Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
9
Like
3.477
Πόντοι
736
Επισκεψη στο massagio σημερα ηθελα αννυ αλλα δεν ειχε φτασει ακομα παρουσες χαρα ανδριαννα και ισμηνη. Ανδριαννα ξανθια με λιγα παραπανω κιλα μεγαλο στηθος πολυ εκφυλα βαμμενη χαρα ηταν πισω απο το γραφειο αλλα μαλλον αρκετα παραπανω κιλα για τα γουστα μου με συμπαθητικο προσωπο. Επιλεχθηκε η ισμηνη αδυνατη με πεταχτο κωλο και ωραιο στηθος. Μασαζ απλα χαλαρωτικο εμενα μου αρεσει στα του αγωνα ξερει το εργο οχι κατι το τρελο αλλα μια χαρα αποδοση για να φυγεις ελφρυτερος και χαλαρος.
Η Χαρά γι'αυτό ήταν πίσω από το γραφείο...για να μην φαίνεται
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Η υποφαινομενη δεν πρέπει να δουλεύει πουθενά τωρα
Αυτην που ηξερα εγω ως Εμανουελλα ναι την εχω δει..εσυ μπορει να ειδες αλλη βαφτισμενη με το ιδιο ονομα ..ή και εγω..στο prive..αυτο παιζει..καταρχην βαφτιζονται ή αλλαζουν ονομα για πλακα..anyway..who gives a shit που λενε..
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
Δεν ξέρω φίλε αλλα μου πέταξε μια διαφήμιση
Νομίζω ότι είναι ο παλιός χώρος του body free. Επαναδραστηριοποιήθηκε ο Νίκος; Απ' ότι μου είχε πει, είχε συνταξιοδοτηθεί και τα είχε παρατήσει, επανήλθε; Ας το τσεκάρουμε...Η τύπισσα πάντως, το είπε καλά "το ποίημα" και οι βυζάρες, βυζάρες!
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
Καλησπέρα μάγκες. Από περιέργεια επικοινώνησα με το more massage μέσω εφαρμογής. Μου έστειλαν σε φωτο τις κοπέλες, μουναρες.. και μόνοι τους μου είπαν για έξτρα υπηρεσίες....κάποιες πανε μέχρι φουλ...δεν ξέρω μου φάνηκε πολυ καλο για να είναι αληθινό. Δεν ξερω αν κάποιος φίλος πήρε καμία από εκεί?
Που βρίσκεται αυτό; Περιοχή, διεύθυνση;
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
Είδα άνοιξε το Luxury της Θεσσαλoνικης παραρτημα στις Σέρρες. Ξέρουμε τι κοριτσια δουλεύουν εχει παει κανεις?
Κανουν βαρδια κοριτσια απ'το καταστημα της Θεσσαλονικης εκει?

Αφού άνοιξε και παράρτημα, καλά πάνε οι δουλειε΄ς...
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Η τύπισσα πάντως, το είπε καλά "το ποίημα" και οι βυζάρες, βυζάρες!
Αφου πυροβολησεις συνεχιζει ακαθεκτη ...!!!

Αντε πολλα εγραψα και σημερα..μετα το Πασχα παλι:2funny:

 

Dimkol13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
25
Like
17
Πόντοι
0
δυο μερες παιρνω τηλεφωνο massagio για αννυ και δεν μπορω να βρω ραντεβου....παει το δωρο πασχα:buck2:

Που βρίσκεται αυτό; Περιοχή, διεύθυνση;
Φίλε από ότι είπαν είναι fake. Δλδ άλλες κοπέλες ζητάς άλλες έρχονται, Δεν έχουν δικό τους χώρο Μόνο για έξω πάνε, σπίτι ξενοδοχείό. Μακρυά παντως
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
958
Πόντοι
86
Εχεις μπολικο χρημα τυπε ε?
Πλουσιος ΟΧΙ αλλα κατι εχω ναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επισκεψη στο massagio σημερα ηθελα αννυ αλλα δεν ειχε φτασει ακομα παρουσες χαρα ανδριαννα και ισμηνη. Ανδριαννα ξανθια με λιγα παραπανω κιλα μεγαλο στηθος πολυ εκφυλα βαμμενη χαρα ηταν πισω απο το γραφειο αλλα μαλλον αρκετα παραπανω κιλα για τα γουστα μου με συμπαθητικο προσωπο. Επιλεχθηκε η ισμηνη αδυνατη με πεταχτο κωλο και ωραιο στηθος. Μασαζ απλα χαλαρωτικο εμενα μου αρεσει στα του αγωνα ξερει το εργο οχι κατι το τρελο αλλα μια χαρα αποδοση για να φυγεις ελφρυτερος και χαλαρος.
Ανδριαννα ηλικια φιλε περιπου ; θελω που και που ξανθο με στηθος
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
958
Πόντοι
86
Νομίζω ότι είναι ο παλιός χώρος του body free. Επαναδραστηριοποιήθηκε ο Νίκος; Απ' ότι μου είχε πει, είχε συνταξιοδοτηθεί και τα είχε παρατήσει, επανήλθε; Ας το τσεκάρουμε...Η τύπισσα πάντως, το είπε καλά "το ποίημα" και οι βυζάρες, βυζάρες!
πηγες εριξες χρημα σε αυτην ; αυτη παιζει να ειναι και 60
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
9
Like
3.477
Πόντοι
736
Πλουσιος ΟΧΙ αλλα κατι εχω ναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ανδριαννα ηλικια φιλε περιπου ; θελω που και που ξανθο με στηθος
μεγαλοκοπελλα με αρκετα χιλιομετρα
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
Φίλε από ότι είπαν είναι fake. Δλδ άλλες κοπέλες ζητάς άλλες έρχονται, Δεν έχουν δικό τους χώρο Μόνο για έξω πάνε, σπίτι ξενοδοχείό. Μακρυά παντως
Είχα μία σχετική επιφύλαξη, γι' αυτό σε ρώτησα για να το τσεκάρω καλύτερα! Οκ, ευχαριστώ για την ενημέρωση! Η βυζαρού ξανθιά με "΄ψήνει" για επίσκεψη στο body free! Θα υπάρξει όπως πάντα, σχετική ενημέρωση, όταν γίνει η επίσκεψη! Στα προσεχώς!...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
Αφου πυροβολησεις συνεχιζει ακαθεκτη ...!!!

Αντε πολλα εγραψα και σημερα..μετα το Πασχα παλι:2funny:

Αξίζει δηλ. μία δοκιμή! Εντάξει, ήμουν πελάτης του Νίκου για αρκετά χρόνια (όταν ήταν εκεί το μανάρι, η Στεφανία), θα κάνω καμία "καταδρομική"...Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα, σου εύχομαι με υγεία!...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
πηγες εριξες χρημα σε αυτην ; αυτη παιζει να ειναι και 60
Πρώτη φορά την είδα, στο βίντεο! Δεν την ξέρω! Είναι κανα καινούριο "φυντάνι" του Νίκου; Μία δοκιμή από κοντά, θα με πείσει, αν αξίζει ή όχι...
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
958
Πόντοι
86
Μαλιστα δηλαδη εχεις χρημα και ασχολησε με τα μασαζ και ποια μασαζ κιολας της Θεσσαλονικης οκ τ ακουσαμε κι αυτο
με ολα φιλε οχι μονο μασαζ-βασικες εχω 2 φοιτητ αλλα θελω και αλλες πολλες δεν μου φτανουν . Στα 50 το παλαμαρι θελει πολλα πιπινια τι να κανουμε
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
958
Πόντοι
86
Μαλιστα δηλαδη εχεις χρημα και ασχολησε με τα μασαζ και ποια μασαζ κιολας της Θεσσαλονικης οκ τ ακουσαμε κι αυτο
και εσυ που ξερεις με ποιες πολεις ασχολουμαι μωρε γαλοτσα ; οτι να
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ουτε καν με εχεις δει ουτε θα με δεις ΠΟΤΕ γιατι πας εκει που δεν παω.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
και εσυ που ξερεις με ποιες πολεις ασχολουμαι μωρε γαλοτσα ; οτι να
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ουτε καν με εχεις δει ουτε θα με δεις ΠΟΤΕ γιατι πας εκει που δεν παω.
Δεν περιγραφω αλλο :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom