Νέα

Μασάζ στο σπίτι

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
οχι , αρα μονο Ελενη, και με Ελενη δεν γινεται δουλεια :)
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
42
Like
16
Πόντοι
0
Η επικοινωνία με osmose και το κλείσιμο του ραντεβού γίνεται μέσω τηλεφώνου όπου πρώτα σου λενε τις υπηρεσίες ή ρισκάρεις την πατάτα ;;;;
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Η επικοινωνία με osmose και το κλείσιμο του ραντεβού γίνεται μέσω τηλεφώνου όπου πρώτα σου λενε τις υπηρεσίες ή ρισκάρεις την πατάτα ;;;;
Η επικοινωνία γίνεται μέσω τηλ. Δεν ξέρω τι εννοείς να ρισκάρεις. Τα πράγματα είναι ξεκάθαρα. Αρκεί να σου αρέσει η κοπέλα. Και η Έλενα δεν ξέρω κατά πόσο τράβηξε.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Η επικοινωνία γίνεται μέσω τηλ. Δεν ξέρω τι εννοείς να ρισκάρεις. Τα πράγματα είναι ξεκάθαρα. Αρκεί να σου αρέσει η κοπέλα. Και η Έλενα δεν ξέρω κατά πόσο τράβηξε.
Δεν ξερω αν τραβηξε αλλα σε προχθεσινη επικοινωνια μου ειπαν πως πλεον δεν υπαρχει διαθεσιμη κοπελα στη Θεσσαλονικη
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ προς τους φιλους του φορουμ


εγω σαν MILF Lover εκανα δοκιμες τον αυγουστο


Βικτωρια Μιλφ 40+ δινει φουλ ( κορμαρα - μετριο μασαζ ) απο VIPMassage.gr με 100ε - χωρις σκουφο καλαμακι


Περι Μιλφ 40 + ( ευχαριστος ανθρωπος με σοβαρο επαγγελματικο μασαζ ) πηρα καλαμακι ΑΚΑ κ ισπανικο, κορμι με πιασιμα / καμπυλες κ ωραιο μπουστο ( VIP Massage )


Ιουλια 36 ετων ετσι μου ειπε...
πιασιμα / καμπυλες / ωραιο στηθος καλο τιμιο μασαζ + καλαμακι / ισπανικο / γδυσιμο - χωρις σκουφο καλαμακι ( VIP Massage )


ΤΕΑ απο LUX - φοβερη εμπειρια - ιερεια του μασαζ - χωρις σκουφο καλαμακι ( LUX Massage )


Νεφελη απο Βελβετ καλο μασαζ με καλαμακι με σκουφο ( Velvet )

ΓΕΝΙΚΑ για φραπε σκετο δινω 20 - 30 Ε εξαρταται αν εχει κ γδυσιμο

για καλαμακι + γδυσιμο δινω +50Ε

με ευγενεια κ σεβασμο κ χαλαρα..μετα τα 30 Λεπτα μασαζ......αρχιζω κ μπαινω λεκτικα στο ερωτικο σκελος.....

το καλυτερο για να παιξεις μπαλα ειναι τα 90Λ μασαζ

Αν ξερει κανεις για καλαμακι / γδυσιμο απο OASIS - GOLD Massage - Lovemassage στείλτε μου π.μ ΑΝ ξερει κανεις για ΕΛΕΝΑ απο ΛΟΥΞ αν προχωραει να μου το πει ειναι ωραιο ΜΙΛΦ
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ που εχω δοκιμασει εγω...

ΑΡΤ
Μαρια
Ιωαννα

JOY
ΝΤΕΡΙΑΝΑ

DayDream
ΓΩΓΩ


Μασαζ στο Σπιτι
Μελινα
Βιβιαν

Ντελουξ
Βασιλικη
Άννα-Μαρία
Αννα


massage4you
Χριστινα


beverly-massage
Νεκταρια

ΓΕΝΙΚΑ οσες γραφουν φυσιοθεραπευτριες και λενε οτι εχουν και κρεβατι
ΜΗΝ δοκιμαζετε - Μην ρισκαρετε ....
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Ποιες από όλες αυτές που περιγράφεις εδρεύουν Θεσσαλονίκη;;;
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ προς τους φιλους του φορουμ


εγω σαν MILF Lover εκανα δοκιμες τον αυγουστο


Βικτωρια Μιλφ 40+ δινει φουλ ( κορμαρα - μετριο μασαζ ) απο VIPMassage.gr με 100ε - χωρις σκουφο καλαμακι


Περι Μιλφ 40 + ( ευχαριστος ανθρωπος με σοβαρο επαγγελματικο μασαζ ) πηρα καλαμακι ΑΚΑ κ ισπανικο, κορμι με πιασιμα / καμπυλες κ ωραιο μπουστο ( VIP Massage )


Ιουλια 36 ετων ετσι μου ειπε...
πιασιμα / καμπυλες / ωραιο στηθος καλο τιμιο μασαζ + καλαμακι / ισπανικο / γδυσιμο - χωρις σκουφο καλαμακι ( VIP Massage )


ΤΕΑ απο LUX - φοβερη εμπειρια - ιερεια του μασαζ - χωρις σκουφο καλαμακι ( LUX Massage )


Νεφελη απο Βελβετ καλο μασαζ με καλαμακι με σκουφο ( Velvet )

ΓΕΝΙΚΑ για φραπε σκετο δινω 20 - 30 Ε εξαρταται αν εχει κ γδυσιμο

για καλαμακι + γδυσιμο δινω +50Ε

με ευγενεια κ σεβασμο κ χαλαρα..μετα τα 30 Λεπτα μασαζ......αρχιζω κ μπαινω λεκτικα στο ερωτικο σκελος.....

το καλυτερο για να παιξεις μπαλα ειναι τα 90Λ μασαζ

Αν ξερει κανεις για καλαμακι / γδυσιμο απο OASIS - GOLD Massage - Lovemassage στείλτε μου π.μ ΑΝ ξερει κανεις για ΕΛΕΝΑ απο ΛΟΥΞ αν προχωραει να μου το πει ειναι ωραιο ΜΙΛΦ

Όλα αυτά είναι Θεσσαλονίκη;;;;
 

niva1985

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2015
Μηνύματα
19
Like
60
Πόντοι
0
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια στη θεσσαλονίκη τελικά υπάρχει τιποτα αυτές τις μέρες που να αξίζει για μασαζ σε ξενοδοχείο ή σπίτι που να προχωράει έστω σε εκτόνωση αλλά να μην είναι εσκορτ;
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21

Κανείς να μας δώσει τα φώτα του?
Οι φώτο μάλλον μούφα αλλά αξίζει?
Συμπεριφορά?χώρος?ξεπέτα?
Οι φωτο του προσωπου ειναι πραγματικες, οι υπόλοιπες δεν ξέρω. Πρέπει να είναι πρωην αγορι αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος .Μια φορα που έκανα κασκαντεριλικι πριν ενα χρόνο περίπου εφυγα τρέχοντας. Είχε και μια νταρντανα μιλφ τότε μαζι.

Όλα αυτά είναι Θεσσαλονίκη;;;;


χαχα. Μπερδεψαν τα νηματα με της Αθηνας.


Ρε παιδια στη θεσσαλονίκη τελικά υπάρχει τιποτα αυτές τις μέρες που να αξίζει για μασαζ σε ξενοδοχείο ή σπίτι που να προχωράει έστω σε εκτόνωση αλλά να μην είναι εσκορτ;




Αν σου αρεσουν οι ευσωμες και αν καραφέρεις να την πετύχεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

VassiloThanassis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2010
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
74
Πόντοι
0
καλημερα παιδες...
αυτο το καινουργιο το osmosemassage το επισκευτηκε κανεις?
ακουγονται καλα σχολια εκ αθήνας!!!
Ειχα μια επισκεψη για μασαζ κατ οικον απο την Αντζελινα, καταπληκτικη κοπελλα . Εμεινα πολυ ευχαριστημενος και επισης οι υπηρεσιες του Οsmose massage ειναι αψογες
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Ειχα μια επισκεψη για μασαζ κατ οικον απο την Αντζελινα, καταπληκτικη κοπελλα . Εμεινα πολυ ευχαριστημενος και επισης οι υπηρεσιες του Οsmose massage ειναι αψογες
Σε ποια πόλη μάστορα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom