Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (10 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
1
Like
1.276
Πόντοι
216
λοιπον κοριτσια για αρχη θα κανετε 69 ...εγω στα 3 εκατοστα θα απολαμβάνω εναν γνήσιο γαμια που δεν παει για ποδηλατο και ξερει την δυναμη που εχει η πουτσα του και δεν ξερει απο υποταγη και κυριαρχια αλλα ως γαμιας θα λαβει τα ζουμια μου (αν πεσει κατι κατω θα το γλύψετε:smiling-face-with-heart-eyes:...τα ματια σας θα ειναι δεμένα θα εχετε ηχο ! και την υπεροχη μυρωδιά του σεξ ...και καπακι με διπλο στραπον κωλο με κωλο θα σας εχω για τα υπολοιπα που θα προκαλέσετε τσουπρες )

Δεν σας ηξερα ποιο νωρις αλλα δεν πειράζει με βρήκατε εσεις...:2funny::2funny:
Μωρή γαμιολα καριολα αν σου δωσουμε τη μητρα στο χερι θα ηρεμήσεις?
Εσυ εισαι ανοργασμικια μωρη εχεις να κανεις σεξ απο την εποχη του Νωε.
Λοιπον πηγαινε γαμησου μπας και παρεις μπρος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αλητεία ? ? ενα ροζ μπαχαλακι εισαι ζουζουνα
Εσυ εισαι η πουτανα μας και με τη βουλα μωρη...
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
1
Like
1.276
Πόντοι
216
Τύπε οταν βριζεις την Μαγκι, τον παιζεις κιολας?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Το "παγκοσμιο πεδιο"?
Λοιπον να σου πω εγω τι εχει γινει.
Αρχικά οταν εφτιαξα προφιλ ακυρωσα τον παπια,ουσιαστικα τον ακυρωσα και εχασε παταγωδώς.
Αυτοματως μπαινει σφηνα η καριολα η μαγκι να τον υποστήριξει ομως και οι δυο δεν εβγαλαν άκρη,ο παπιας μπαναριστηκε και ηρθε ο παπατετοιος ο οποιος ειπε να παρει το μερος της καριολας.
Ομως παπατετοιος και καριολα παλι δεν μπορεσαν να τα βγαλουν περα και ο παπατετοιος πηγε και ζητησε βοήθεια απο σενα.
Καλως ηρθες.στην ομαδα μας φιλαρακι,θα καλοπερασεις.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
1
Like
686
Πόντοι
96
Μωρή γαμιολα καριολα αν σου δωσουμε τη μητρα στο χερι θα ηρεμήσεις?
Εσυ εισαι ανοργασμικια μωρη εχεις να κανεις σεξ απο την εποχη του Νωε.
Λοιπον πηγαινε γαμησου μπας και παρεις μπρος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσυ εισαι η πουτανα μας και με τη βουλα μωρη...
σιγα με το λαρύγγι σου εχει να κανει δουλιτσα ...
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
1
Like
1.276
Πόντοι
216
Λαδάκι βάζεις στήν κωλάρα σου...καί μετά τά υπερμεγέθη στραπόν πού έχεις...ειδική παραγγελία!!
Σέ έχει πειράξει τόσο πολύ πού δέν σέ γάμησα...πού έχεις βγάλει απέναντι μου όλη τήν "Καλοσύνη" σου
Υπομονή μωρή όλα περνάνε...δώσε λίγο χρόνο στήν καταπιεσμένη φύση σου!! :sunglasses:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τί νά κάνουμε δέν είμαστε όλοι ζουμπάδες!!
Εχει μαζικη,ο φιλιπς φωναξε αλεξ και σαιντ ισως και αλλους για υποστήριξη,δεν μπορούν να τα βγαλουν περα μονοι τους και ζητησαν ενισχύσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

σιγα με το λαρύγγι σου εχει να κανει δουλιτσα ...
Μωρη εσυ να προσέχεις το κωλοτρυπα σου γιατι εχει ξεχαρβαλωθει
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
1
Like
686
Πόντοι
96
Εχει μαζικη,ο φιλιπς φωναξε αλεξ και σαιντ ισως και αλλους για υποστήριξη,δεν μπορούν να τα βγαλουν περα μονοι τους και ζητησαν ενισχύσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μωρη εσυ να προσέχεις το κωλοτρυπα σου γιατι εχει ξεχαρβαλωθει
καθε φορα τα ιδια ...μολις στεγνώσει η πιπιλα αρχιζεις το κλαμα ... και απο τα δάκρια βλεπεις περιεργα πραγματα πικατσου..που θελεις βοηθεια ?
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
109
Like
130
Πόντοι
1
Στά άλλα συμφωνώ εδώ διαφωνώ ριζικά!!
Ελληνοψωλέας πού δέν είναι ωραίος-γαμάτος...ούτε στό όνειρο του δέν θά βγάλει 7άρι γκόμενα!!
Απλά τό ξεχνάμε!!
Μόνο μέ χρήμα...αλλά τότε δέν μιλάμε γιά free γκόμενα...αλλά γιά επαγγελματία του Sex!! :headbaning2:
Ειπα, Καλουδια........
υπαρχουν αρκετες απο 7/0 συν που για καποιον λογο αναζητουν πχ. ο αλλος να εχει χρηματα η να ειναι παραγοντας
η να ----γυαλυζει------ σιγουρα κρυβει συνφερον ολο αυτο.... ---μετριος συν / οχι μαιμου....
μπορει ετσι να εχει μαθει, ετσι να προσδιοριζει την αξια-υπαρξη της ----σιγουρα κρυβει πουτανια-----
αλλα δεν μπορεις να τις προσδιορισεις ως επαγγελματια του σεχ..... δεν ειναι βιζιτα......
αφου τα εχεις δει η και μπορει να εχεις γνωρισει καποια στιγμη.....
 

GreekNationalist13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Θα κατεβάσουμε για πρόεδρο της Αμερικής μια κλωνοποίηση του Αλ Μπάντυ και θα καθαρίσει αυτός.
Τα φεμινιστικα καρκινωματα μαζι με τα ΛΟΑΤΚΙ,δεν εχουνε καμια τυχη σε αυτον το πλανητη οσο ακομα υπαρχουν παραδοσιακα αρσενικα που υποστηριζουν τη δημιουργια οικογενειας!Ποιος νοημων ανθρωπος θα επαιρνε το μερος αυτων των κινηματων...???Εκτος και αν ειναι κανενας υποτακτικος που γουσταρει τετοιες καταστασεις.Δεν παυουν να ειναι μειοψηφια ομως.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.749
Like
1.633
Πόντοι
216
Η μεγαλύτερη τιμωρια ειναι να τις αφησεις εγκυες να γεννήσουν το παιδι σου και εσυ να εχεις 5 μερες τη βδομαδα φρι να γκομενιζεις,αυτες με παιδι χανουν αντικειμενική και θα ρηξουν πολυ τα στανταρ για να μπορεσουν να βρουν αλλον και να κάνουν τη ζωη τους.
Μάλιστα...
Να γκαστρώνει κάποιος μια γυναίκα για να την εκδικηθεί/τιμωρήσει.

Μαλάκες,μερικοί κόψτε το reddit,το 4chan και λοιπά sites με γελοίες έως επικίνδυνες απόψεις γιατί έχετε όλα τα φόντα για θέμα συζήτησης στο δελτίο των 8.
 

GreekNationalist13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Ειπα, Καλουδια........
υπαρχουν αρκετες απο 7/0 συν που για καποιον λογο αναζητουν πχ. ο αλλος να εχει χρηματα η να ειναι παραγοντας
η να ----γυαλυζει------ σιγουρα κρυβει συνφερον ολο αυτο.... ---μετριος συν / οχι μαιμου....
μπορει ετσι να εχει μαθει, ετσι να προσδιοριζει την αξια-υπαρξη της ----σιγουρα κρυβει πουτανια-----
αλλα δεν μπορεις να τις προσδιορισεις ως επαγγελματια του σεχ..... δεν ειναι βιζιτα......
αφου τα εχεις δει η και μπορει να εχεις γνωρισει καποια στιγμη.....
Οι ελλεεινιδες εχουν υιοθετησει τη νοοτροπια της βιζιτας!Απλως δε θα το παραδεχτουν και αυτο κανει τα πραγματα χειροτερα απ'οτι ειναι ηδη...Απο το τροπο ζωης τους καταλαβαινει κανεις τι εννοω!Λιγο εως πολυ τα'χετε ακουσει...Ειναι πουτανακια χωρις πιστοποιηση με λιγα λογια!
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
109
Like
130
Πόντοι
1
Οι ελλεεινιδες εχουν υιοθετησει τη νοοτροπια της βιζιτας!Απλως δε θα το παραδεχτουν και αυτο κανει τα πραγματα χειροτερα απ'οτι ειναι ηδη...Απο το τροπο ζωης τους καταλαβαινει κανεις τι εννοω!Λιγο εως πολυ τα'χετε ακουσει...Ειναι πουτανακια χωρις πιστοποιηση με λιγα λογια!
Καποιες το δινουν ευκολα, οταν περνανε καλα, η αρκει να περνανε καλα......
και το επιδιωκουν αυτο... ειναι οντψς νοοτροπια βιζιτας,
ναι παιζει......
απλα εγω ειπα οτι δεν ειναι με τα λεφτα στο χερι, οπως οι επαγγελματιες του σεχ....
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.300
Κριτικές
94
Like
46.598
Πόντοι
17.311
Γιατι να μην το κάνει τύπε μου?
Αφου βλεπεις οτι βρισκει και υποστηρικτές εδω μεσα.
Η καλύτερη του ειναι.
εγώ στο είπα.
ο ανεστακος σαν το πατρινό πουστρακι και ψυχολόγος της χούφτας, έχει πολλά να δώσει ακόμα στο θέμα ηλιθιότητας.
μόνο εισιτήριο δεν έχει κόψει για την παράσταση που δίνει κάθε μέρα.
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.041
Κριτικές
62
Like
40.563
Πόντοι
8.530
Τα φεμινιστικα καρκινωματα μαζι με τα ΛΟΑΤΚΙ,δεν εχουνε καμια τυχη σε αυτον το πλανητη οσο ακομα υπαρχουν παραδοσιακα αρσενικα που υποστηριζουν τη δημιουργια οικογενειας!Ποιος νοημων ανθρωπος θα επαιρνε το μερος αυτων των κινηματων...???Εκτος και αν ειναι κανενας υποτακτικος που γουσταρει τετοιες καταστασεις.Δεν παυουν να ειναι μειοψηφια ομως.
Είναι ωσάν τενεκέδες...άχρηστες κενότητες που παράγουν θόρυβο.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
1
Like
1.276
Πόντοι
216
Μάλιστα...
Να γκαστρώνει κάποιος μια γυναίκα για να την εκδικηθεί/τιμωρήσει.

Μαλάκες,μερικοί κόψτε το reddit,το 4chan και λοιπά sites με γελοίες έως επικίνδυνες απόψεις γιατί έχετε όλα τα φόντα για θέμα συζήτησης στο δελτίο των 8.
Ειναι στενοχωρο να βλέπεις αντρες και ιδιαίτερα σε ενα σαιτ που ασχολείται με τον αγοραιο ερωτα και να υπάρχουν τοσοι φεμινιστες τοσοι αγαπουλιδες τοσοι γκομενοφυλακες.
Είστε αξιοι της μοιρας σας ολοι εσεις.
Καλα κανουν και δεν σας καθονται καλα κανουν και σας κερατωνουν καλα κανουν και σας κοροιδευουν καλα κανουν και σας βαζουν τα δυο ποδια σε ενα παππουτσι...
Αντι ρε ηλιθιε να πεις της αλλης της καριολας σκασε θα μου πεις εμένα αμπελοφιλοσοφιες...
Μη μου απευθηνεις παλι το λογο
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
1
Like
1.276
Πόντοι
216
καθε φορα τα ιδια ...μολις στεγνώσει η πιπιλα αρχιζεις το κλαμα ... και απο τα δάκρια βλεπεις περιεργα πραγματα πικατσου..που θελεις βοηθεια ?
Μωρη παπαρω εχεις κοινο τους μαζεψε ο παπαφιλιπς.
Αλεξ
Σαιντ
Υπουργαρα
Μαξιμιλιεν
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.300
Κριτικές
94
Like
46.598
Πόντοι
17.311
Το ντειτινγκ μετα το εξελιξα εγω.
Οταν ημουν 23 ετων πριν απο 11 χρονια περιπου που η κατάσταση ηταν και τότε δύσκολη ειχα παει σε μια σχολη χορου και ηταν 7 κοπελες και 4 αντρες.
Ξαφνικα οι δυο ντιβες καπαρωσαν 2 εξ αυτων και εκει ειχα σπάστει,δεν με ενοιαζαν οι υπολοιπες 5 γιατί ηταν ασχημες αλλα οι 2 ντίβες που επελεξαν τους αλλους.
Εγω εμφανησιακα ειμαι ωραιος,ανετα με κανουν 9αρι οι γκομενες οι αλλοι δυο που τις καπαρωσαν ηταν 5αρι ο ενας 6αρι ο αλλος.
Καταλαβα τοτε οτι η εμφάνιση δεν μετράει
,έβλεπα τι εκαναν οι τυποι που καπαρωσαν τις ντιβες και δεν μπορουσα να βρω την αιτια.
Τελικά ο ενας την εριξε τοτε με το τροπο του,εκανε χιούμορ και ηταν επικοινωνιακός ενω εγω δεν ημουν.
Ο αλλος δεν ηταν επικοινωνιακός δεν ηταν εμφανισιμος αλλα εβγαζε ενα στυλ του καλου παιδιού του τυπου που του δινεις το πορτοφολι σου και ξερεις οτι θα στο επιστρεψει ακέραιο.
Με λιγα λογια τη εμφανιση την πεταξαν στο κάλαθο των αχρειστων.
Επενδυσαν σε χαρακτηρα και αμα ξυπνησουν ορισμενοι τοτε θα δουν αλλιως τα πράγματα.

Κοιτα δεν σε αποφεύγει μονο απο την εμφάνιση.
Ολες θα κοιταξουν χαρακτήρα στυλ και συμπεριφορά.
Π.χ οταν μια γυναικα πει δεν μου αρέσει αυτος σημαίνει οτι δεν της αρεσει το στυλ του η καποια χαρακτηριστικα πανω του συν η εμφάνιση.
Ειναι γενικα το φουλ πακετο το διαθέτει,εδω σου λεω μου εφαγε γκόμενα ντιβα ενας 5αρης.
Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom