Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Χαιρετω και εγώ τον μέγα δάσκαλο Μπλασκο και εύχομαι η επάνοδος του να είναι μόνιμη και όχι για ένα 3μερο.
Με τα τιμής
Drag
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Ετοιμαζομουν να γραψω στο κιεβο, αλλα ειδα τα εδω τεκτενομενα!!!
Ειναι ΓΕΓΟΝΟΣ!  δόξα σοι τω δείξαντι το φως (κλοπι παστε για να μην κανω ορθογραφικα λαθη, καθοτι ο Μεγας Μυστης ειναι της φιλολογιας!)

Μεγα και Δοξασμενο το Ονομα του Δασκαλου, γνωστός στους κύκλους της διεθνούς Μπουρδελολογίας ως ο "Ουκρανολόγος", Δοκτωρ Ιωσηφ Joe Μπλασκος!

Ας ελπισουμε να δωσει θεραπεια αναλογα με την περπτωση του καθενος.
Σιγουρα δεν εμφανιστηκε τυχαια, παραμονες Μεταμορφωσεως του Σωτηρος!
Ευλογημενοι ας ειναι οι Μαθητες!

Μας παει 10 χρονια πισω, για να μας στειλει μπροστα, στο Μελλον! Back to the Future!

υγ.
Η γλωττα του Διδισκαλου, κελαηδισματα εις ωτα!
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
κομπλαδουρα λεμε!!!

αντε να γυρισει και ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ, Ο ΚΜΑΝ2 να τον δοξασουμε ξανα!!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Περναω την περιοδο της δευτερης εφηβειας.
γιατι νομιζεις οτι επανηλθε και ο δασκαλος? ειμεθα πλεον στην καλυτερη ηλικια  :grin:
στην καλυτερη ηληκια σιγουρα
Πηγες για γενικη αιματος? Κωλονοσκοπηση προστατη υπέρηχο?
Στρς εκο για καρδιά έκανες?
Εγω ναι σε ολα  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Γιαβτο καινουειο ληφτθνγκ κανονισες ευρωκλινικη τελικα?
Η καλυτερη ηλγκια οντως  :happy:
 

Zak Kosto

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2018
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
Παιδια ποτε θα κανει το σεμιναριο ο δασκαλος?
 

Zak Kosto

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2018
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
Σκυλοχαρα δε νομιζω να σου απευθυνα το λογο...

Ελπιζω ο μεγαλος δασκαλος να σε βαλει στη θεση σου!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Περιμένουμε την επάνοδο του Δασκάλου!

Μποικοτάρουμε τα Ουκρανονήματα όσο φιμώνεται!!!

Χάρη τι παίζει? Μήπως έχει δουλειές και σου κάνει πλάκα?

Ο Δημητράκης επιβεβαιώνει την σκευωρία του site?

Ύποπτη και η σιωπή του koble...

:think: :think: :think:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216
που ειναι οδασκαλος Ιωσηφ? Οι ταπεινοι μαθητες του περιμενουμε ανυπομονα τον πνευματικο οργασμο που θα μας προσφερει  :headbaning2:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Περιμένουμε την επάνοδο του Δασκάλου!

Μποικοτάρουμε τα Ουκρανονήματα όσο φιμώνεται!!!

Χάρη τι παίζει? Μήπως έχει δουλειές και σου κάνει πλάκα?

Ο Δημητράκης επιβεβαιώνει την σκευωρία του site?

Ύποπτη και η σιωπή του koble...

:think: :think: :think:
  μιλαω με δασκαλο τωρα και λεει ενω γραφει και τα στελνει του τα σβηνουν.
ειπα φτιαξε αλλο προφιλ
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μαθητες του Μεγαλου Μυστη Μπλασκου (3Μ),
και εγω τον τελευταιο καιρο που γραφω αλλα δεν μπορω να ανεβασω καποιες φορες γιατι βγαζει προβλημα η σελιδα! Ισως γιατι ανοιγω παραλληλα 200 παραθυρα!

Ειναι δυνατον να γινεται τετοιο σαμποταζ να πυροβολουμε τα ποδια μας?
Πανω που πρεπει να παρει και θεση ο Δασκαλος με τα καμωματα του Βοθρολυμαιου και να μας δωσει ντιρεκτιβα, τυχαιο?

Υπαρχει αντιρωσσικος δακτυλος, οι σερβερς πρεπει να φυγουν απο δυτικες χωρες, να πανε ανατολη! Γινεται ασυμμετρος ηλεκτρονικος πολεμος!
υγ.
Χαρρι λες ο Δασκαλος εχει ΦΒ, Ινστα, Τιντερ, Λαιν και να κανει παιχνιδι με Ασιατισες στην Μαλαισια?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Μαθητες του Μεγαλου Μυστη Μπλασκου (3Μ),
και εγω τον τελευταιο καιρο που γραφω αλλα δεν μπορω να ανεβασω καποιες φορες γιατι βγαζει προβλημα η σελιδα! Ισως γιατι ανοιγω παραλληλα 200 παραθυρα!

Ειναι δυνατον να γινεται τετοιο σαμποταζ να πυροβολουμε τα ποδια μας?
Πανω που πρεπει να παρει και θεση ο Δασκαλος με τα καμωματα του Βοθρολυμαιου και να μας δωσει ντιρεκτιβα, τυχαιο?

Υπαρχει αντιρωσσικος δακτυλος, οι σερβερς πρεπει να φυγουν απο δυτικες χωρες, να πανε ανατολη! Γινεται ασυμμετρος ηλεκτρονικος πολεμος!
υγ.
Χαρρι λες ο Δασκαλος εχει ΦΒ, Ινστα, Τιντερ, Λαιν και να κανει παιχνιδι με Ασιατισες στην Μαλαισια?
σου στελνω πμ να γελασουμε
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
σου στελνω πμ να γελασουμε
Εγω Χαρρι παντα το ελεγα οτι εισαι σοβαρο ατομο! Παρατο γεγονος οτι πας συνεχεια στην Ουκρανια και συχναζεις σε γιδοΠαρκα! Και φορας ολο φορμες και οχι επωνυμα ρουχα!
υγ.
Ασε τα ΠΜ και κοιτα να δεις να κανονισει ο Δασκαλος να γραψει αλλη μερα!
Ψαξε να δεις εαν εχουμε σαμποταζ η τεχνικο προβλημα!


 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Εγω Χαρρι παντα το ελεγα οτι εισαι σοβαρο ατομο! Παρατο γεγονος οτι πας συνεχεια στην Ουκρανια και συχναζεις σε γιδοΠαρκα! Και φορας ολο φορμες και οχι επωνυμα ρουχα!
υγ.
Ασε τα ΠΜ και κοιτα να δεις να κανονισει ο Δασκαλος να γραψει αλλη μερα!
Ψαξε να δεις εαν εχουμε σαμποταζ η τεχνικο προβλημα!
εγω φορμες?χαχαχαχ θα αστειευεσε.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Φίλε μου,

Να σου διηγηθώ από τα νιάτα μου ...
Όταν λοιπόν τον πρώτο καιρό άρχισα να μένω στην Ουκρανία ερχόμουν με τ αεροπλάνο για καμιά δουλειά (γιορτές  έμενα πάντοτε πάνω). Εκεί συναντούσα διαφόρους αγαθούς συμπατριώτες μας που διηγούντο πως γάμησαν την ΄μια την άλλη κλπ. Ρε γαμώτο εγώ σταύρωνα μια γκόμενα, μουνάρα βέβαια αλλά με το ζόρι.  Σκεπτόμουν που θα πάει θα περάσει ο καιρός θα μάθω καλύτερα την γλώσσα κι οι γκόμενες θα πέφτουν σύννεφο.
Πέρασε ο καιρός έμαθα να μιλώ πιο άνετα πάλι αυτοί όλο γαμούσαν , εγώ πάλι μια γκόμενα. Ρε γαμώτο τι γίνεται? Σκέφτηκα μήπως πηγαίνουν στο ΝτανΜπάς κι οι γκόμενες είναι πιο εύκολες? Πέρασε ο καιρός πήγα καιστο Ντανμπάς οι ίδιες γκόμενες.
Να μην στα πολυλογώ φίλε μου αυτοί όλοι γαμούσαν την χούφτα τους και λέγανε παπαριές γιατί ήταν τόσο μαλάκες γιατί δεν ήξεραν να πάνε ούτε σε πουτάνες και ντρεπόντουσαν να πουν την αλήθεια ενώ εγώ έβγαζα γκόμενα με το σπαθί μου. Φίλε μου είμαι κάμποσο χρονών γκόμενα δεν έχω πληρώσει να κάτσω να την γαμήσω.  Τώρα για πουτάνες που σας διηγούμαι τα ξέρω γιατί τα βλέπω κάθε μέρα και τα ζω στο πετσί μου,αλλά αν ήθελα να πηδήξω πουτάνες θα έμεινα σπιτάκι μου στην ελλάδα και θα μου ερχόταν φτηνότερα...Επομένως όποιος λέει ότι ήρθε Ουκραίνα και κάθε μέρα γαμούσε, οι γκόμενες τον κυνηγούσαν από πίσω κτλ λέει ΜΟΥΣΙΑ (καλά κι ειδικά αν δεν ξέρεις γρι γλώσσα) ή κάποιος τον πήρε από το χεράκι και τον πήγε στις πουτάνες.
Φιλικά

Ιωσήφ
χαχαχαχα δασκαλα μακαρι να ειναι καλα οι τ
Φίλε μου,

Να σου διηγηθώ από τα νιάτα μου ...
Όταν λοιπόν τον πρώτο καιρό άρχισα να μένω στην Ουκρανία ερχόμουν με τ αεροπλάνο για καμιά δουλειά (γιορτές  έμενα πάντοτε πάνω). Εκεί συναντούσα διαφόρους αγαθούς συμπατριώτες μας που διηγούντο πως γάμησαν την ΄μια την άλλη κλπ. Ρε γαμώτο εγώ σταύρωνα μια γκόμενα, μουνάρα βέβαια αλλά με το ζόρι.  Σκεπτόμουν που θα πάει θα περάσει ο καιρός θα μάθω καλύτερα την γλώσσα κι οι γκόμενες θα πέφτουν σύννεφο.
Πέρασε ο καιρός έμαθα να μιλώ πιο άνετα πάλι αυτοί όλο γαμούσαν , εγώ πάλι μια γκόμενα. Ρε γαμώτο τι γίνεται? Σκέφτηκα μήπως πηγαίνουν στο ΝτανΜπάς κι οι γκόμενες είναι πιο εύκολες? Πέρασε ο καιρός πήγα καιστο Ντανμπάς οι ίδιες γκόμενες.
Να μην στα πολυλογώ φίλε μου αυτοί όλοι γαμούσαν την χούφτα τους και λέγανε παπαριές γιατί ήταν τόσο μαλάκες γιατί δεν ήξεραν να πάνε ούτε σε πουτάνες και ντρεπόντουσαν να πουν την αλήθεια ενώ εγώ έβγαζα γκόμενα με το σπαθί μου. Φίλε μου είμαι κάμποσο χρονών γκόμενα δεν έχω πληρώσει να κάτσω να την γαμήσω.  Τώρα για πουτάνες που σας διηγούμαι τα ξέρω γιατί τα βλέπω κάθε μέρα και τα ζω στο πετσί μου,αλλά αν ήθελα να πηδήξω πουτάνες θα έμεινα σπιτάκι μου στην ελλάδα και θα μου ερχόταν φτηνότερα...Επομένως όποιος λέει ότι ήρθε Ουκραίνα και κάθε μέρα γαμούσε, οι γκόμενες τον κυνηγούσαν από πίσω κτλ λέει ΜΟΥΣΙΑ (καλά κι ειδικά αν δεν ξέρεις γρι γλώσσα) ή κάποιος τον πήρε από το χεράκι και τον πήγε στις πουτάνες.
Φιλικά

Ιωσήφ
δασκαλε μακαρι να ειναι καλα αυτοι οι τυποι που μας ψυχαγωγουσαν τοτε και γελουσαμε και
τους εκανα ρεσιταλ ρομπα στο αεροπλανο χαχαχαχα.τα εγραφε ο δασκαλος το 2008 και το 2018 εμφανιστηκαν νεοι μαλακες οπως τον πινκ φλοιτ -δοκτορα και τους υπολειπους ψευταραδες-φουκαραδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom