Νέα

Καμένα Βούρλα τί παίζει;;;;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
597
Like
1.844
Πόντοι
206
Ώπα, μισό.
Τέλη της άλλης βδομάδας θα είμαι 2 με 3 μερες εκεί για επαγγελματικούς λόγους κι έλεγα θα βαρεθώ τη ζωή μου.
Παίζει κορασίδα να βαρεθουμε μαζί λέτε απόξω απόξω?
 

zilberto

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
72
Πόντοι
1
Δυστυχώς απέχω καιρό από τη συγκεκριμένη περιοχή … αλλά παραμένει στην καρδιά μου
Κατι πρέπει να κανεις ετσι σαν αλλη Φουρειρα... Για την αναβίωση της ανάμνησης βασικα...
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
εχει στο φαρο στην Αρκιτσα το beach bar bunga που κανει παρτακια με dj καθε Κυριακη αλλά και μεσοβδομαδα, πολλα πιπινακια και κολαρακια με στριγγακια παρατηρησα.. βεβαια δυσκολα για μενα καθοτι πουρο αλλα το ματι ματι. Καμενα βουρλα οικογενειακα αλλα και εκει παιζει καλο ματι
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
547
Κριτικές
11
Like
1.476
Πόντοι
496

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.493
Κριτικές
2
Like
18.816
Πόντοι
3.836
Για πες.. διοτι οι ξενοδόχοι ποιούν τη νύσσαν..
Πλάκα έκανα φίλε με την Αιδηψό. Εκτός και αν είσαι ομοϊδεάτης του @argyrotoxos, δεν είναι μέρος για σεξοτουρισμό..:2funny:
Αλήθεια, ρώτησες τον ξενοδόχο πού παίζουν πουτανάκια στην περιοχή;;
 
OP
OP
sotis25

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
482
Πόντοι
306

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
547
Κριτικές
11
Like
1.476
Πόντοι
496
Πλάκα έκανα φίλε με την Αιδηψό. Εκτός και αν είσαι ομοϊδεάτης του @argyrotoxos, δεν είναι μέρος για σεξοτουρισμό..:2funny:
Αλήθεια, ρώτησες τον ξενοδόχο πού παίζουν πουτανάκια στην περιοχή;;
Α, κυκλοφορούν μερικές Ρωσίδες τριαντάρες, και φαντάζομαι ξέρεις τί γίνεται στα spa (κάποιων) ξενοδοχείων. Και η Αιδηψός είναι γεμάτη spa & massage.
 

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
310
Like
280
Πόντοι
21
παρεπιπτόντως , έχει μείνει κάποιος έστω και λίγο Καμένα Βούρλα να πει γνώμη ? ήταν παλιό θέρετρο διακοπών αλλά ερήμωσε...Τελικά δεν αξίζει καθόλου? θάλασσα πετραδάκι και όχι άμμος απ ότι λενε...Αξίζει κάτι εκει άλλο? χμ...:think:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.938
Κριτικές
8
Like
26.569
Πόντοι
6.336
παρεπιπτόντως , έχει μείνει κάποιος έστω και λίγο Καμένα Βούρλα να πει γνώμη ? ήταν παλιό θέρετρο διακοπών αλλά ερήμωσε...Τελικά δεν αξίζει καθόλου? θάλασσα πετραδάκι και όχι άμμος απ ότι λενε...Αξίζει κάτι εκει άλλο? χμ...:think:
Τα τελευταία χρόνια έχει πολύ κόσμο.
Αλλά οικογένειες φουλ και πολυ κόσμο από γύρω περιοχές.
Βλαχοκατάσταση φουλ.
 

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
310
Like
280
Πόντοι
21
Τα τελευταία χρόνια έχει πολύ κόσμο.
Αλλά οικογένειες φουλ και πολυ κόσμο από γύρω περιοχές.
Βλαχοκατάσταση φουλ.
δεν αξίζει καθόλου για εναλλακτική ? απο φαγητό ξενοδοχεια κλπ ? έχει ιαματικά λουτρά εκει ή κάποτε ?
 

veganbutcher7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
817
Πόντοι
360
Θα σε κυνηγάει ο παππούς μου με την καραμπίνα

….
Πέρα από την πλάκα , τα καμμένα είναι για οικογενειακές διακοπές! Ειδικά για δημόσια εμφάνιση , πολύ αμφιβάλλω αν θα βρεις κάτι.
Οικογενειακα;; Για πηγαινε μια βολτα στο ασπρονερι μετα τις 3-4 το μεσημερι να δεις.. για βγες το βραδυ στο μυθο, κατανο κτλ να δεις.. Χανεις την μπαλα!!!
 

Katerina

Call-Girl
Εγγρ.
26 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.032
Like
6.870
Οικογενειακα;; Για πηγαινε μια βολτα στο ασπρονερι μετα τις 3-4 το μεσημερι να δεις.. για βγες το βραδυ στο μυθο, κατανο κτλ να δεις.. Χανεις την μπαλα!!!
Bloom ήμουν προχτες ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom