Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (7 μέλη και 37 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.788
Like
3.619
Πόντοι
1.706
ενταξει καταλαβα ...παρε το μουνι σου απο τα βραχια και πετα το στα μπαζα ..καλύτερα ζαργανα μου?
Νά σέ ρωτήσω κάτι ?
Τί είναι αυτά πού λές ?
Ολη μέρα είσαι υπό την επήρεια ουσιών ?
Δέν σέ σώζει τίποτα...μωρή ξεκωλιάρα!! :sunglasses:
Δέν είχα δεί καί τίς Photos σου...ευτυχώς πού μού είπες καί τίς είδα...λεσβία!!
Εβαλες καί τήν άλλη τήν μουτσούνα τήν λεσβιάρα στίς Photos...γιά νά κάνεις τό κομμάτι σου...παλιοβρώμα!!
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.731
Like
2.778
Πόντοι
456
Μερικοί έχουνε μπλέξει τα μπούτια τους εδώ μέσα..το πρόβλημα δεν είναι ότι..ντρεπόμαστε να μιλήσουμε..το πρόβλημα είναι..ότι δεν βρίσκουμε γυναίκες να γνωρίσουμε!!εδω ο άλλος νομίζει ότι έχει γκομενα.
Γιατί μιλάει στο ιντερνετ με μια χοντρούλα από τη Μπογκοτά..για τέτοια αγαμία μιλαμε στο ελλαντα!!
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
1
Like
689
Πόντοι
96
Νά σέ ρωτήσω κάτι ?
Τί είναι αυτά πού λές ?
Ολη μέρα είσαι υπό την επήρεια ουσιών ?
Δέν σέ σώζει τίποτα...μωρή ξεκωλιάρα!! :sunglasses:
μετα θα ρωτήσεις αν σου μεινει σαλιο ...πρωτα πετάχτηκες εκει εχουμε μείνει στο πετα απο την ξεπετα..:2funny::2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.788
Like
3.619
Πόντοι
1.706
μετα θα ρωτήσεις αν σου μεινει σαλιο ...πρωτα πετάχτηκες εκει εχουμε μείνει στο πετα απο την ξεπετα..:2funny::2funny:
Πραγματικά σέ θεωρώ μία ανόητη γυναίκα...είσαι καί 42 χρονών γαιδούρα...δέν ντρέπεσαι μωρή ?
Αλλά τί ρωτάω οι λεσβίες ντρέπονται ?...όχι βέβαια...μόνο μισούν τό ανδρικό φύλο!! :sunglasses:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
1
Like
689
Πόντοι
96
Πραγματικά σέ θεωρώ μία ανόητη γυναίκα...είσαι καί 42 χρονών γαιδούρα...δέν ντρέπεσαι μωρή ?
Αλλά τί ρωτάω οι λεσβίες ντρέπονται...όχι βέβαια...μόνο μισούν τό ανδρικό φύλο!! :sunglasses:

Θα σε τρελαίνει η ιδεα οτι απλαμβανω τον αντρα και την γυναικα διοτι δεν καταφερες ουτε αντρας να γίνεις ουτε γυναικα να απολαυσεις ...

επίσης με ψυχαγωγεί η άγνοια σου και ο τροπος που γλύφεις το πληκτρολόγιο...
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
1
Like
689
Πόντοι
96
Πραγματικά σέ θεωρώ μία ανόητη γυναίκα...είσαι καί 42 χρονών γαιδούρα...δέν ντρέπεσαι μωρή ?
Αλλά τί ρωτάω οι λεσβίες ντρέπονται ?...όχι βέβαια...μόνο μισούν τό ανδρικό φύλο!! :sunglasses:
Επίσης μαθε πρωτα τη σημαίνει αντρας και μετα ξεφτιλίσου για αυτο που εισαι εσυ . που ειδες εσυ αντρα στον καθρέφτη σου:2funny::2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
1
Like
689
Πόντοι
96
Πραγματικά σέ θεωρώ μία ανόητη γυναίκα...είσαι καί 42 χρονών γαιδούρα...δέν ντρέπεσαι μωρή ?
Αλλά τί ρωτάω οι λεσβίες ντρέπονται ?...όχι βέβαια...μόνο μισούν τό ανδρικό φύλο!! :sunglasses:
και μαθε και οτι οι πραγματικοι γαμιαδες καποιοι απολαμβανουν αυτο το υπεροχο τρίγωνο...αλλα εσυ κανε γλυφοκωλι στο μαναρι σου ζαπατα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.788
Like
3.619
Πόντοι
1.706
Θα σε τρελαίνει η ιδεα οτι απλαμβανω τον αντρα και την γυναικα διοτι δεν καταφερες ουτε αντρας να γίνεις ουτε γυναικα να απολαυσεις ...

επίσης με ψυχαγωγεί η άγνοια σου και ο τροπος που γλύφεις το πληκτρολόγιο...
Νά γίνω άνδρας ?
Γεννήθηκα άνδρας έχει διαφορά τό ένα από τό άλλο!!
Εσύ απολαμβάνεις τόν άνδρα ? :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: Καλά ότι πείς μήν σού χαλάσω τό όνειρο!!
Μόνο μέ γυναίκες τήν βρίσκεις όσο τήν βρίσκεις...καί νά τούς προκαλείς πόνο...μέ τόν πόνο καυλώνεις...σίχαμα!! :sunglasses:
Επίσης μαθε πρωτα τη σημαίνει αντρας και μετα ξεφτιλίσου για αυτο που εισαι εσυ . που ειδες εσυ αντρα στον καθρέφτη σου:2funny::2funny:
Ναί θά τό μάθω από εσένα στά 56 μου...τί σημαίνει άνδρας!!
Οταν εγώ γνώριζα τόν έρωτα...εσύ έπαιζες μέ τίς κούκλες!!

και μαθε και οτι οι πραγματικοι γαμιαδες καποιοι απολαμβανουν αυτο το υπεροχο τρίγωνο...αλλα εσυ κανε γλυφοκωλι στο μαναρι σου ζαπατα
Ποιό τρίγωνο μωρή σαδίστρια σέ εμένα τά πουλάς αυτά ?
Αυτά πές τα στά ζαβά πού έχει εδώ...γιά νά πουλήσεις μούρη!!
Σέ εμένα μπροστά θά είσαι στά γόνατα...τό λιγότερο!!

:heavymetalbig:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.500
Κριτικές
90
Like
32.760
Πόντοι
24.700
Ο συγκεκριμενος παιζει να μην εχει δει ολογυμνο γυναικειο κορμι ουτε σε φωτογραφια...Πεταμενα λεφτα δινει και νομιζει πως κανει κατι!
Ρε συ Πανούλη!

Αυτό το Κ13 δίπλα στο νικ σου, τι σημαίνει;

Κατάλληλο άνω των 13 ετών; Ή καυλιτσεκι 13 πόντους.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
1
Like
689
Πόντοι
96
Νά γίνω άνδρας ?
Γεννήθηκα άνδρας έχει διαφορά τό ένα από τό άλλο!!
Εσύ απολαμβάνεις τόν άνδρα ? :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: Καλά ότι πείς μήν σού χαλάσω τό όνειρο!!
Μόνο μέ γυναίκες τήν βρίσκεις όσο τήν βρίσκεις...καί νά τούς προκαλείς πόνο...μέ τόν πόνο καυλώνεις...σίχαμα!! :sunglasses:

Ναί θά τό μάθω από εσένα στά 56 μου...τί σημαίνει άνδρας!!
Οταν εγώ γνώριζα τόν έρωτα...εσύ έπαιζες μέ τίς κούκλες!!


Ποιό τρίγωνο μωρή σαδίστρια σέ εμένα τά πουλάς αυτά ?
Αυτά πές τα στά ζαβά πού έχει εδώ...γιά νά πουλήσεις μούρη!!
Σέ εμένα μπροστά θά είσαι στά γόνατα...τό λιγότερο!!

:heavymetalbig:
και τωρα το αγαπημενο σου ..μεταλλικο διαστολέα στην τρυπουλα για να σε δίνω ως ευάερο και 1.92 μεζονετα σκετη εισαι για Μύκονο
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.788
Like
3.619
Πόντοι
1.706
και τωρα το αγαπημενο σου ..μεταλλικο διαστολέα στην τρυπουλα για να σε δίνω ως ευάερο και 1.92 μεζονετα σκετη εισαι για Μύκονο
Τόν μεταλλικό διαστολέα...τόν έχεις συνηθίσει νά μήν τόν αποχωρίζεσαι ποτέ από τόν κώλο σου!!
Εχετε γίνει ένα...κολλητοί...αυτοκόλλητοι!! :2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
1
Like
689
Πόντοι
96
Τόν μεταλλικό διαστολέα...τόν έχεις συνηθίσει νά μήν τόν αποχωρίζεσαι ποτέ από τόν κώλο σου!!
Εχετε γίνει ένα...κολλητοί...αυτοκόλλητοι!! :2funny:
εχω αρκετους οποτε θα στον φυτεψω και θα σε παω με το λουρι αεροδρόμιο με τον κωλο κοντρα στην τουρμπίνα..νεες περιπέτειες:2funny::2funny:
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Ρε συ Πανούλη!

Αυτό το Κ13 δίπλα στο νικ σου, τι σημαίνει;

Κατάλληλο άνω των 13 ετών; Ή καυλιτσεκι 13 πόντους.
To "Κ13" σημαινει πως σου βιάζω ο,τι αγαπάς σε αυτη τη ζωη...Ενταξει ειμαστε πουτανας παιδι???Ελπιζω να ικανοποιηθηκες απο την απαντηση...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.788
Like
3.619
Πόντοι
1.706
εχω αρκετους οποτε θα στον φυτεψω και θα σε παω με το λουρι αεροδρόμιο με τον κωλο κοντρα στην τουρμπίνα..νεες περιπέτειες:2funny::2funny:
Φυσικά καί έχεις αρκετούς...δέν σέ φτάνει 1-2 πού νά χωρέσουν στήν χώνα σου!!
Στό αεροδρόμιο μέ λουρί νά πάς αυτό τό ζώο πού έχεις...καί λές ότι είναι η σκλάβα σου η Τάρα!!
Οταν πάτε πές μου νά έρθω...νά σάς ρίξω καί καμία ροχάλα στήν μάπα...θά σάς αρέσει πολύ αυτό λεσβιάρες!! :headbaning2:
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Δε βρεθηκε ακομα ο γαμωμανος που θα σηκωσει κεφαλι απεναντι μου!Αιντε καριολες ενας και ενας...Πισω στις τρυπες σας μουνοσκυλα!
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
1
Like
689
Πόντοι
96
Φυσικά καί έχεις αρκετούς...δέν σέ φτάνει 1-2 πού νά χωρέσουν στήν χώνα σου!!
Στό αεροδρόμιο μέ λουρί νά πάς αυτό τό ζώο πού έχεις...καί λές ότι είναι η σκλάβα σου η Τάρα!!
Οταν πάτε πές μου νά έρθω...νά σάς ρίξω καί καμία ροχάλα στήν μάπα...θά σάς αρέσει πολύ αυτό λεσβιάρες!! :headbaning2:
να αλλάξεις βρακακι απο σφίξιμο το λέρωσες
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
1
Like
689
Πόντοι
96
Αυτά λές στούς ανόητους τά πουστάκια...καί στίς λεσβίες ?
Μάθε μωρή όταν μιλάς σέ άνδρα νά είσαι σοβαρή!! :sunglasses:
στον αντρα παντα ειμαι σοβαρη απο σεβασμο και αγαπη χαρη σε αυτους σε γαμαω ασύστολα με οτι χωραει η κωλαρα σου πουθτουλη...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.500
Κριτικές
90
Like
32.760
Πόντοι
24.700
To "Κ13" σημαινει πως σου βιάζω ο,τι αγαπάς σε αυτη τη ζωη...Ενταξει ειμαστε πουτανας παιδι???Ελπιζω να ικανοποιηθηκες απο την απαντηση...

Αντελήφθην!

Δεκατριάχρονο με μυαλό κότας σημαίνει. :coffee:
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
832
Κριτικές
23
Like
7.890
Πόντοι
2.036
Παιδες μαλλον αυτο το νημα εκανε τον κυκλο του απο οτι φαινεται ....κοντευει τις 10000 σελιδες...προσπαθησαμε να βρουμε τι τελικα τρεχει με αυτες τις ελλεεινιδες....Πιστευω βγαλαμε καποια συμπερασματα και ο καθενας ας τα ερμηνευσει οπως θελει...τις τελευταιες ομως σχεδον 100 σελιδες το μονο που κανουμε ειναι να παρακολουθουμε 4-5 μελη να βριζονται μεταξυ τους...με μια λεξη.... εκφυλισμος....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom