Νέα

Ιστορίες από την Κρύπτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Stripdog
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.647
Like
7.899
Πόντοι
1.056
Θυμαστε στο STAR μια ΑΛΜΑΖΑ πολυ καλους χορους και στο σωληνα...μετα το επαιζε DJ Ξωβυζα?
Η Αλμάζα είχε εμφανιστεί και στο Ελλάδα έχεις ταλέντο. Ίσως η πιο διάσημη από τις τότε στρίπερ στο ευρύ κοινό.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.995
Like
68.435
Πόντοι
12.756
1)Star Μεταμόρφωση με την μεγαλύτερη μουνάρα για εμένα που εμφανίστηκε σε strip club,την Simona.Δεν ξέρω πόσα λεφτά έχω σκάσει για αυτή την γυναικάρα.Είναι ίδια με την Irina Shayk στην παρακάτω photo,με ελάχιστα πιο σχιστά μάτια για όσους την θυμούνται
HUYLW4j.jpg

2)Ανατολή
3)Θα έβαζα και το Babes(πάλαι ποτέ Jacky.O)πίσω από το Hilton στα ντουζένια του

βεβαια και την θυμομαστε !!
Απο την σκάλα ειχατε πεσει ποτε;
Καθε βραδυ κανα 2 εκαναν κωλοτουμπες στο φευγα
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.038
Πόντοι
10.411
βεβαια και την θυμομαστε !!
Απο την σκάλα ειχατε πεσει ποτε;
Καθε βραδυ κανα 2 εκαναν κωλοτουμπες στο φευγα
Όχι,αλλά θυμάμαι την ουρά στην σκάλα που περίμεναν να μπουν μέσα και έφτανε σχεδόν μέχρι την καντίνα που υπήρχε έξω
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
364
Like
1.172
Πόντοι
201
Ε ρε πούστη, και εμείς κάτι άθλια Αλκατραζ, κινκυ και Λίντο. Δεν βρίσκεις κάποιον της γενιάς μου να μιλάει έτσι για στριπ. Γιαυτό έχω να πάω και πάνω από 2-2.5 χρόνια.
 
OP
OP
Stripdog

Stripdog

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Μικρό Αφροδίτη, Amazon, Lolita...
Το lolita ήταν για εμένα ένα από τα πιο ωραία μαγαζιά, ωραίο show, πανέμορφες κοπέλες, θυμάμαι την Όλγα μία κοντούλα ξανθιά γύρο στα 40 πρέπει να ήταν αλλά στο χορό σε έκανε άλογο :wink:. Και το Άμαζον μου άρεσε, εμένα προσωπικά, πάρα πολύ, ήσυχο μαγαζί συνήθως χωρίς πολύ κόσμο, μπορούσες να κεράσεις ποτό τη κοπέλα και να κάτσει στο τραπέζι σου με την ησυχία της όπως και όταν έπαιρνες χορό ο χρόνος ήταν περισσότερος από ότι στα υπόλοιπα.
 
OP
OP
Stripdog

Stripdog

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Ε ρε πούστη, και εμείς κάτι άθλια Αλκατραζ, κινκυ και Λίντο. Δεν βρίσκεις κάποιον της γενιάς μου να μιλάει έτσι για στριπ. Γιαυτό έχω να πάω και πάνω από 2-2.5 χρόνια.
Φίλε μου, σκέψου ότι εμείς τότε δεν είχαμε από πουθενά να πάρουμε πληροφορίες, άντε αν άκουγες από κάνα γνωστό που πήγε αλλά από εκεί και πέρα πηγαίναμε στο άγνωστο, έπρεπε να έχεις επιμονή, υπομονή και χρήμα, τώρα νομίζω ότι τουλάχιστον τα δύο πρώτα δε τα έχουν οι νεότερες γενναίες, τώρα με το καλησπέρα θέλουν να κάνουν τα πάντα και για αυτό υπάρχουν μαγαζιά που το εκμεταλλεύονται στο έπακρο.
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.139
Πόντοι
14.936
Προλαβε κανενας σας ενα μαγαζι στριπτιζ-κωλομπαρο για τους μεγαλους εννοω
στην Κοδριγκτωνος αριθμο δεν θυμαμαι Πλατεια Βικτωριας Αγιο Παντελεημονα
δεκαετια 80 αρχες 90'ς το Βενους η Venus ιδιοκτησιας του Παπα Φρανκι(Φραγκισκος Παπαγεωργιου).
Ειχαν γινει πολλα εκτροπα μεταξυ αλλων ενα βραδυ λεει που εσκασαν Αραβες μεγαλοεπενδυτες
ζητησαν λαιβ κτηνοβασια και ετσι καποιος γαμησε λαιβ μια πλαστικη κοτα προκειμενου να τα σταξουν
τα μεμετια.
Για την ιστορια ο Παπα Φρανκι ηταν και ιδρυτης της Εθνικης Σταυροφοριας μιας Χριστιανοταλιμπανεζικης οργανωσης
με αντι-κομμουνιστικο χαρακτηρα και σαν μορφη ηταν ο ορισμος του καλτ.Ειχαν και γραφεια σαν οργανωση η στην Ιπποκρατους η στην Ασκληπιου.
Οποιος γνωριζει καμια ιστορια ας στειλει αν δεν βαριεται.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
Προλαβε κανενας σας ενα μαγαζι στριπτιζ-κωλομπαρο για τους μεγαλους εννοω
στην Κοδριγκτωνος αριθμο δεν θυμαμαι Πλατεια Βικτωριας Αγιο Παντελεημονα
δεκαετια 80 αρχες 90'ς το Βενους η Venus ιδιοκτησιας του Παπα Φρανκι(Φραγκισκος Παπαγεωργιου).
Ειχαν γινει πολλα εκτροπα μεταξυ αλλων ενα βραδυ λεει που εσκασαν Αραβες μεγαλοεπενδυτες
ζητησαν λαιβ κτηνοβασια και ετσι καποιος γαμησε λαιβ μια πλαστικη κοτα προκειμενου να τα σταξουν
τα μεμετια.
Για την ιστορια ο Παπα Φρανκι ηταν και ιδρυτης της Εθνικης Σταυροφοριας μιας Χριστιανοταλιμπανεζικης οργανωσης
με αντι-κομμουνιστικο χαρακτηρα και σαν μορφη ηταν ο ορισμος του καλτ.Ειχαν και γραφεια σαν οργανωση η στην Ιπποκρατους η στην Ασκληπιου.
Οποιος γνωριζει καμια ιστορια ας στειλει αν δεν βαριεται.
Mαλιστα :coffee:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.636
Κριτικές
2
Like
15.158
Πόντοι
3.556
Προλαβε κανενας σας ενα μαγαζι στριπτιζ-κωλομπαρο για τους μεγαλους εννοω
στην Κοδριγκτωνος αριθμο δεν θυμαμαι Πλατεια Βικτωριας Αγιο Παντελεημονα
δεκαετια 80 αρχες 90'ς το Βενους η Venus ιδιοκτησιας του Παπα Φρανκι(Φραγκισκος Παπαγεωργιου).
Ειχαν γινει πολλα εκτροπα μεταξυ αλλων ενα βραδυ λεει που εσκασαν Αραβες μεγαλοεπενδυτες
ζητησαν λαιβ κτηνοβασια και ετσι καποιος γαμησε λαιβ μια πλαστικη κοτα προκειμενου να τα σταξουν
τα μεμετια.
Για την ιστορια ο Παπα Φρανκι ηταν και ιδρυτης της Εθνικης Σταυροφοριας μιας Χριστιανοταλιμπανεζικης οργανωσης
με αντι-κομμουνιστικο χαρακτηρα και σαν μορφη ηταν ο ορισμος του καλτ.Ειχαν και γραφεια σαν οργανωση η στην Ιπποκρατους η στην Ασκληπιου.
Οποιος γνωριζει καμια ιστορια ας στειλει αν δεν βαριεται.
που είναι τώρα αυτός να οργανωθούμε ? διαθέτω κενό κτίριο στο κέντρο , ρετιρέ το αρχηγείο
και στους κάτω ορόφους
κωλόμπαρο κλαμπ στριπτηζάδικο μπριζολάδικο:headbaning2:
στο υπόγειο το κοτέτσι :headbaning1:
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.139
Πόντοι
14.936
που είναι τώρα αυτός να οργανωθούμε ? διαθέτω κενό κτίριο στο κέντρο , ρετιρέ το αρχηγείο
και στους κάτω ορόφους
κωλόμπαρο κλαμπ στριπτηζάδικο μπριζολάδικο:headbaning2:
στο υπόγειο το κοτέτσι :headbaning1:

που είναι τώρα αυτός να οργανωθούμε ? διαθέτω κενό κτίριο στο κέντρο , ρετιρέ το αρχηγείο
και στους κάτω ορόφους
κωλόμπαρο κλαμπ στριπτηζάδικο μπριζολάδικο:headbaning2:
στο υπόγειο το κοτέτσι :headbaning1:
Μετα την Λουκα Παπα-Φρανκι και συνεχιζω..
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.139
Πόντοι
14.936
που είναι τώρα αυτός να οργανωθούμε ? διαθέτω κενό κτίριο στο κέντρο , ρετιρέ το αρχηγείο
και στους κάτω ορόφους
κωλόμπαρο κλαμπ στριπτηζάδικο μπριζολάδικο:headbaning2:
στο υπόγειο το κοτέτσι :headbaning1:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.636
Κριτικές
2
Like
15.158
Πόντοι
3.556

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.139
Πόντοι
14.936
που είναι τώρα αυτός να οργανωθούμε ? διαθέτω κενό κτίριο στο κέντρο , ρετιρέ το αρχηγείο
και στους κάτω ορόφους
κωλόμπαρο κλαμπ στριπτηζάδικο μπριζολάδικο:headbaning2:
στο υπόγειο το κοτέτσι :headbaning1:
Στο 2 και 40 τα παντα ολα...:rockon:
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.139
Πόντοι
14.936
φάτσα !! αυτός με το γυαλί αεροπορίας είναι ? θα είναι πολύ μεγάλος τώρα... γμηστερά τους τα έχωσε :rockon:
Δυστυχως δεν ζει πλεον αναμεσα μας...
Εφυγε αν δεν κανω λαθος το 2003..:priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom