Νέα

Μαδαγασκάρη Οδηγός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Exandas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
μπραβο τασο παντα τετια!!!! :thumbsup:   o δουσης ειναι πολυ καλυτερος απο τους αντιστοιχους ευρωπαιους και αμερικανους δημοσιογραφους αμα δειτε αντιστηχες ξενες ταξιδιωτικες εκπομπες θα το καταλαβεται!!!      [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=-lxnvT4T3cc [/video] [/video]
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
τασο το ταπεραμεντο τον γυναικον εκει  ειναι λατινοαμερκανικο  η δουλικο  χαρακτιριστικο της μαυρης φιλης  τι  παρατηρησες?
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Φιλε Τασο για πες μου ενα γρηγορο συνολικο στο περιπου προυπλογισμο για εκει 12 με 15 ημερες .Μαμησι ας πουμε καθε μερα ξενοδοχειο αεροπορικα και φαγητο.Ευχαριστω
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
14
Like
639
Πόντοι
3.025
Φιλε Tasos,ευχαρισοτυμε πολυ για τις φωτο αλλα και για το ρεπορταζ σου.........ηδη "ψηνομαι" για εκει!!!!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
με αιρφρανς που κοιτακσα ημερομηνιες σεπτεμβριο 2010 βγαινει=Your departure flight : 617 EURYour return flight : 564 EURTotal including taxes : 1 181 EUR
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε Tasos,ευχαρισοτυμε πολυ για τις φωτο αλλα και για το ρεπορταζ σου.........ηδη "ψηνομαι" για εκει!!!!


μήπως σε παρακαλώ πολύ ,ξέρεις ποιά είναι τα αρχικά γράμματα του αεροδρόμιο για εκεί??????

(π.χ για Αθήνα είναι ATH )

Eυχαριστώ.............................
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
τασο το ταπεραμεντο τον γυναικον εκει  ειναι λατινοαμερκανικο  η δουλικο  χαρακτιριστικο της μαυρης φιλης  τι  παρατηρησες?
και τα δυο,
εξαρταται τι θα σου τυχει
οι βγαλμενες ειναι αερατες
οι αβγαλτες ψαρωμενες ,
προτιμω το δευτερο
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Φιλε Τασο για πες μου ενα γρηγορο συνολικο στο περιπου προυπλογισμο για εκει 12 με 15 ημερες .Μαμησι ας πουμε καθε μερα ξενοδοχειο αεροπορικα και φαγητο.Ευχαριστω
προυπολογισμο και κοστος εχω γραψει παλιοτερα,κοιταξε παραπισω
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
μερικες ακομη εντυπωσεις απο τις κοπελες του νησιου
-ειναι πολυ στενες,
-δεν βγαζουν υγρα,ακομη κι οταν γκαβλωνουν η χυνουν ειναι στεγνες,
-δεν νοιαζονται για καποτα ,αν δεν πεις εσυ,αυτες δεν λενε τιποτα
-τσιμπουκι γενικως σπεσιαλ
-τραβεστι παιζουν καποια,αλλα ελαχιστα
-παααααρα πολυ gfe κατασταση,μιλαμε για παρα πολυ

στα αρνητικα (για μενα)
-οτι ακομη και μετα το ντουζ μυριζει το δερμα τους χαρακτηριστικα
-οι πατουσες τους ειναι σκληρες και τραχιες γιατι μεχρι να γινουν 13-14 περπατουσαν χωρις παπουτσια,πραμα συνηθισμενο για εκει
-γινονται μητερες σε ηλικια 14 εως 15 κατα μεσο ορο
-πολλες,οχι ολες ,εχουν ραγαδες,χαρακτηριστικο κι αυτο των μαυρων γυναικων
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
τα ποσοστα,κατα την αποψη μου να περασεις πολυ καλα με μια κοπελα που γνωρισες πριν μιση ωρα στο κλαμπ  αλλα και το gfe
ειναι κατα την δικη μου εμπειρια στο 50%.
Αν δηλαδη κατα την διαμονη σου εκει κοιμηθεις με 10 κοπελες,οι 5 θα ειναι αδιαφορες στο σεξ,αρκετα αδιαφορες,σπαστικες,εκνευριστικες κτλ
και οι αλλες 5 θα ειναι απλα τελειες ;) :grin:
ποσοστα ιδια δηλαδη που ειχα και στην ταυλανδη αλλα και στην κουβα.
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Τάσο σε ευχαριστούμε πολύ φίλε ...  ;) ... Πριν λίγες ώρες ανακάλυψα το thread από το link του giorgos241 στο "Ταΐλάνδη sex trip"...  :) ... Μπράβο, απίστευτη δουλειά έχεις κάνει ...  :grin: ... Μόλις βρεις λίγο χρόνο, πες μου σε παρακαλώ αν οι παραλίες είναι ok για relax και μπανάκι και αν είναι οργανωμένες με service για φαγητό - ποτό ...  :sunglasses: ... Και το πιο βασικό για μένα, κοντές έχει ;...  :2funny:
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
τα ποσοστα,κατα την αποψη μου να περασεις πολυ καλα με μια κοπελα που γνωρισες πριν μιση ωρα στο κλαμπ  αλλα και το gfe
ειναι κατα την δικη μου εμπειρια στο 50%.
Αν δηλαδη κατα την διαμονη σου εκει κοιμηθεις με 10 κοπελες,οι 5 θα ειναι αδιαφορες στο σεξ,αρκετα αδιαφορες,σπαστικες,εκνευριστικες κτλ
και οι αλλες 5 θα ειναι απλα τελειες ;) :grin:
ποσοστα ιδια δηλαδη που ειχα και στην ταυλανδη αλλα και στην κουβα.
    καλα μας βλεπω να μαθαινουμε και γαλλικα τωρα! ρε τι τραβαει ο ελληνας πορνοτουριστας! και τα μωρα πολυ καλα!  ακρως ενδιαφερον προορισμος σε οσους αρεσουν οι πιο σκουροχρωμες! και η πλειοψηφια τους ειναι μια μιξη ινδομαυρων (νομιζω) :think:  παρτε και ενα σαιτ που βρηκα πιο καθημερινες κοπελες! afroindroduction.com  καντε εγγραφη (για να βλεπετε τις φωτογραφιες)  ειναι δωρεαν και επιλεξτε μαδαγασκαρη!  εχει πολυ δυνατα μωρα, οχι πολυ μαυρα σαν αφρικη (δε το λεμε ρατσιστικα) απλα πολλοι δε γουσταρουν πολυ μαυρες!  τωρα για μεταβαση ο καλυτερος τροπος ειναι μαλλον η εταιρεια που ποσταρε ο τασος  Corsairfly.com  απο παρισι!  δυστηχως καμια απο τις μεγαλες αραβικες εταιριες του κολπου, δεν πεταει για μαδαγασκαρη :headbang:  εναλακτικες :think: απο νοτια αφρικη!    σ ευχαριστουμε τασσο για τις πληροφοριες :thumbsup:  νομιζω ανακαλυψες φλεβα χρυσου
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
... Τάσο σε ευχαριστούμε πολύ φίλε ...  ;) ... Πριν λίγες ώρες ανακάλυψα το thread από το link του giorgos241 στο "Ταΐλάνδη sex trip"...  :) ... Μπράβο, απίστευτη δουλειά έχεις κάνει ...  :grin: ... Μόλις βρεις λίγο χρόνο, πες μου σε παρακαλώ αν οι παραλίες είναι ok για relax και μπανάκι και αν είναι οργανωμένες με service για φαγητό - ποτό ...  :sunglasses: ... Και το πιο βασικό για μένα, κοντές έχει ;...  :2funny:
Μαζί και εγώ φίλε το ανακάλυψα, φύγαμε λοιπόν για Μαγαδασκάρη αυτό που έλεγα, που άλλού μπορείς να βρεις ποιο φτηνό σεξοτουρισμό από της Ταιλάνδης να που απαντήθηκε το ερώτημα κρίμα που έχω κλήσει για Τάι τον Ιούλη, το επόμενο ταξίδι βλέπω να είναι Μαγαδασκάρη
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Μαζί και εγώ φίλε το ανακάλυψα, φύγαμε λοιπόν για Μαγαδασκάρη αυτό που έλεγα, που άλλού μπορείς να βρεις ποιο φτηνό σεξοτουρισμό από της Ταιλάνδης να που απαντήθηκε το ερώτημα κρίμα που έχω κλήσει για Τάι τον Ιούλη, το επόμενο ταξίδι βλέπω να είναι Μαγαδασκάρη
  με τα αγγλικα θα μπορεσουμε να εχουμε ενα επιπεδο επικοινωνιας αραγε  :think:  η πρεπει να αρχισουμε φροντιστηριο γαλλικων?  σε λα βι ;)
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
  με τα αγγλικα θα μπορεσουμε να εχουμε ενα επιπεδο επικοινωνιας αραγε  :think:  η πρεπει να αρχισουμε φροντιστηριο γαλλικων?   σε λα βι ;)
Μπα ούτος η άλλως στην Τάι πονκεφαλιάζω για να μιλήσω σε κάποιες αγγλικά στην τελική κάποιες βασικές λέξεις όπως boom boom θα τις μάθουμε και στα γαλλικά :grin:
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μαζί και εγώ φίλε το ανακάλυψα, φύγαμε λοιπόν για Μαγαδασκάρη αυτό που έλεγα, που άλλού μπορείς να βρεις ποιο φτηνό σεξοτουρισμό από της Ταιλάνδης να που απαντήθηκε το ερώτημα κρίμα που έχω κλήσει για Τάι τον Ιούλη, το επόμενο ταξίδι βλέπω να είναι Μαγαδασκάρη

Ρε παιδιά ήρεμα μην ενθουσιάζεστε τόσο εύκολα μπορεί να είναι φτηνά και να έχει καλά κομάτια αλλά μην συγκρίνεται μια χώρα που φημίζεται για τον σεξοτουρισμό και γενικά για τον τουρισμό της εδώ και πολλά χρόνια με μια άλλη που είναι τριτοκοσμική και ουσιαστικά άγουρη ακόμα σε αυτό το τομέα.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παιδιά ήρεμα μην ενθουσιάζεστε τόσο εύκολα μπορεί να είναι φτηνά και να έχει καλά κομάτια αλλά μην συγκρίνεται μια χώρα που φημίζεται για τον σεξοτουρισμό και γενικά για τον τουρισμό της εδώ και πολλά χρόνια με μια άλλη που είναι τριτοκοσμική και ουσιαστικά άγουρη ακόμα σε αυτό το τομέα.
4 ευρώ όλο το βράδυ  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: κάπου έγραψε ο φίλος Τάσος εμένα μου κάνει αυτό εκτός από περιέργια για την εξερεύνηση του καινούργιου φυσικά αν προλάβει και πάει κάποιος άλλος συναγωνιστής και καταθέσει τις εμπηρείες του να έχουμε και άλλη άποψη ακόμα καλύτερα πάντος εγώ είδη ψύνομαι το επόμενο ταξίδι να γίνει στη Μαδαγασκάρη, το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι δεν ξέρουμε πολλά από θέμα ασφάλειας και τα ακριβά εισιτήρια φυσικά
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
4 ευρώ όλο το βράδυ  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: κάπου έγραψε ο φίλος Τάσος εμένα μου κάνει αυτό εκτός από περιέργια για την εξερεύνηση του καινούργιου φυσικά αν πάει προλάβει και πάει κάποιος άλλος συναγωνιστής και καταθέσει τις εμπηρείες του να έχουμε και άλλη άποψη ακόμα καλύτερα πάντος εγώ είδη ψύνομαι το επόμενο ταξίδι να γίνει στη Μαδαγασκάρη, το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι δεν ξέρουμε πολλά από θέμα ασφάλειας και τα ακριβά εισιτήρια φυσικά

Ε γιαυτό ψάξε πρώτα  το θέμα ασφάλεια, συνενοήση ,μετακινήσεις , πως γίνεται το παιχνίδι και πολλά πολλά άλλα θέματα πχ αν χρειάζεται εμβόλια βίζες κλπ κλπ και μετά δες αν αξίζουν αυτά τα 4 ευρώ. Πρέπει να είσαι έμπειρος πολύ για να περάσεις καλά σε τέτοια μέρη η Ταιλάνδη είναι απο τους πιο εύκολους σεξοπροορισμούς στο κόσμο όπου όλα σχεδόν σου έρχονται στο πίατο και πάλι πολλές φορές μας πιάνουν το κώλο παρόλο που έχουμε τόσες πληροφορίες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom