Νέα

Πουτάνες που σας έχουν λείψει από τα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Al Kavlone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Μιλανα απο ερως ανδρ. γεωργιου απλα απιστευτη γυναικα!
 

livag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
που να ναι αραγε η δαναη με τις μεγαλες μπαλες της απο τανταλου-σαπφως και η μιλφ-αννα απο προμηθεως 25;
 

pseftoprofitis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ρε αλάνια τι γίνεται γεια σας...k εγώ καινούριος είμαι στην παρέα k διαβάζω ανελλιπώς τις συζητήσεις σας...ψάχνω εδώ k λίγο καιρό να βρω ένα αστέρι...έλληνα στο όνομα...χωρα προέλευσης μάλλον "ξανδιναβι"...περιγραφή:ψιλή...(πολύ ψιλή...γύρω στο 1,85) ξανθιά βυζί 3 "σιλικονατο" απίστευτο σώμα k "καβλοφατσα" τελευταία την πέτυχα θεσσαλονίκη σε ένα απομονωμένο διπλα στο carrefur....κότα ρούλια με οικονόμου γωνια η οδός...πριν από καμια 5 αιτια ήταν αθηνα ακριβώς κάτω από τι βικτωρίας...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
ρε αλάνια τι γίνεται γεια σας...k εγώ καινούριος είμαι στην παρέα k διαβάζω ανελλιπώς τις συζητήσεις σας...ψάχνω εδώ k λίγο καιρό να βρω ένα αστέρι...έλληνα στο όνομα...χωρα προέλευσης μάλλον "ξανδιναβι"...περιγραφή:ψιλή...(πολύ ψιλή...γύρω στο 1,85) ξανθιά βυζί 3 "σιλικονατο" απίστευτο σώμα k "καβλοφατσα" τελευταία την πέτυχα θεσσαλονίκη σε ένα απομονωμένο διπλα στο carrefur....κότα ρούλια με οικονόμου γωνια η οδός...πριν από καμια 5 αιτια ήταν αθηνα ακριβώς κάτω από τι βικτωρίας...

Μηλας για την Ελινα την 2μετρη...δεν θα την βρεις θεσσαλονικη πουθενα.
 

pseftoprofitis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
nai re file auto to asteri lew...elina..ante geia sou...tin teleutaia fora pou tin pira mou eixe pei oti tha ksanakatevenai athens...tin eixa parei athina to 03 me 2004...k tin petyxa kata lathos thess...ksereis mipws pou douleuei athina...?
 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
αυτη η ελινα ρε παιδια 2 μετρο μωρο δεν λεω οποτε την εβλεπα ελεγα τι τσολιας ειναι αυτος  :2funny:.. αλλα με τις κριτικες καπου μας τα χαλουσε και σκιαζομουν .
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906

pseftoprofitis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια για την ελινα μηπως μπορει να μου πει κανεις που μπορω να βρω φωτο η σχολιασμους για αυτη...?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Τζάστιν, Γιάννα και Εμμανουέλα Πατρινιά.  ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
αυτη η ελινα ρε παιδια 2 μετρο μωρο δεν λεω οποτε την εβλεπα ελεγα τι τσολιας ειναι αυτος  :2funny:.. αλλα με τις κριτικες καπου μας τα χαλουσε και σκιαζομουν .

Τσολιας .. ετσι την ειχε χαρακτηησει κι ο Καραμαν οταν την ειδε να κοβει κινηση στο μπαλκονι ( του αδικοχαμενου :- )Ρουλια Κωττα  
Το ερωτημα " Τι σειρα ηταν" παραμενει αναπαντητο
www.imagerous.com/] [/URL]



Εδω σε εικονικη παρουζα .. Τζο - Τζι - Καραμαν -  και Ελινα
www.imagerous.com/] [/URL]

Και εδω μια σκηνη απο την Ταινια "Οχι αλλο τρεξιμο στις Σκαλες" Προταγωνιστες Τζο και Καραμαν , φιλικη ( οχι και τοσο ) συμμενοχη  , Ελινα
www.imagerous.com/] [/URL]

Μελος του φορουμ η Ελινα (ή καποιος δικος της ) με καμια 40 κλωνους μαλιστα οι οποιοι ψηφιζαν θετικα τις ψευτικες κριτικες που εγραφε μονη της
ενω μαυριζαν τις κριτικες των συναγωνιστων ...

pseftoprofitis  δε πιστευω να εισαι και συ μελος τις Συμμοριας των σαραντα " ??
 :cool2:
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.000
Κριτικές
10
Like
4.969
Πόντοι
4.895
η τζαστιν ειχε πολυ τριχα...θαμνος
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Μελος του φορουμ η Ελινα (ή καποιος δικος της ) με καμια 40 κλωνους μαλιστα οι οποιοι ψηφιζαν θετικα τις ψευτικες κριτικες που εγραφε μονη της
ενω μαυριζαν τις κριτικες των συναγωνιστων ...
Το τι μαυρισμα ειχα φαει σ'εκεινην την κριτικη μου δεν περιγραφεται....και ηταν και η πρωτη μου
 

pseftoprofitis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
οχι ρε φιλε τι μελος μου λες....δεν ασχολουμαι εγς με τετοια...τα ενδιαφεροντα μου ειναι αλλα...με πιανεις ετσι...?ο υπολογιστης ειναι μεσο...κ οχι αυτοσκοπος.....δεν ξερω αν με εννοησες....
 
Εγγρ.
12 Νοε 2011
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
παίχτες η Σιμόνα  που ηταν προμηθεως 25 το 2010 ακουσα οτι πηγε αθηνα,ξερει κανεις σε πιο ακριβως ειναι στην αθηνα για να πάω?????????????????????????
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Ειπώθηκε αυτές τις μέρες στο θρεντάκι της μπουρδελοκατάστασης Θεσσαλονίκης για κάποιες κοπέλες που λείπουν :

- η Αντριάννα η Ισπανίδα από Φρίξου 9 ( Villa Erotica ) οτι είναι στην Γερμανία ( πουτάνα Μέρκελ μας ρουφάς το μεδούλι μας πέρνεις και τα κορίτσα )
- Η Εμμανουέλα η σαλονικοκύπρια ( λέμε τώρα ) είναι στην πάτρα γνωστή σαν Ντιάνα.

... Έχει κανείς ακούσει/μάθει για μιλφ Νικόλ ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom