Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 808K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
497
Πόντοι
301
οποιος δοκιμασει αυτη στον Μαρμαριδη να μας πει να μην παω και να κλαιω τα χρηματα μου μετα
την έχω πάρει μερικές φορές. Αν τις φερθείς καλά, θα περάσεις καλά και θα βγάλεις κ γούστα . μπορείς να το κάνεις μαζί της απο το αμάξι μέχρι το πεζοδρόμιο, το φανάρι, το πορτ μπαγκαζ, τις κούνιες.Εξαιρετικό ατομάκι αν σου βγει μαζι της
 

donp4679

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
0
Στο αυτοκίνητο ? Sex?
αμαξι και ξενοδοχειο μου ειχε πει εμενα, ο φιλος ο gc απο πανω λεει και πεζοδρομιο χαχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

την έχω πάρει μερικές φορές. Αν τις φερθείς καλά, θα περάσεις καλά και θα βγάλεις κ γούστα . μπορείς να το κάνεις μαζί της απο το αμάξι μέχρι το πεζοδρόμιο, το φανάρι, το πορτ μπαγκαζ, τις κούνιες.Εξαιρετικό ατομάκι αν σου βγει μαζι της
ο κωλος της καλος κ τεραστιος να φανταστω? λεω να παω την επομενη εβδομαδα η αληθεια ειναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Πέρασμα προχθές από παραλιακή. Τιμήθηκε η Άντα από τρίγωνο, καλή επιλογή θεωρώ ως προς την προσπάθεια και αρκετά καυλωτικό σώμα. Γενικά ψόφια πράγματα στην πιάτσα, Άντα και Χριστίνα στο τρίγωνο, Αμάντα στο Κρεολή και η άλλη που δεν ξέρω όνομα στη Βούλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
497
Πόντοι
301
αμαξι και ξενοδοχειο μου ειχε πει εμενα, ο φιλος ο gc απο πανω λεει και πεζοδρομιο χαχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ο κωλος της καλος κ τεραστιος να φανταστω? λεω να παω την επομενη εβδομαδα η αληθεια ειναι

όπως σας το λέω. όρεξη να εχεις και αν κ δεν το έω δοκιμάσει, νομίζω με μερικά ευρώ παραπάνω , θα ειναι πιο δυνατή.
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
όπως σας το λέω. όρεξη να εχεις και αν κ δεν το έω δοκιμάσει, νομίζω με μερικά ευρώ παραπάνω , θα ειναι πιο δυνατή.
Αυτά τα παραπάνω δίνουν μερικοί και κατέληξε κάποτε κοπέλα στην παραλιακή να μου ζητήσει 70 ευρώ (αναφέρομαι στην σγουρομάλλα της ΕΚΟ απέναντι από Κρεολή που δεν πιατσάρει πλέον)
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
497
Πόντοι
301
Αυτά τα παραπάνω δίνουν μερικοί και κατέληξε κάποτε κοπέλα στην παραλιακή να μου ζητήσει 70 ευρώ (αναφέρομαι στην σγουρομάλλα της ΕΚΟ απέναντι από Κρεολή που δεν πιατσάρει πλέον)
Ένα δίκιο το έχεις..
 

Bollyrood1

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
74
Like
97
Πόντοι
0
Κύριοι λίγο άκυρο μήνυμα αλλά για την ασφάλεια όλων. Στο σημείο όπου κάθεται η υπερκινητικη βίζιτα στο ρεύμα προς Αθήνα, συχνά τη στήνουν ασφαλιτικα της τροχαίας. Ενημερωτικά το λέω επειδή οι τύποι είναι ιδιαίτερα τσαμπουκάδες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ostria
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
Κύριοι λίγο άκυρο μήνυμα αλλά για την ασφάλεια όλων. Στο σημείο όπου κάθεται η υπερκινητικη βίζιτα στο ρεύμα προς Αθήνα, συχνά τη στήνουν ασφαλιτικα της τροχαίας. Ενημερωτικά το λέω επειδή οι τύποι είναι ιδιαίτερα τσαμπουκάδες
Κρεολή;
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Κύριοι λίγο άκυρο μήνυμα αλλά για την ασφάλεια όλων. Στο σημείο όπου κάθεται η υπερκινητικη βίζιτα στο ρεύμα προς Αθήνα, συχνά τη στήνουν ασφαλιτικα της τροχαίας. Ενημερωτικά το λέω επειδή οι τύποι είναι ιδιαίτερα τσαμπουκάδες
Τύπε εχει τύχει ποτέ να σε ελέγξουν?
 

Ostria

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
33
Κριτικές
16
Like
772
Πόντοι
990
Κύριοι λίγο άκυρο μήνυμα αλλά για την ασφάλεια όλων. Στο σημείο όπου κάθεται η υπερκινητικη βίζιτα στο ρεύμα προς Αθήνα, συχνά τη στήνουν ασφαλιτικα της τροχαίας. Ενημερωτικά το λέω επειδή οι τύποι είναι ιδιαίτερα τσαμπουκάδες
Το έχω δει και εγώ
Κυρίως Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο λόγω αλκοτεστ
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Πέρασα χθες με σκοπό να φορτώσω αυτήν στον Μαρμαρίδη, που φαίνεται μπαμπάτσικη καυλιαρά και για να εξακριβώσω και γω τα σχόλια των συναγωνιστών. Η τύπισα πρέπει να έχει απήχηση, με το που περνάω από το σημείο την αφήνει ταρίφας και μέχρι να κάνω το γύρω του τετραγώνου να βγω στο στενό ήταν ήδη εξαφανισμένη. Οπότε λέω ας πάω προς Ασκληπιείο που έχει δύο να κάνω μια έρευνα αγοράς, αν και την μία την έχω απορρίψει γενικά λόγω εμφάνισης. Η άλλη από απόσταση φαινόταν καλό, από κοντά τελικά μέτρια πολύ. Ελίζα μου δήλωσε 26 χρόνων, εγώ την έκανα +10 έτη λόγω προσώπου και πεσμένου βυζιού, ευχάριστη στην συμπεριφόρα, 50 σεξ - 30 πίπα, πήρα πίπα γιατί τα 50 για αυτό το πακέτο μου φαίνονται κοροϊδία και δεν θέλω να κάνω παζάρια διότι μια φόρα που είχα ρίξει την τιμή σε μία ένα 10ρικο ήταν πολύ διεκπεραιωτική η φάση. Φιλότιμη πίπα, θα ξαναπροτιμούσα μόνο σε τρελές καύλες λόγω πολύ μέτριας εμφάνισης. Από το μικρό δείγμα γραφής που έχω στην παραλιακή, δηλαδή 1-2 χρόνια προ κόβιντ και τώρα τον τελευταίο καιρό, η μόνη που θεώρω πόλυ δυνατή σε έμφανιση ήταν μια Άγαπη που ήταν επίσης στο Ασκληπιείο την προ κόβιντ εποχή. Αν καταλαβαίνει κανείς ποια αναφέρω και έχει πληροφορίες για την τωρινή κατάσταση της ας τις δώσει παρακαλώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom