Νέα

Ποιοί λόγοι αναγκάζουν την ΠΟΥΤΑΝΑ να γίνει ΠΟΥΤΑΝΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ανοιγω ενα θεμα το οποιο με απασχολει χρονια και θα ηθελα γνωμες και αποψεις καθαρα για εγκυκλοπεδικους λογους.οι περισσοτερες πουτανες (πιστευω πανω το 90%) εχουν καποιο νταβατζη-προαγωγο... εχουμε ακουσει περιπτωσεις που πουτανα ξεφυγε απο το μαρτυριο που περνουσε και εδωσε το κυκλωμα στην αστυνομια...
και ρωταω:
τι ειναι αυτο που μια πουτανα την κανει να ειναι πουτανα να μην μπορει ευκολα να ξεφυγει και να γαμιεται δινωντας τα λεφτα στον νταβατζη- προαγωγο???
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
ανοιγω ενα θεμα το οποιο με απασχολει χρονια και θα ηθελα γνωμες και αποψεις καθαρα για εγκυκλοπεδικους λογους.οι περισσοτερες πουτανες (πιστευω πανω το 90%) εχουν καποιο νταβατζη-προαγωγο... εχουμε ακουσει περιπτωσεις που πουτανα ξεφυγε απο το μαρτυριο που περνουσε και εδωσε το κυκλωμα στην αστυνομια...
και ρωταω:
τι ειναι αυτο που μια πουτανα την κανει να ειναι πουτανα να μην μπορει ευκολα να ξεφυγει και να γαμιεται δινωντας τα λεφτα στον νταβατζη- προαγωγο???
φιλε,
ιστοριες με νταβαδες υπαρχουν πλεον πολυ λιγες με γκομενες οι οποιες ειναι εξαρτημενες για διαφορους λογους,
καποτε ηταν σχεδον ολες  με νταβα
τωρα σχεδον καμμια
οι ιστοριες σχετικες με traffiking εχουν νταβαδες,που στην ουσια κλεβουν τα διαβατηρια κ τα χαρτια τους κ μετα τις απειλουν οτι θα τις σκοτωσουν ,
και αν το σκασουν ,τις απειλουν οτι θα σκοτωσουν την οικογενεια τους στην ρωσσια κτλ....
εγω χαρακτηριστικα εχω γνωρισει προσωπικα πουτανες απο τσεχια κ σλοβακια που δεν ειχαν κανενα προβλημα κ πληρη ελευθερια
,αλιστα πηγα κ ταξιδι εκει κ με γυριζαν στα αξιοθεατα μαξι με τον νταβα
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Ας απαντησουν οι επι του επαγγελματος κοπελες.
κατευθειαν απο τη πηγη.
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
φιλε,
ιστοριες με νταβαδες υπαρχουν πλεον πολυ λιγες με γκομενες οι οποιες ειναι εξαρτημενες για διαφορους λογους,
καποτε ηταν σχεδον ολες  με νταβα
τωρα σχεδον καμμια
οι ιστοριες σχετικες με traffiking εχουν νταβαδες,που στην ουσια κλεβουν τα διαβατηρια κ τα χαρτια τους κ μετα τις απειλουν οτι θα τις σκοτωσουν ,
και αν το σκασουν ,τις απειλουν οτι θα σκοτωσουν την οικογενεια τους στην ρωσσια κτλ....
εγω χαρακτηριστικα εχω γνωρισει προσωπικα πουτανες απο τσεχια κ σλοβακια που δεν ειχαν κανενα προβλημα κ πληρη ελευθερια
,αλιστα πηγα κ ταξιδι εκει κ με γυριζαν στα αξιοθεατα μαξι με τον νταβα
κανεις λαθος σχεδον ολες εχουν νταβα σου μιλαω για τις πουτανες των μπουρδελων...
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Απο το να καθαριζουν τουαλετες...
Και εσυ αν ησουν γκομενα τι θα διαλεγες?

Η αληθεια ειναι βεβαια οτι δεν υπαρχει γενικος κανονας. Οπως υπαρχουν κατηγοριες πουτανων ετσι υπαρχουν και διαφορετικοι λογοι.

Γενικα ομως σκεψου μια γυναικα με ποσους πηδιεται στη ζωη της που δεν της αρεσουν πραγματικα για διαφορους λογους. Στη καταλληλη συγκυρια , με την καταλληλη προδιαθεση και την παροτρυνση καποιου γκομενου/νταβα γιατι να μην το κανει και μια φορα με αμεσο οικονομικο ανταλλαγμα. Μετα γλυκαινεται και μπαινει σε φαυλο κυκλο.

Επισης μην ξεχναμε οτι οι γυναικες κατα κανονα ειναι πιο σκληρες και με ιδιαιτερο θρασος μπροστα στο οικονομικο κερδος. Αυτο ισχυει σε ολους τους επαγγελματικους χωρους.
 

Hlektrodios

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Διοτι αγαπανε υπερβολικα το χρημα και τον εαυτο τους.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Αφού τον παίρνουν που το παίρνουν γιατί να τον παίρνουν δωρεαν
:2funny: :2funny:
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Τις ποιο πολλες πιστευω οτι τις αναγκαζουν οι νταβαδες.Ξερω αρκετες περιπτωσεις.Λιγες ειναι χωρις βρωμο μαναντζερ.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Σημερα για δυο λογουs γινεται αυτο.....Η ειναι στριμωγμενεs απο την πεινα η δεν εχουν να πληρωσουν την δοση του Πορσε Καγιεν...Μονο οι μαυρεs πιστευουν στα βουντου...Οι αλλεs πιστευουν αλλου..Στα ευρω
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Τα πορσε καγιεν των νταβαδων λες γιατι οι περισσοτερες το μονο που τους παρεχουν ειναι ενα κομματι ψωμι και αυτο λιγο για να μην παρουν κιλα.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Παντωs τωρα δεν τιs τραβανε απ το μαλλι οπωs παλια......Συνεργαζονται και τα ποσοστα ειναι κατοπιν συμφωνιαs.....
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αλλα κατοπιν συμφωνιας ειναι λιγες. Εγω για σου το λεω ξερω καλα.Μην πουμε ονοματα τωρα εδω, γιατι δεν κανει για τις κοπελες.
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ανοιγω ενα θεμα το οποιο με απασχολει χρονια και θα ηθελα γνωμες και αποψεις καθαρα για εγκυκλοπεδικους λογους.οι περισσοτερες πουτανες (πιστευω πανω το 90%) εχουν καποιο νταβατζη-προαγωγο... εχουμε ακουσει περιπτωσεις που πουτανα ξεφυγε απο το μαρτυριο που περνουσε και εδωσε το κυκλωμα στην αστυνομια...
και ρωταω:
τι ειναι αυτο που μια πουτανα την κανει να ειναι πουτανα να μην μπορει ευκολα να ξεφυγει και να γαμιεται δινωντας τα λεφτα στον νταβατζη- προαγωγο???
η φύση τους και σε ελάχιστες τα κυκλώματα
 

saras

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
1.992
εχω γραψει και κριτικη παλιοτερα, οταν ειχα παει σε μπουρδελακι και ρωτησα την τανα αν της αρεσει αυτο που κανει και μου απαντησε:τι να κανω, να γινω καθαριστρια να παιρνω 2 ευρω την ωρα?ξερεις ποσα βγαζω εδω καθε μερα?
καλυφθηκατε νομιζω...
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εχω γραψει και κριτικη παλιοτερα, οταν ειχα παει σε μπουρδελακι και ρωτησα την τανα αν της αρεσει αυτο που κανει και μου απαντησε:τι να κανω, να γινω καθαριστρια να παιρνω 2 ευρω την ωρα?ξερεις ποσα βγαζω εδω καθε μερα?
καλυφθηκατε νομιζω...
έτσι είναι η συντριπτική πλειοψηφία όσων έχω γνωρίσει
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
εχω γραψει και κριτικη παλιοτερα, οταν ειχα παει σε μπουρδελακι και ρωτησα την τανα αν της αρεσει αυτο που κανει και μου απαντησε:τι να κανω, να γινω καθαριστρια να παιρνω 2 ευρω την ωρα?ξερεις ποσα βγαζω εδω καθε μερα?
καλυφθηκατε νομιζω...

Σε πρόσφατη επίσκεψη σε πολύ γνωστό στούντιο(το οποίο διαφημίζεται κι απο το site), μετά τη πράξη...έκατσε η κοπέλα και μιλούσαμε μιας και δεν είχε δουλειά.Μου έλεγε πως σε κακή μέρα βγάζει 100 ευρώ τη μέρα...και σε καλή έχει βγάλει και 1000.Μου λεέι πως δουλεέυει ήδη 2 χρόνια και έχει σκοπό να κάτσει στο επάγγελμα για κανά 2 χρόνια ακόμη και μετά να ανοίξει δικό της στούντιο.Τι νομίζετε ρεε?Αυτές βγάζουνε τα μαλλιοκέφαλά τους...ανοίγνοντας τα πόδια ... :knockinb:
 

saras

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
1.992
φανταστειτε,σε μια μεση μερα να βγαζει 500 ευρω την ημερα.επι 22 ημερες δουλειας (βαγζω ρεπο, μερες που εχει περιοδο) ειναι 11000 ευρω τον μηνα!! :o :o :o :o :o :o :o
και σε απλο μπουρδελο να δουλευει μια, θα παιρνει 10 ευρω απο καθε πελατη.δεν θα πηγαινει με 10 την ημερα κατα μεσο ορο?ειναι 100 ευρω επι 22 μερες.μας κανουν 2200 το μηνα!ειναι πολλα τα λεφτα παιδια.
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
εγώ το σκέφτομαι πολύ σοβαρά πάντως...ν ανοίξω στουντιάκη.Θα ξεσκιστώ στο χρήμα....αλλά ενοείται θα προσφέρω ποιότητα και εξυπηρέτηση στο πελάτη....όχι ότι κι ότι...το πρόβλημά μου είναι πως δε ξέρω το χώρο...μακάρι να μπορούσα να έρθω σε επαφή με κάποιο του χώρου να τον ρωτούσα κάποια πράγματα ...
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
Τα ίδια ακριβώς μου έχουν πει κι'εμένα πολλές κοπέλες, συν του ότι σε πολλές από αυτές αρέσει αυτό κάνουν, το διασκεδάζουν.
Μία μάλιστα μου ανέφερε ότι σύμφωνα με το νόμο, όταν μια ιερόδουλη σταματήσει έχει δικαίωμα να πάρει προνομιακό χαμηλότοκο δάνειο από την Εθνική προκειμένου να ξεκινήσει δική της επιχείρηση.

ας το κάνει αν της αρέσει... πρέπει να υπάρχουν πορνεία και μάλιστα να παρέχουν και υπηρεσίες υψηλού επιπέδου όσο γίνεται
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
πιστεύω πως τα στούντιο θα είναι πολύ κερδοφόρες επιχειρήσεις στο μέλλον...


κι όπως λέει κι ο παππούς μου ο αρχιμπουρδελιάρης....το φαϊ,το γαμήσι και το χέσιμο δε πρόκειται να το απαρνηθεί ποτέ ο άνθρωπος .... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom