Νέα

Σιμόνα-ORIGINAL Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
panorama2007

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Αρε σιμονακι κανε καμια τραμπα για καμια μερα να ερθεις πρωι να αφησουμε και εμεις τον οβολο μας..
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.101
Κριτικές
26
Like
1.311
Πόντοι
1.720
AΥΤΗ ειναι η σιμονα που πλεον ειναι ξεμπαρκη??
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
Παιδιά χαίρεται, είμαι καινούργιος στο site με λένε Δημήτρης και στις 30/1 πήγα στα 18. Μενω Θεσ/νικη, και δεν έχω εμπειρίες. Θα ήθελα να επισκευτώ αυτή την περιβόητη Σιμόνα, αλλα θα ήθελα κάποιες πληροφορίες σαν καινούργιος στο χωρο. Αρχικά ποιες ώρες μπορώ να την βρώ εκεί? Επιπλέον, οι τιμές ποιες είναι και απο τι εξαρτώνται? Είδα οτι αναφέρετε τιμή 40 ευρω, 40  όμως μέχρι να τελειώσω ή έχει κάποια στάνταρ ώρα. Ευχαριστώ.
ρε φιλαρακι σαν να αργησες λιγακι στα 18 και δεν εχεις εμπειριες .............δηλαδη μεχρι τωρα μονο :jerking: :jerking:........ΗΜΑΡΤΟΝ                                  σορρυ για το ξεκαρφωτο  αλλα ....
 
OP
OP
panorama2007

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Αρα σιμονα στον δρομο λοιπον???? που κανει πιατσα ακριβως???  στο αυτοκινητο μεσα παει 30 ε?? στις γνωστες καβατζες υπαρχει κινδυνος ομως να φας καμμια πετρα απο οτι καταλαβα....  γουσταρω σιμονα στον δρομο...underground φαση...  εχει να πεσει πολυς πουτσος ..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
                Requiem για την Σιμονα

  Διαβαζοντας χθες το απογευμα ολα αυτα τα που γραφτηκαν για τη Σιμονα, ειπα να κανω επιτοπια αυτοψια.
Ηταν οντως αυτη! Πηγα με σκοπο να την "μαλωσω" κι οχι να την παρω, αλλα μολις με ειδε, με το μεγαλυτερο
χαμογελο του κοσμου, σαν να μην ετρεχε απολυτως τιποτα, μπηκε στο αυτοκινητο σαν να ειχαμε ραντεβου και
την καναμε για το ξενοδοχειο που την πρωτογνωρισα, σχεδον δυο χρονια πριν, οταν πρωτοηρθε στην πολη μας,
σαν city tour.
  "Τωρα δουλευω εδω"
  " Γιατι"
  " Ειναι καλυτερα τα λεφτα, ειμαι και πιο ελευθερη, ερχομαι και φευγω οτι ωρα θελω"
Περισσοτερη ελευθερια, το Roma αιμα που κυλαει στις φλεβες της!
Ανοητες δικαιολογιες που μου εκοψαν τη φορα για περαιτερω ανακριση.
  Το τι εγινε στο ξενοδοχειο δεν αφορα αυτην την απαντηση, εξαλλου εχει απαναληφθει δεκαδες φορες αυτα
  τα δυο χρονια.
Το τι φταιει γι΄αυτην την εξελιξη? Αν η la Femme μας λεει ολη την αληθεια, που το πιστευω, τοτε φταιει αυτος
που κανει κουμαντο στο μυαλο της. Πολυ λαθος κινηση ομως!
  Αβυσσος η ψυχη της γυναικας οπως ειπε και η la Femme παραπανω, και εγω εχω σταματησει να προσπαθω
να την αποκρυπτογραφησω εδω και πολυ καιρο. 
  Ειχα ζητησει πριν απο μερικους μηνες, στο διπλανο theard, να σταματησουμε τις πολλες συζητησεις για την
Σιμονα, γιατι καταλαβαινα πως ολα αυτα ηταν πολυ βαρια για ενα εικοσιτριαχρονο κοριτσακι. Δεν εισακουστηκα!
Δεν ξερω αν θα αλλαζε κατι ή αν απλα θα παρατειναμε τις εξελιξεις. Ισως και να μην αλλαζε τιποτα.
  Φυσικα αν η La Femme ξερει μονον αυτα που μας λεει, τοτε δεν θα την ξαναδουμε στο μαγαζι της.
Στη Φυσικη λεμε οτι ενα αστερι, οσο πιο μεγαλο ειναι, τοσο πιο γρηγορα πεθαινει, μεσα απο μια εκτυφλωτικη εκρηξη
Supernova που αφηνει πισω της συντριμια.
  Η Σιμονα ηταν πολυ μεγαλο αστερι και νομιζω οτι αυτα τα δυο βραδια παρακολουθουμε την εκρηξη της. Φοβαμαι για
το τι θα φερει γι΄αυτην ο χρονος!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μαλλον τα τις Σιμονας πρεπει να τα συζηταμε στο θεμα της , αφου απ οτι φαινετε
Σιμονα και Λα Φαμ ισς να μη ξανασυναντηθουν


hagem  :rockon: Ωραιο το  Requiem για την Σιμονα
δεν εχω παρα να συμφωνησω

Φουσκωμενα μυαλα και διαθεση για δοκιμες ισως δικαιολογουν την αλλαγη αυτη
Νομιζω πως το τραγουδακι ταιριαζει γαντι στην περιπτωση...

ενω και ενα σκιτσακι ισως συπληρωσει το Requiem ....
http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/61325442580399572815.jpg[/img[/URL]]

Καλη τυχη ...
[/quote]
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αρα σιμονα στον δρομο λοιπον???? που κανει πιατσα ακριβως???  στο αυτοκινητο μεσα παει 30 ε?? στις γνωστες καβατζες υπαρχει κινδυνος ομως να φας καμμια πετρα απο οτι καταλαβα....   γουσταρω σιμονα στον δρομο...underground φαση...  εχει να πεσει πολυς πουτσος ..

Η ειδηση οτι κατεβηκε πεζοδρομιο σχεδων παλιοσε ..
Ας απαντησει καποιος στα ερωτηματα του φιλου πανοραμα που ειναι ποιο επικαιρα  :rolleyes:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ειδα το οριτζιναλ και νομιζα πως ανοιξε παρακλαδι του συνδεσμου της αεκ στη θεσσαλονικη



σορρυ για το οφ τοπικ τουμπεκιαζομαι και φευγω. :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.844
Κριτικές
379
Like
5.320
Πόντοι
10.647
Ειναι απλα τα πραγματα, στο στουντιο μπορει να εφευγε με 500€ στο οχταωρο περνοντας πχ 20 πελατες, εχοντας τσατσα και αφεντικο πανω απο το κεφαλι της....
...τωρα στο δρομο θα δουλεψει ενα 5ωρο και οποτε αυτη γουσταρει με 5 πχ πελατες θα βγαλει απο 150 εως 300 πχ, συν αν ζητανε και εξτρα, ποιο ξεκουραστα αλλα ποιο επικυνδηνα απο ολες τις αποψεις...
καπως ετσι θα σκεφτηκε ο γκομενος της και την εβγαλε στο δρομο γιατι απο μονη της δεν νωμιζω...

Παντως εγω καποια στιγμη αν προλαβω, θα την φορτωσω μαζι με ολες τις αρωστιες που θα εχει μαζεψει μεχρι τοτες.!!!  :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ειδα το οριτζιναλ και νομιζα πως ανοιξε παρακλαδι του συνδεσμου της αεκ στη θεσσαλονικη



σορρυ για το οφ τοπικ τουμπεκιαζομαι και φευγω. :grin:
σιμονα ζεις για παντα αεκτζης(ου)...... :rockon: :rockon: :2funny:
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
κριμα.....
 
OP
OP
panorama2007

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Παντως εγω 2 φορες που εκανα βολτα στις πιατσες την σιμονα δεν την πετυχα. η' δεν ηταν η θα ηταν μπουκωμενη καπου
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Είχαμε κανα νέο από Σιμόνα? Που κάνει πιάτσα στο φιλοξένεια?  :think:
 
OP
OP
panorama2007

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Τελικα συνεχιζει ακομα?? γιατι καποιοι ειπαν οτι εφυγε για ρουμανια
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.691
Πόντοι
2.560
ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΑΠΟΓΕΙΝΕ Η ΤΖΕΣΙΚΑ ΑΠΟ ΒΙΛΛΑ ΕΡΩΤΙΚΑ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom