Νέα

Πώς καταλαβαίνεις μια κωλοτρυπίδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Erwtimatias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 310
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.591
Κριτικές
116
Like
27.057
Πόντοι
27.636

Είχα πάθει πλάκα με το πολύ δουλεμένο κωλαράκι της, που δεν έδινε. Άνετα χώραγαν 2 δάχτυλα ασαλίωτα.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.701
Κριτικές
5
Like
5.983
Πόντοι
2.306
Φρεσκοδουλεμένη

Πολύ φρέσκια αν μπεις αέρα και νιώσεις ζεστασιά και έντονη υγρασια

Δουλεμενη ( πολυ )

Βαζεις δάχτυλα και ξαφνικά χάνεις ολα τα δάχτυλα,παλάμη,καρπό και ρολόι.Εγω προληπτικά πάντα το βγάζω

Συνοδευέται από το χαρακτηριστικό ήχο που κάνει και ο βόας όταν καταπίνει ζώο, τη στιγμή που εξαφανιζόνται ολα

Δουλεμενη

Έχει ανθεκτικότητα και αντισταση στην είσοδο αλλά μπαινοντας περνάς σχετικά εύκολα τις πίστες ( δακτύλιοι) και νιωθεις μια αρχαιοελληνική φιλοξενία

Αδουλευτη-παρθενα (δεν εχουν κατσει τα ελατηρια).

Προσπαθείς να μπεις και αντιστέκεται σαν Παρτιζάνος στο ΒΠΠ. Στην εντονη προσπαθεια ο αντιπαλος κανει αλματακια διαφυγης, στοχευεις στο πλησιεστερο τοιχο και τη στηνεις στα τεσσερα ( οχι για εκτελεση )

Προσοχη παντα υπάρχει κίνδυνος στραβώματος πεους από τη πιεση εως και 72 μοίρες ( σαν V της Lancia)

Καλή επιτυχία
Lancia Delta Integrale τύπε;
paraskeuas-netwix.gif
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.517
Like
65.656
Πόντοι
11.956
Καλησπέρα! Μια ερώτηση προς όλους τους έμπειρους κωλογαμιάδες!
Υπάρχει τρόπος να ξέρουμε αν μια γυναικεία κωλοτρυπίδα είναι δουλεμένη ή φρεσκογαμημένη?
Την βλέπεις με το μάτι ...μετά το καταλαβαίνεις όταν βάλεις δάχτυλο ...και είσαι σίγουρος όταν βάλεις πουτσα ...δεν έχεις δει ξανά φρεσκογμημενη ? Είναι ανοιχτή χαχαχα
 

CoupleNP

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
59
Like
3.006
Πόντοι
7.130
Μολις καυλωσει η γκομενα θα καταλαβεις τη κωλοτρυπιδα της ποσο γαμημενη ειναι η ποσο την δίνει
Εκει χαλαρωνει και φενετε.

Τη δικια μου που τη γαμαω σχεδον καθημερινα ή ανα δυο μερες απο κωλο και ειναι σφιχτη απεξω,μολις καυλωσει και αρχισει και μαλακιζετε μονη της η μου παρει καμια πιπα χαλαρωνει και καταλαβαινεις ευκολα ποσο ξεκωλακι ειναι.
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.496
Like
4.758
Πόντοι
1.706
Μολις καυλωσει η γκομενα θα καταλαβεις τη κωλοτρυπιδα της ποσο γαμημενη ειναι η ποσο την δίνει
Εκει χαλαρωνει και φενετε.

Τη δικια μου που τη γαμαω σχεδον καθημερινα ή ανα δυο μερες απο κωλο και ειναι σφιχτη απεξω,μολις καυλωσει και αρχισει και μαλακιζετε μονη της η μου παρει καμια πιπα χαλαρωνει και καταλαβαινεις ευκολα ποσο ξεκωλακι ειναι.
Ο καλύτερος και πλεον ενδεδειγμένος τρόπος να πάρεις κώλο είναι αφού έχει ήδη χύσει η γυναίκα. Χαλαρώνει και δέχεται πιο εύκολα την είσοδο στο δεύτερο γύρο. Το απολαμβάνει και η ίδια περισσότερο.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.517
Like
65.656
Πόντοι
11.956
Μολις καυλωσει η γκομενα θα καταλαβεις τη κωλοτρυπιδα της ποσο γαμημενη ειναι η ποσο την δίνει
Εκει χαλαρωνει και φενετε.

Τη δικια μου που τη γαμαω σχεδον καθημερινα ή ανα δυο μερες απο κωλο και ειναι σφιχτη απεξω,μολις καυλωσει και αρχισει και μαλακιζετε μονη της η μου παρει καμια πιπα χαλαρωνει και καταλαβαινεις ευκολα ποσο ξεκωλακι ειναι.
Έχεις γκόμενα ξεκωλακι....δεν ντρέπεσαι!!!!...
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Μολις καυλωσει η γκομενα θα καταλαβεις τη κωλοτρυπιδα της ποσο γαμημενη ειναι η ποσο την δίνει
Εκει χαλαρωνει και φενετε.

Τη δικια μου που τη γαμαω σχεδον καθημερινα ή ανα δυο μερες απο κωλο και ειναι σφιχτη απεξω,μολις καυλωσει και αρχισει και μαλακιζετε μονη της η μου παρει καμια πιπα χαλαρωνει και καταλαβαινεις ευκολα ποσο ξεκωλακι ειναι.
Έτσι…
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.858
Κριτικές
1
Like
6.216
Πόντοι
2.306
Οτι σου λενε ειναι ημίμετρα.
Την βαζεις στα τεσσερα, πλησιαζεις το στομα σου στην οπη και φωναζεις δυνατα : « ηταν κανεις εδω ?»
Αν ακουσεις ω..ω…ω… κανει ηχω, αρα ειναι φουλ δουλεμενη.
Σιγουρα πραγματα.
 

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
471
Like
2.053
Πόντοι
441
Καλησπέρα! Μια ερώτηση προς όλους τους έμπειρους κωλογαμιάδες!
Υπάρχει τρόπος να ξέρουμε αν μια γυναικεία κωλοτρυπίδα είναι δουλεμένη ή φρεσκογαμημένη?
Τύπε μου, εγώ θα σου δώσω την εμπεριστατωμενη και ιατρικως τεκμηριωμένη απάντηση στην αγωνία σου αν το κωλοτρυπίδι της δικιάς σου εκτός από εξερχόμενα, λαμβάνει και εισερχόμενα "μηνύματα". Πιθανόν το λοιπόν, να έχεις ακούσει για του κωλου τα 9μερα. Τόσο θέλει για να επανέλθει η ροδέλα στα φυσιολογικά της επίπεδα μετά από την "παραβίαση" της. Πάρε λοιπόν ένα παχυμετρο και μετρησε την διατομή. Μετά πάρε καθημερινές μετρήσεις, maximum για τις επόμενες 9 μέρες. Αν στο διάστημα αυτό η διατομή μειωθεί, ενοικιασε ένα δυάρι να φιλοξενήσεις και τον γκομενο της κυρας. Σημαντικό: να αποφευχθεί η κατανάλωση δυσκοιλιων τροφών κατά το επίμαχο διάστημα, καθώς η βίαια απόρριψη τους ενδέχεται να επηρεάσει την διατομή και να οδηγήσει σε λανθασμένη λήψη στατιστικών και συμπερασματων.
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
274
Κριτικές
2
Like
703
Πόντοι
81
Καλησπέρα! Μια ερώτηση προς όλους τους έμπειρους κωλογαμιάδες!
Υπάρχει τρόπος να ξέρουμε αν μια γυναικεία κωλοτρυπίδα είναι δουλεμένη ή φρεσκογαμημένη?
Πες αν θες και γιατί ρωτας.
 

CoupleNP

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
59
Like
3.006
Πόντοι
7.130
Και η σωστη η αναλογκομενα μετα απο καθε γαμησι ζητάει και φωτο να δει τη σουφρα της.εμπειρικα το λέω

Τη καυλωνει πολυ αυτο οπως επισης και το να νοιωθει για ωρες ανοιχτη και γαμημενη απο πισω μετα.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.488
Κριτικές
2
Like
18.796
Πόντοι
3.836
Ο paixnidi_30 είναι ο πλέον ειδικός να σου απαντήσει στο πρόσφατα. Το ζει καθημερινά αυτό το άγχος. :confused:
Δεν είναι άγχος αυτό που ζει ο paixnidi αλλά ελπίδα και όνειρο.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.517
Like
65.656
Πόντοι
11.956
Και η σωστη η αναλογκομενα μετα απο καθε γαμησι ζητάει και φωτο να δει τη σουφρα της.εμπειρικα το λέω

Τη καυλωνει πολυ αυτο οπως επισης και το να νοιωθει για ωρες ανοιχτη και γαμημενη απο πισω μετα.
Και να τρέχουν μετά από ώρα τα χύσια που έκανες κατάθεση μέσα της ...ξανακαυλωνουν μόλις τα νιώσουν
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.851
Κριτικές
8
Like
26.437
Πόντοι
6.336

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom