί μπήκε αέρα με την αίσθηση να μην είναι η συνηθισμένη.. ίσως να έφταιγε το άπειρο τζελ δεν ξέρω...


Αν μπορεί κάποιος να δώσει και την δικιά του άποψη
Όλες αυτές οι ιδέες αφού βγήκα απ' το δωμάτιο με ξενέρωσαν απίστευτα και έκανα μια γύρα μπας και βρω κάτι πιό κοντά σε γυναίκα

Μπήκα και στο Φιλιππίδου 11 ισόγειο και οι τραβελοεμπειρια συνεχίζεται αφού περίμενα άδικα κάμποση ώρα να δω τις κοπέλες (Ντιάνα-κορινα)

Η περιβόητη Αλίκη είχε στριμωξει κάτι πιτσιρικάδες στον καναπέ με έναν μπούλη χοντρούλη να προσπαθεί να κάνει παιχνίδι
Από ότι φάνηκε δεν είχαν πάρει χαμπάρι πώς είναι Αλίκη χωρίς το Γιώτα και έτσι αργότερα έπεσε στα γόνατα, ξεκουμπωσε το παντελόνι του μικρού χοντρούλη και του ρουφηξε το πουλάκι εντός σαλονιού...

Κρίμα
Αυτη η Σοφια μηπως ειναι μια petite λατινα με πολλα τατουαζ σε ολο το σωμα?
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
215
Κριτικές
14
Like
1.831
Πόντοι
1.071
Έχω μεγάλη υποψία πως στο Φωκαίας 13 υπόγειο όπου εμφανίζεται η σοφία ίσως πρόκειται για εγχειρησμενο τρανς

Μου μπήκαν οι ιδέες αφού την γάμησα δυστυχώς..

Από κοντά είδα αρκετές γωνίες στο πρόσωπο, βυζιά και κωλος όλα πλαστικά με τον κώλο να έχει γίνει απαίσια δουλειά στην προσθήκη του ενώ η φωνή είχε ελαφρύ γρεζι.

Στα 4 όπου η ίδια πρότεινε ο άσχημος κωλος της είχε τέτοιο σχήμα όπου δεν φαινόταν καμία τρύπα και έτσι της τον έβαλα στον κώλο με ευκολία... No culo είπε και άλλαξα είσοδο πιο κάτω όπου και εκεί μπήκε αέρα με την αίσθηση να μην είναι η συνηθισμένη.. ίσως να έφταιγε το άπειρο τζελ δεν ξέρω...


Αν μπορεί κάποιος να δώσει και την δικιά του άποψη
Όλες αυτές οι ιδέες αφού βγήκα απ' το δωμάτιο με ξενέρωσαν απίστευτα και έκανα μια γύρα μπας και βρω κάτι πιό κοντά σε γυναίκα

Μπήκα και στο Φιλιππίδου 11 ισόγειο και οι τραβελοεμπειρια συνεχίζεται αφού περίμενα άδικα κάμποση ώρα να δω τις κοπέλες (Ντιάνα-κορινα)

Η περιβόητη Αλίκη είχε στριμωξει κάτι πιτσιρικάδες στον καναπέ με έναν μπούλη χοντρούλη να προσπαθεί να κάνει παιχνίδι
Από ότι φάνηκε δεν είχαν πάρει χαμπάρι πώς είναι Αλίκη χωρίς το Γιώτα και έτσι αργότερα έπεσε στα γόνατα, ξεκουμπωσε το παντελόνι του μικρού χοντρούλη και του ρουφηξε το πουλάκι εντός σαλονιού...

Κρίμα
Η άγνοια είναι αρετή!!!
Ελπίζω να μην το έχει πάρει ακόμα χαμπαρι ο μικρός χοντρουλης :D:
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
506
Κριτικές
5
Like
4.376
Πόντοι
726
Αυτη η Σοφια μηπως ειναι μια petite λατινα με πολλα τατουαζ σε ολο το σωμα?
Μάλλον εννοεί τη Σοφία που παίζει μόνο 3η βάρδια πότε στο φ59 και πάνω και κάτω, αλλά και κάποιες φορές στο φωκ13 υπόγειο.

Πετίτ δε θα την έλεγα, έχει τούμπανο θηλυκό καμπυλάτο σώμα,άσπρο δέρμα για λατίνα,σχετικά κοντή και,ναί, με πολλά τατουάζ και ύφος μπάντ γκέρλ,αλλά ομορφούλα ή έστω,γκομενέ στύλ.

Δεν την έχω πετύχει σε φάση νάχω όρεξη για τη φασάρα της,οπότε δεν έχω άποψη γι αυτό που γράφει ο παίκτης.

Πάντως καμμία σχέση με την Σοφία απ τα 71α,66α,φωκ27α κλπ με τα μυώδη μπούτια και τη φάτσα νάσιοναλ γκεογκράφικ.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Χθεσινή βόλτα στο Λιοσίων 73 πέρασα με μια πιτσιρίκα Βαλεντίνα... εμφάνιση πολύ μέτρια...ακαπωτη πίπα.69..τιε αρέσει να το γλύφεις το μουνάκι..η τσατσά βαρεσε δύο φορές την πόρτα
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.995
Πόντοι
1.936
Τα φώτα σας συνσγωνιστες ,πριν 2 μέρες 3η βάρδια καπου στις 01 00 στο φωκαιας 7 είχε 2 κοπέλες η μία λεγόταν εμιλυ ,μελσμψη με νορμάλ σώμα, μαύρα μάλιλια συμπαθητικό πρόσωπο ,κάπου στα 26 έτων, όπου η τσατσά ανακοίνωσε φουλ πρόγραμμα, ρωτώ κάνει και πρωκτικο? Και μου απαντάει ναι,σκέφτομαι να την δοκιμάσω αλλά φοβάμαι μη τελικά δεν δώσει σωστά το κωλι της σαν τις λατινοφολες,οπότε όποιος την πήρε ας ενημερώσει.Καλη Ανασταση.
Κρατα κατα νου οτι οι πονηρες τσατσαδες ανακοινωνουν μεχρι και πρωιμη ανασταση εκ νεκρψν προκειμενου να αλλαξει χερια το 20αρικο.Το τι γινεται μεσα,ειναι αλλη δουλεια ομως.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Αν μπορεί κάποιος να δώσει και την δικιά του άποψη
Όλες αυτές οι ιδέες αφού βγήκα απ' το δωμάτιο με ξενέρωσαν απίστευτα και έκανα μια γύρα μπας και βρω κάτι πιό κοντά σε γυναίκα


Η περιβόητη Αλίκη είχε στριμωξει κάτι πιτσιρικάδες στον καναπέ με έναν μπούλη χοντρούλη να προσπαθεί να κάνει παιχνίδι
Από ότι φάνηκε δεν είχαν πάρει χαμπάρι πώς είναι Αλίκη χωρίς το Γιώτα και έτσι αργότερα έπεσε στα γόνατα, ξεκουμπωσε το παντελόνι του μικρού χοντρούλη και του ρουφηξε το πουλάκι εντός σαλονιού...

Κρίμα
Για την Σοφία τι βάρδια ήταν ? 3η? άν την δώ θα σου πώ.

Για την "Αλίκη" εμένα ένα βράδυ κάπου Γενάρη που περίμενα να πάρω την Ντιάνα, σκάει δωμάτιο και καλά να μου φέρει τα ρέστα, με βλέπει γυμνό, κάνει να έρθει πάνω μου, τραβιέμαι , ξενερώνει και φεύγει.
Από τότε ούτε γειά δεν μου λέει και τις προάλλες πέρασα δωμάτιο και ενώ ήμουν ο επόμενος την έστειλε πρώτα σε άλλον που πέρασε μετά από εμένα, το είχα γράψει, περίμενα 40 λεπτά και τελικά ζήτησα το 20ρι και έφυγα... προφανώς μπορείς να είσαι καριόλα ασχέτως φύλλου.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Μιάς και είπαμε Φιλλιπίδου, βρίσκεται ακόμα εκεί η Ηλέκτρα το απόγευμα ? την έχει πετύχει κανείς πρόσφατα?
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
506
Κριτικές
5
Like
4.376
Πόντοι
726
Μιάς και είπαμε Φιλλιπίδου, βρίσκεται ακόμα εκεί η Ηλέκτρα το απόγευμα ? την έχει πετύχει κανείς πρόσφατα?
Με κάθε επιφύλαξη το μεταφέρω, εθεάθη τις προάλλες απογευματινή σέ κάποιο από τα δυο ισόγεια της Φωκαίας το 7 ή το 9,μάλλον το μεσαίο το 7 .
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikoscall

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
ξερει κανεισ αν παιζει σημερα η αννα κ, ή η λαουρα?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.162
Κριτικές
496
Like
62.187
Πόντοι
39.662

Peter_FHL

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
84
Like
190
Πόντοι
0
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom