Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 12, Βριλησσού 12 (παράδρομος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coringa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλημεραααααααα....ηΣΙΜΟΝΕ ειμαι πως περασατε καλα εγω καλα δουλεβα μεχρι τωρα κ αυριο τα ιδια το βραδυ.....φιλια σε ολους  με αγαπη Σιμονε
 

Επισκέπτης
καλημεραααααααα....ηΣΙΜΟΝΕ ειμαι πως περασατε καλα εγω καλα δουλεβα μεχρι τωρα κ αυριο τα ιδια το βραδυ.....φιλια σε ολους  με αγαπη Σιμονε
καλιμερα τσαχπινογαργαλιαρα μου!!!!ολα καλα?ποσ πανε τα πιτσιλισματα ατακτι αμαζονα μου??
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
χαμογκελαει παντος αυτο ωμος δεν ειναι νεο ......καλα ειμαι εσυ τι κανεις πως περνας...
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Σιμόν, τί λέει το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο?
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Με τις δημόσιες συγκοινωνίες πώς πάει κανείς Βριλησσού ; Μετρό απ'ό,τι ξέρω δεν παίζει.Λεωφορείο ;;
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Με τις δημόσιες συγκοινωνίες πώς πάει κανείς Βριλησσού ; Μετρό απ'ό,τι ξέρω δεν παίζει.Λεωφορείο ;;

σίγουρα περνάει τρόλεϊ και όποιο λεωφορείο ανεβαίνει τη Βριλησσού
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
το  λεωφ. 224= Πολύγωνο- Καισαριανή.
μην το πάρετε προς λάθος κατεύθυνση -το παθαίνουν πολλοί ! Αυτό  πάει Καισαριανή -Ακαδημίας- Δικαστήρια και τερματίζει στο Πολύγωνο !
Προσοχή -το Βριλ 12 είναι εσωτερικά, δηλαδή ΚΑΤΩ απο το γωνιακό Π (ανηφορικό ή κατηφορικό προς Ευελπίδων ) που κάνει ο περιφερειακός
Για το 12 ,μπορεί να κατέβει κανεις και από τα  σκαλάκια. Είναι τα τελευταία σκαλάκια για πεζούς που έχει ο περιφερειακος  εκεί στα κάγκελα,
και βγάζουν διπλα στο 12
(αυτό για να μην μπερδευτείτε κάνοντες το από έξω > μέσα ημικύκλιο (προς τα κάτω ή προς τα πάνω ) εκεί που γίνεται το Π). .......
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερουλα η Σιμονε ειμαι για οποιος με γνωριζει ξερει οτι παντα ειμαι χαμογκελαστι απω σημερα οσο προσπαθεια κανω δεν μου βιενει,δυστιχος τα πραγματα δεν βγηκε οπως πρημενα κ δεν ειχα αλο να κανω παρα να κλεισω δεν μπορω οτι για μενα αυτα ολα ειναι ευκολα διοτι εκτος απω δουλεια περασα πολες καλες στιγνμες σκευτικα εχτες να δουλεβω αλα ειμουνα αρκετα φορτισμενη,ελπιζω κ θελω πραγματικα να βρω καπου αλου κ αμα μπορεσω θα ανοιξω παλι προς το παρον στο σιτε μου εχω το τηλ.μου οποιος θελει μπορει να με παρει....με πολυ αγαπη κ ευχαριστω εληκρινα η φιλη σας ΣΙΜΟΝΕ
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Απολυτα επαγγελματιας-μπραβο.Αφου δεν πηγαινε το μαγαζι, το'κλεισε, τουλαχιστον προφυλασει την δικη της φημη.
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Τώρα δηλαδή που θα μπορούμε να βρούμε την simone ???
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
αφού είναι οριστικό- να κλείσει και αυτό το  τοπικ , να μην πηγαίνουν  κάποιοι τζάμπα τον δρόμο μέχρι εκεί,
ή να μετονομαστεί το τοπικ σε Σιμονε-  ίσως ? ...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.992
Κριτικές
490
Like
36.689
Πόντοι
41.447
σωστή σκέψη.
Αφου το σπίτι έκλεισε, καλό ειναι να κλεισει και αυτό το θέμα.
Κλειδώνω λοιπόν το θέμα αυτό.

Εαν θέλει η αγαπητη Σιμόνε μπορεί να δημιουργήσει καινούργιο θρέντ για το νέο της σπίτι ή την ίδια.

ΟΚ Σιμόνε?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.604
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.264
Πόντοι
14.565
Ξανανοίγει το thread...
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Γιασω η Σιμονε ειμαι,πρωτα καλυ επτιχεια για τους καινουριος ιδιοκτιτες...φιλια φιλαρακια..με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
 

interior69

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
επειδη δηλωνω ασχετος με το θεμα αυτο θα μου πει κανεις πως ειναι η simone κ ποιο ειναι το τηλ.της;;
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
αγαπουλα μου η Σιμονε ειμαι παλια το μαγαζι αυτο ητανε δικο μου αλα τωρα δεν ειναι πια αμα θες να μηλας μαζι μου υπαρχει στην ιεροδουλες με το ωνομα μου φιλια
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Σιμόνε κούκλα μου, γιατί το μαγαζί άλλαξε ιδιοκτήτες; Τι θα αλλάξει τώρα;
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
αγαπη μου δυστιχος δεν εβειενε οικο....δεν ξερω πως δουλεβουνε.Παντος εγω δεω εχω καμια σχεση,λεω για να μην υπαρχει παρεξηγισει...φιλια γλυκια ΣΙΜΟΝΕ
 

καραθανασης

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

    το  λεωφ. 224= Πολύγωνο- Καισαριανή.
μην το πάρετε προς λάθος κατεύθυνση -το παθαίνουν πολλοί ! Αυτό  πάει Καισαριανή -Ακαδημίας- Δικαστήρια και τερματίζει στο Πολύγωνο !
Προσοχή -το Βριλ 12 είναι εσωτερικά, δηλαδή ΚΑΤΩ απο το γωνιακό Π (ανηφορικό ή κατηφορικό προς Ευελπίδων ) που κάνει ο περιφερειακός
Για το 12 ,μπορεί να κατέβει κανεις και από τα  σκαλάκια. Είναι τα τελευταία σκαλάκια για πεζούς που έχει ο περιφερειακος  εκεί στα κάγκελα,
και βγάζουν διπλα στο 12
(αυτό για να μην μπερδευτείτε κάνοντες το από έξω > μέσα ημικύκλιο (προς τα κάτω ή προς τα πάνω ) εκεί που γίνεται το Π). .......
Η Σιμον εχει φυγει απο βριλλησου 12 τωρα εχει αλλες κοπελες και αλλη υπηρεσια

--------------------------------------------------------------------------------
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom