Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Xee

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
17
Like
28
Πόντοι
0
Ενός γνωστού μου το παράπονό του για το Luxury είναι ότι δεν ενημερώνουν σωστά τις κοπέλες για την ώρα που έχουν πληρωθεί ακόμα και αν το ραντεβού έχει κλείσει από το τηλέφωνο... Μου έλεγε ότι προσπαθούσε η κοπέλα να τελειώσει το πρόγραμμα από το 50λεπτο ( ενώ είχε πληρώσει για +15 λεπτά +10ευρώ, που οκ δεν είναι πολλά αλλά και πάλι... ) με τη δικαιολογία ότι έχει και άλλο πελάτη που περιμένει με ραντεβού και πρέπει να φύγει. Και αυτό είχε λέει γίνει 2 φορές. Ο τύπος ήταν αρκετά ψαρωμένος την πρώτη φορά και δεν είπε τίποτα. Την δεύτερη, που όπως με διαβεβαίωσε ήταν και θα είναι η τελευταία έγινε ακριβώς το ίδιο με άλλη κοπέλα, την «έκραξε» χωρίς προσβολές κλπ και της ανέφερε ότι θα το σκεφτεί πολύ σοβαρά αν θα ξαναπατήσει εκεί. Όπως το βλέπω εγώ έχουν αρκετά μεγάλο θέμα οργάνωσης.

Εγώ 1 φορά που πήγα, δεν ψήθηκα να πληρώσω έξτρα μιάς και δε μου άρεσε τόσο εμφανισιακά η κοπέλα. Μαλακία θα ήταν να παιχτεί μαλακία χωρίς το αποτέλεσμα που θα ήθελα! :buck2:

( έκανα ένα edit )
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Ενός γνωστού μου το παράπονό του για το Luxury είναι ότι δεν ενημερώνουν σωστά τις κοπέλες για την ώρα που έχουν πληρωθεί ακόμα και αν το ραντεβού έχει κλείσει από το τηλέφωνο... Μου έλεγε ότι προσπαθούσε η κοπέλα να τελειώσει το πρόγραμμα από το 50λεπτο ( ενώ είχε πληρώσει για +15 λεπτά +10ευρώ, που οκ δεν είναι πολλά αλλά και πάλι... ) με τη δικαιολογία ότι έχει και άλλο πελάτη που περιμένει με ραντεβού και πρέπει να φύγει. Και αυτό είχε λέει γίνει 2 φορές. Ο τύπος ήταν αρκετά ψαρωμένος την πρώτη φορά και δεν είπε τίποτα. Την δεύτερη, που όπως με διαβεβαίωσε ήταν και θα είναι η τελευταία έγινε ακριβώς το ίδιο με άλλη κοπέλα, την «έκραξε» χωρίς προσβολές κλπ και της ανέφερε ότι θα το σκεφτεί πολύ σοβαρά αν θα ξαναπατήσει εκεί. Όπως το βλέπω εγώ έχουν αρκετά μεγάλο θέμα οργάνωσης.

Εγώ 1 φορά που πήγα, δεν ψήθηκα να πληρώσω έξτρα μιάς και δε μου άρεσε τόσο εμφανισιακά η κοπέλα. Μαλακία θα ήταν να παιχτεί μαλακία χωρίς το αποτέλεσμα που θα ήθελα! :buck2:

( έκανα ένα edit )
Σιγα μην ειναι θεμα οργανωσης ρε φιλε. Δεν οργανωνουν και κανα υπουργειο δα. Θεμα αρπαχτης ειναι. Οτι φαμε κι οτι πιουμε..........Μακαρι να φτανανε και στο οτι αρπαξει ο κωλος μας αλλα δυστυχως
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Καλησπέρα στην ομάδα νέος στο άθλημα ….πέρασμα σήμερα από luxury καθώς μου το πρότεινε ένας φίλος περίμενα 2 λεπτά έξω από την πόρτα και μετά πέρασμα στο σαλόνι ο χώρος όμορφος και σχετικά καθαρός μου ανοίγει την πόρτα μια γεμάτουλα με μεγάλες βυζαρες ονόματι Ελινα κάθομαι με ρωτάνε για νεράκι και εμφανίζεται η χαρα προσωπικά όχι για τα δικά νου γούστα σρο γραφείο καθόταν μια καυλιαρα επίσης με πλούσιο ταπεραμέντο παρούσες επίσης νεφέλη από ότι κατάλαβα καινούργια προσθήκη πέρασμα λοιπόν με νεφέλη απαλό μασάζ όχι τίποτα τρομερό στα του αγώνα η κοπέλα την ίδρωσε την φανέλα πανυγηρικα ! Θα ξανά πρότιμηθει άμεσα !!!! Έχετε να προτείνετε καμοια ακόμα που να αξίζει ή εσκορτ σχετικά οίκονομικη ;
Εκτός από τη Νεφέλη υπάρχει κάποια άλλη που να ιδρώνει τη φανέλα;
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
355
Κριτικές
5
Like
7.157
Πόντοι
1.321
Επίσκεψη χθες στο luxury και ραντεβού με την Νεφέλη... Όμορφη κοπέλα από Θεσσαλονίκη με ωραίο κωλαρακι.... Μασάζ αδιάφορο και όχι κάτι το ιδιαίτερο μετά.... Δεν αφήνει να πιάσεις στήθος και έδειχνε αρκετά κουρασμένη και σαν να βαριοταν.... Δεν φτάνει μόνο η εμφάνιση για να περάσεις καλά
 

minaras85

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
23
Like
24
Πόντοι
0
Μάγκες επιτρέπει κάποια κοπελα χούφτωμα στο μασάζ; Επισης υπάρχει δυνατότητα να κάνει κάποια χωρις μπλούζα αν δώσουμε κάτι παραπάνω;
 

Aral500

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
178
Like
169
Πόντοι
1
Μάγκες επιτρέπει κάποια κοπελα χούφτωμα στο μασάζ; Επισης υπάρχει δυνατότητα να κάνει κάποια χωρις μπλούζα αν δώσουμε κάτι παραπάνω;
50 για φραπε? Με 80 ριχνεις ενα καπελο στη Στεφανια απο kanesex
 

Aral500

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
178
Like
169
Πόντοι
1
Εδω καλο φενεται
 

arour1

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
8
Like
16
Πόντοι
0
Εδω καλο φενεται
Δοκίμασε κανένας μάγκες; Μήπως ειναι φόλα φοβαμαι
 
Εγγρ.
23 Αυγ 2022
Μηνύματα
162
Like
224
Πόντοι
21
Σκεφτόμουν να πάρω τηλ αλλά δεν πήρα. Τουλάχιστον να ακούσουμε την φωνή της, μια Σοφία 26 χρονών που πήρα, μου ακούστηκε για 40αρα.
 

Aral500

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
178
Like
169
Πόντοι
1
Δοκίμασε κανένας μάγκες; Μήπως ειναι φόλα φοβαμαι
Εχουν παει αρκετοι .. Εδω δει σε αλλα ποστ .. Μια milfara 40αρα τιμια για τα λεφτα αυτα. με φτιαγμενο βυζι....
 

Aral500

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
178
Like
169
Πόντοι
1
Εχουν παει αρκετοι .. Εδω δει σε αλλα ποστ .. Μια milfara 40αρα τιμια για τα λεφτα αυτα. με φτιαγμενο βυζι....
Γράψε λαθος γιαβτη Στεφανια εννοουσα.... Αλλα και σε αυτη διαβασα εχουν παει... Αλλα κομπλε για τα λεφτα και αυτη...
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην παρέα υπάρχει καμία κοπέλα στο luxury που να κάνει φουλ πρόγραμμα ,;
Από τίς καινούργιες ποια αξίζει;
Ευχαριστώ πολύ
 
Εγγρ.
23 Αυγ 2022
Μηνύματα
162
Like
224
Πόντοι
21
Ρε παιδιά δεν βαρεθήκατε να ρωτάτε τα ίδια; Όλο το νήμα είναι με ερωτήσεις ποια κάνει φουλ πρόγραμμα και τα λοιπά, αν ήταν κάποια θα το έγραφε κάποιος συναγωνιστής. Πάρτε το απόφαση η Πάτρα δεν έχει κάτι να προσφέρει.
 

kaigamwww

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2024
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
παιδιά πέρασα σήμερα από luxury η σιλβη καλό μουνι, από μασαζ κομπλε, την ιδρώνη την φανέλα
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
355
Κριτικές
5
Like
7.157
Πόντοι
1.321

minaras85

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
23
Like
24
Πόντοι
0
Παιδιά η καινούργια φαίνεται ΟΠΛΟ Ε;;;;
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
355
Κριτικές
5
Like
7.157
Πόντοι
1.321
Παίδες οποίος πάει με Μιχαέλα ας δώσει πληροφορίες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom