Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
207
Κριτικές
16
Like
780
Πόντοι
311
Σουλίου ποια κοπέλα θα μου προτείνατε να πάρω
 

marlbgs

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
11
Πόντοι
1
Τελικα στο ΧΟ vip Σουλιου , τι τιμές εχουμε ? νομιζω οτι σε μερικους ζητανε 80 σε αλλους 100 για μια ώρα. Ισως κανω λαθος?
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
132
Like
198
Πόντοι
1
Η Ζωή η Πολωνέζα που ήταν στο Σινώπης έχει σταματήσει από εκεί... Ξέρει κανείς αν είναι αλλού;
Η ζωη ξέρω την συνάντησα προχθές
Οδος Σουλιου κάθετα στη Σολωνος
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
132
Like
198
Πόντοι
1
Θυμάμαι, εκεί γύρω στο 2003-04 που αποφάσισα να ασχοληθώ με τα μασάζ, ο βασικός λόγος δεν ήταν άλλος από το να βρω κάτι εντελώς διαφορετικό, σε σχέση με τα όσα μέχρι εκείνη τη στιγμή είχα δοκιμάσει...

Κάπου είχα βαρεθεί τα μπουρδέλα, με τις fast track διαδικασίες, αλλά και τα studio, όπου αν ήθελες κάτι διαφορετικό, ή και λίγο περισσότερο χρόνο, έπρεπε να "ματώσεις" οικονομικά...

Και τότε, οι προσδοκίες μου δεν με είχαν διαψεύσει!

Βλέπετε, τότε τα μασάζ ανταποκρίνονταν πλήρως στην έννοια του όρου...

Ανέβαινες, επέλεγες, έκανες το μπανάκι σου και ύστερα ξεκινούσε η συνεδρία...

Με μικρότερη διάρκεια τα 45 λεπτά (τα 30λεπτα ακολούθησαν πολύ πολύ αργότερα, απόρροια της οικονομικής κρίσης...), που συνήθως τα ξεπερνούσες, χωρίς ενοχλήσεις και επιπλέον χρεώσεις...

Και φυσικά, με τη μερίδα του "λέοντος" να ανήκει κυριολεκτικά στο μασάζ!

Και -πολλές φορές ανεξαρτήτως αν θα επακολουθούσε εκτόνωση, ή σεξ- η όλη διαδικασία τα άξιζε τα λεφτά της και με το παραπάνω!

Θα το πω, όπως το είχα γράψει και σε προγενέστερες αναρτήσεις μου...

Και ξέρω πως οι παλιότεροι στο... σπορ θα με καταλάβουν απόλυτα...

Ήταν -και είναι- μοναδική η όλη αίσθηση!

Μπρούμυτα για 30-35 λεπτά, να χαλαρώνεις και να αδημονείς για τη στιγμή που θα γυρίσεις...

Και όταν αυτή πια έφτανε, όντας ανάσκελα και ήδη πολύ χαλαρωμένος (αλλά και σχεδόν πάντα... ερεθισμένος), δεν πήγαινες κατευθείαν στο... ψητό.

Το μασάζ συνεχιζόταν και η ηδονή, μαζί με την προσμονή για τη συνέχεια, χτύπαγαν κόκκινο!

Να βρίσκεσαι εκεί, να νιώθεις την κάβλα σου να χτυπάει ταβάνι και είτε να εύχεσαι να περάσεις γρήγορα στο επόμενο στάδιο, είτε να παρακαλάς να κρατήσει λίγο περισσότερο η όλη φάση, για να είναι ακόμη πιο λυτρωτική η εκτόνωση...

Αλλά και στις "αποτυχημένες" συνεδρίες, όταν έμπαινε πετσέτα, ή τέλος πάντως όταν δε γινόταν απολύτως τίποτα (ούτε καν φραπές), είχες τουλάχιστον να θυμάσαι το -συνήθως- πολύ καλό, έως και εξαιρετικό πολλές φορές μασάζ...

Φυσικά θα έτρωγες και τις "φόλες" σου, αλλά αυτά ήταν μέσα στο πρόγραμμα και αποτελούσαν τις εξαιρέσεις που επιβεβαίωναν τον κανόνα...

Και να φανταστείτε πως όλα αυτά συνέβαιναν, όταν το body to body και το nuru ήταν ακόμα... άγνωστες λέξεις εδώ στην Ελλάδα...

Κι όταν αυτά έφτασαν και στα μέρη μας, στην αρχή τα πράγματα πήγαν σε άλλο επίπεδο...

Μέχρι που επήλθε κι εκεί η φθορά, όταν η προσφορά έγινε μαζική, χωρίς μαζί να υπάρχει η γνώση...

Σήμερα έχουμε φτάσει πια στο άλλο άκρο...

Πας στο μασατζίδικο και με το που θα μπει η κοπέλα μέσα, στο 99% των περιπτώσεων έχει ήδη αρχίσει να πετάει τα ρούχα της (αν δεν είναι από πριν τελείως γυμνή, μόνο με την πετσέτα...).

Και τον 1ο λόγο έχει βέβαια το σεξ...

Αν μείνει χρόνος, γίνεται και κανένα μασαζάκι, υποτυπώδες συνήθως, έτσι για να χαλαρώσεις...

Λίγα είναι τα μαγαζιά κι ακόμα λιγότερες οι κοπέλες, που πραγματικά θέλουν να ασχοληθούν και που τιμούν αυτό που κάνουν...

Όλα πλέον στο fast food και το fast forward...

Σχεδόν καμία η διαφορά, είτε σε μπουρδέλο, είτε σε στούντιο, είτε σε μασάζ...

Και λογικό, αφού, όπως ειπώθηκε και από άλλους πιο πάνω, αυτή είναι η ζήτηση στις μέρες μας...

Κι αφού αυτή είναι η ζήτηση, αυτή θα είναι και η προσφορά...

Απλά πράγματα...

Και όχι δεν θα το παίξω έξυπνος, εννοείται πως κι εγώ πολλές φορές, ειδικά τον τελευταίο καιρό, μπήκα σε αυτό το τριπάκι...

Γιατί κάπου οφείλεις να προσαρμοστείς, αν δε θέλεις να κόψεις το... σπορ μια και καλή.

Σκέφτομαι όμως, αν τυχόν άνοιγε ένα μαγαζί που να λειτουργούσε όπως τα παλιά τα χρόνια, δε θα είχε επιτυχία;

Δε θα έπιανε;

Προσωπικά πιστεύω πως ναι, αλλά μένει να συμβεί και να αποδειχθεί και στην πράξη...

Βασικά, το θέμα είναι να το τολμήσει κάποιος...

Και τα πράγματα μετά θα πάρουν το δρόμο τους...

Υ.Γ.: Ίσως να ακούγομαι υπερβολικός, μοιρολάτρης και άλλα τέτοια...

Όχι...

Όπως προανέφερα, έχω προσαρμοστεί πλήρως στα νέα δεδομένα...

Αυτό δε σημαίνει πως θα πάψω να ελπίζω για καλύτερες μέρες...

Διάολε, δεν μπορώ να δεχθώ πως, εκεί, κάπου λίγο πριν το millenium, υπήρχαν μαγαζιά σαν αυτό της Κέλσου (όπου δεν πρόλαβα δυστυχώς να πάω, αλλά έχω διαβάσει τα... απίστευτα) και σήμερα, σχεδόν 30 χρόνια μετά, αντί να έχουμε φτάσει στη... στρατόσφαιρα, έχουμε κατρακυλήσει στο έδαφος της διεκπεραίωσης...

Σας ευχαριστώ, όσους φτάσατε μέχρι το τέλος... :wink:

Καλή χρονιά σε όλους!
Ποσο δίκιο έχεις με γύρισες χρονια πριν ποσειδωνος 67 diamond spa
Ωραίες εμπειριες,γυρνούσες ανάσκελα κ σου έκαναν μασαζ μπροστά με πέρασμα γύρω σπο την περιοχή,ντυμένες οι κοπέλες που ταξίδευε η φαντασία σου τι θα δεις κ βοηθαγες στο γδύσιμο
Μετά από χρονια ξεκίνησε η κάθοδος κ η ξεπέτα
 

pappous99

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2020
Μηνύματα
235
Like
194
Πόντοι
1
Καλημέρα

Υπάρχει μασατζιδικο με ντουο φραμπαλο ;;;; κόστος;;;;
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
5
Like
463
Πόντοι
301
Τελικα στο ΧΟ vip Σουλιου , τι τιμές εχουμε ? νομιζω οτι σε μερικους ζητανε 80 σε αλλους 100 για μια ώρα. Ισως κανω λαθος?

100 έχει μόνο η Εύα νομίζω και βλέπει μόνο με ραντεβού πελάτες. Οι άλλες 80 την ώρα.
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
544
Like
947
Πόντοι
86
Ακόμη και αρκετα αργότερα όταν εγω μπήκα στο forum αυτο διάβαζα για μασαζ με απολέπιση για το καλοκαίρι ή ακόμη και σοκολατομασαζ ή Νουρου ακόμη και πολυ καλο b2b αλλα όπως και να το κάνουμε το να μην κάνει καποια μασαζ δεν έπαιζε....τώρα νομίζω ότι δεν είναι πάνω απο 10 (τραβηγμένο απο τα μαλλιά το νουμερο) αυτές που κάνουν πραγματικό μασαζ σαν μέρος του προγράμματος.......
Τα πράγματα αλλάζουν και φταίμε και εμείς γι αυτο......
Respect κύριοι
Είστε οι ρομαντικοί του μασάζ
 

BMWR75

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Αυγ 2020
Μηνύματα
100
Κριτικές
14
Like
1.012
Πόντοι
1.011
καλη χρονιά Φίλε

Υπαρχει μια μεγάλη αληθεια σε αυτα που λες
Τωρα πια εχει χαθει η μαγεία της αναζήτησης ...
Και εσυ λες για αυτο της κελσου , αν δεν κανω λαθος το πρωτο στην πιατσα με τζακουζι
οπου η χαλαρωση και η απολαυση ηταν αρηκτα συνδεδεμένα

Δυστυχώς οι καιροι αλλαξαν
Στουντιο βαφτιστηκαν μασατζιδικα για πολλους και διαφορους λογους
Η παραπληροφόρηση μεσω του ιντερνετ πηγε και παει συνεφο
Οι υπηρεσιες πηραν την κατιουσα ...

νοσταλγια ..ισως ....

Καλα να περνατε
Αξέχαστες κοπέλες αλλά και υπηρεσίες.. ακόμα και μετά που γινόταν πανικός προτεραιότητα είχε ο ΚΑΘΕ πελάτης να περάσει καλά..είχε ένα υπεροπλο από Τσεχία,σορρυ λόγω ηλικίας και μαλακιας δεν θυμάμαι όνομα που πιο πολύ γούσταρε αυτό παρά ο καθείς..θενκς αδερφέ για το flash back!
 

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
80
Like
212
Πόντοι
20
καλησπερα συναγωνιστες εχει παρει κανεις στη Σουλιου τη Ζωη σε διπλο,;; αν ναι με
ποια,,;καλη δυναμη καλη χρονια σε ολους
 

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
80
Like
212
Πόντοι
20
Καλημερα συναγωνιστεσ καλη εβδομαδα!! Για ομορφες περιπτυξεις
 

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
83
Κριτικές
4
Like
206
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια. Θα βρεθω στην Αθηνα Παρασκευη και Σαββατο και θα ηθελα τα φωτα σας για προτασεις για μασαζακι.
Ψαχνω για μια ωριτσα b2b με κοπελα που ειναι πραγματικα ωραια εμπειρια, δηλαδη καλουτσικο μασαζ και ωραιο σεξ με γλυψιματα και φιλια ισως.
Μου αρεσουν κοπελες και milf με ωραια ζουμερα στηθη.
Σιγουρα εχετε τα στανταρακια σας, τα must που λεμε, αν θελετε ριχτε καμια προταση καλη. Ισως και duo θα ηταν καλα, αν προτεινετε κοπελες που εχουν χημεια μεταξει τους.
Θα ψαξω και το νημα προς τα πισω, αλλα θα προτιμουσα προτασεις, που θα ξερω οτι ισχυουν αυτες τις μερες.
Ευχαριστω.
 

lionsexy7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2024
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα .το medusa μόνο μασάζ και εκτόνωση ,η και παραπανω ? Ευχαριστώ
 

pappous99

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2020
Μηνύματα
235
Like
194
Πόντοι
1
Καλησπέρα
Με το μασάζ hamam στο πολυγωνο παίζει τπτ?
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.028
Κριτικές
37
Like
20.784
Πόντοι
4.646
Καλημέρα .το medusa μόνο μασάζ και εκτόνωση ,η και παραπανω ? Ευχαριστώ
Τόσες μέρες καί δεν σού απάντησε κανείς :(
Τέλος πάντων.....

Καί μασάζ καί εκτόνωση καί τό παραπάνω κανονικά αν τό θέλεις, καί είναι καί με ανανεωμένο ρόστερ.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.622
Κριτικές
190
Like
48.701
Πόντοι
41.443
Τόσες μέρες καί δεν σού απάντησε κανείς :(
Τέλος πάντων.....

Καί μασάζ καί εκτόνωση καί τό παραπάνω κανονικά αν τό θέλεις, καί είναι καί με ανανεωμένο ρόστερ.
δεν θα ειχε εγκριθει-δημοσιευτει ακομα φαινεται.
κι εγω δεν το θυμαμαι αυτο το ποστ.
σημερα το ειδα μετα την παραθεση σου. :hi:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.028
Κριτικές
37
Like
20.784
Πόντοι
4.646
δεν θα ειχε εγκριθει-δημοσιευτει ακομα φαινεται.
κι εγω δεν το θυμαμαι αυτο το ποστ.
σημερα το ειδα μετα την παραθεση σου. :hi:
Νά συμβαίνει μόνο στό συγκεκριμένο νήμα; :think:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.622
Κριτικές
190
Like
48.701
Πόντοι
41.443

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom