Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Γεια σας Μάνγες Υπάρχει τίποτα καλώ Έχει πάει κανείς την Άλλη Εβδομάδα θα έρθω Είμαι Εξωτερικό Άμα Αξίζει ευχαριστώ
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
96
Κριτικές
19
Like
433
Πόντοι
290
Καλημέρα στην ομάδα, έχουμε καμιά αλλαγή στο προσωπικό που εργάζεται στην Κομοτηνή?
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Εγώ δεν Πιγα είμαι στο εξωτερικό Από εβδομάδα θα είναι Στην Κομοτηνή έχει πάει κανείς να μας πεει
 

nickop

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλοι. Εχει ερθει κομοτηνη Κομοτηνή μόνο για Κυριακή 28 και Δευτέρα 29 Απριλιου
Γνωριζει κανεις κατι για την κοπελα γιατι φαινεται δυνατο μουνι.
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
96
Κριτικές
19
Like
433
Πόντοι
290
μούφα πρέπει να είναι, δεν βρίσκω σχόλια σε κανενα φόρουμ
 
  • Like
Αντιδράσεις: nickop

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
96
Κριτικές
19
Like
433
Πόντοι
290
Χαιρετώ την ομάδα, πέρασε κανείς απ τους οίκους της Κομοτηνής να μας ενημερώσει περι τίνως επικρατεί στις εργαζόμενες??
Επίσης πως θα μπορούσαμε το Στούντιο του Ροδίτη να το εντάξουμε στις σελίδες του Μπου και να μπορουμε να κανουμε κριτικές απ ευθείας στην σελίδα του?
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
93
Πόντοι
0
Χαιρετώ την ομάδα, πέρασε κανείς απ τους οίκους της Κομοτηνής να μας ενημερώσει περι τίνως επικρατεί στις εργαζόμενες??
Επίσης πως θα μπορούσαμε το Στούντιο του Ροδίτη να το εντάξουμε στις σελίδες του Μπου και να μπορουμε να κανουμε κριτικές απ ευθείας στην σελίδα του?
Καλησπέρα! Περασα προχθες νωρίς το απόγευμα μια βόλτα και:
Στούντιο Ροδίτη πάνω κάτω κλειστά για κάποιο λόγο.
Ανάχωμα ανοιχτό μόνο το δεξιά όπως βλέπεις μπαινοντας. Πριν λίγο καιρό είχε μια ρομά. Είπα να το ρισκάρω κ να δω μήπως κ έχουμε καμία αλλαγή....κ ναι, ήρθε μια ωραία μιλφάρα γύρω στα 40-45, μάλλον Ελληνίδα από τα καθαρά κ άπταιστα Ελληνικά της, προσχαρη, ζουμερή...θα την δοκιμάσω αύριο γιατί δεν προλάβαινα λόγω υποχρεώσεων μου.
Όσο προλάβαινα πέρασα κ από Αριγκατο. Στο μπαίνοντας δεξιά ήταν ένα ωραίο κάστανο με ωραία κωλαρα, λίγο κοντουλα κ στο ευθεία μέσα μια Ουκρανη (όπως είπε η τσατσα) ψηλή ξανθούλα νεαρή γυρω στα 27-30.
Καλό αυτό να γίνονται συχνά αλλαγές πάντως
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
96
Κριτικές
19
Like
433
Πόντοι
290
Καλησπέρα! Περασα προχθες νωρίς το απόγευμα μια βόλτα και:
Στούντιο Ροδίτη πάνω κάτω κλειστά για κάποιο λόγο.
Ανάχωμα ανοιχτό μόνο το δεξιά όπως βλέπεις μπαινοντας. Πριν λίγο καιρό είχε μια ρομά. Είπα να το ρισκάρω κ να δω μήπως κ έχουμε καμία αλλαγή....κ ναι, ήρθε μια ωραία μιλφάρα γύρω στα 40-45, μάλλον Ελληνίδα από τα καθαρά κ άπταιστα Ελληνικά της, προσχαρη, ζουμερή...θα την δοκιμάσω αύριο γιατί δεν προλάβαινα λόγω υποχρεώσεων μου.
Όσο προλάβαινα πέρασα κ από Αριγκατο. Στο μπαίνοντας δεξιά ήταν ένα ωραίο κάστανο με ωραία κωλαρα, λίγο κοντουλα κ στο ευθεία μέσα μια Ουκρανη (όπως είπε η τσατσα) ψηλή ξανθούλα νεαρή γυρω στα 27-30.
Καλό αυτό να γίνονται συχνά αλλαγές πάντως
Ευχαριστώ πολύ, αν και εγώ μόνο στου Ροδίτη μπορώ να επισκεφθώ γιατί περνάω με επαγγελματικό αμαξι από Κομοτηνή και δεν είμαι να γυρνάω στο Αριγκάτο με κλουβακια........... η Ελληνίδα που ανέφερες στο αναχωμα με δελεάζει.............Ρομά μήπως εννοείς μια πιτσιρίκα Μαρία που πετυχα μια βραδια στο τέρμα δεξιά του αναχώματος?
 

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
42
Like
39
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Περασα προχθες νωρίς το απόγευμα μια βόλτα και:
Στούντιο Ροδίτη πάνω κάτω κλειστά για κάποιο λόγο.
Ανάχωμα ανοιχτό μόνο το δεξιά όπως βλέπεις μπαινοντας. Πριν λίγο καιρό είχε μια ρομά. Είπα να το ρισκάρω κ να δω μήπως κ έχουμε καμία αλλαγή....κ ναι, ήρθε μια ωραία μιλφάρα γύρω στα 40-45, μάλλον Ελληνίδα από τα καθαρά κ άπταιστα Ελληνικά της, προσχαρη, ζουμερή...θα την δοκιμάσω αύριο γιατί δεν προλάβαινα λόγω υποχρεώσεων μου.
Όσο προλάβαινα πέρασα κ από Αριγκατο. Στο μπαίνοντας δεξιά ήταν ένα ωραίο κάστανο με ωραία κωλαρα, λίγο κοντουλα κ στο ευθεία μέσα μια Ουκρανη (όπως είπε η τσατσα) ψηλή ξανθούλα νεαρή γυρω στα 27-30.
Καλό αυτό να γίνονται συχνά αλλαγές πάντως
Πως ηταν η ουκρανη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom