Νέα

Ξερει κανεις τι σημαινει η φραση "μουνί με καπάκι";

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nikos256
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 4K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikos256

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
Νομιζα οτι ηξερα. Είναι σαν μερικες λεξεις που τις ακους συχνά αλλα αγνοείς την πραγματική σημασία τους.

Δεν θυμάμαι που άκουγα αυτη την φραση, ισως σε καφενεία και σε παρέες μεγαλυτέρων μου αλλα ήμουνα σίγουρος οτι σημαίνει κατι σαν ανώτερο μουνί, σαν μουνί με γαλόνια αυτη την εικόνα ειχα σχηματίσει γ αυτή την φράση.
Μεχρι που εμαθα τι σημαίνει πραγματικά.

Έψαξα στο διαδίκτυο για αυτη την φράση αλλα βρήκα μόνο αυτη την ιστοσελίδα :
www.phorum.gr/viewtopic.php?f=50&t=127862&start=45]https://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=50&t=127862&start=45
[/url] 
όπου πέθανα απο τα γέλια με τις απίστευτες ατακες.

Απο εδω μέσα ξέρει κανένας τη σημαίνει;
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.558
Πόντοι
2.456
Νομιζα οτι ηξερα. Είναι σαν μερικες λεξεις που τις ακους συχνά αλλα αγνοείς την πραγματική σημασία τους.

Δεν θυμάμαι που άκουγα αυτη την φραση, ισως σε καφενεία και σε παρέες μεγαλυτέρων μου αλλα ήμουνα σίγουρος οτι σημαίνει κατι σαν ανώτερο μουνί, σαν μουνί με γαλόνια αυτη την εικόνα ειχα σχηματίσει γ αυτή την φράση.
Μεχρι που εμαθα τι σημαίνει πραγματικά.

Έψαξα στο διαδίκτυο για αυτη την φράση αλλα βρήκα μόνο αυτη την ιστοσελίδα :
www.phorum.gr/viewtopic.php?f=50&t=127862&start=45]https://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=50&t=127862&start=45
[/url] 
όπου πέθανα απο τα γέλια με τις απίστευτες ατακες.

Απο εδω μέσα ξέρει κανένας τη σημαίνει;
τυπε ξερεις τι θα ακολουθησει τωρα ε? :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.655
Like
14.725
Πόντοι
3.656
Νομιζα οτι ηξερα. Είναι σαν μερικες λεξεις που τις ακους συχνά αλλα αγνοείς την πραγματική σημασία τους.

Δεν θυμάμαι που άκουγα αυτη την φραση, ισως σε καφενεία και σε παρέες μεγαλυτέρων μου αλλα ήμουνα σίγουρος οτι σημαίνει κατι σαν ανώτερο μουνί, σαν μουνί με γαλόνια αυτη την εικόνα ειχα σχηματίσει γ αυτή την φράση.
Μεχρι που εμαθα τι σημαίνει πραγματικά.

Έψαξα στο διαδίκτυο για αυτη την φράση αλλα βρήκα μόνο αυτη την ιστοσελίδα :
www.phorum.gr/viewtopic.php?f=50&t=127862&start=45]https://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=50&t=127862&start=45
[/url] 
όπου πέθανα απο τα γέλια με τις απίστευτες ατακες.

Απο εδω μέσα ξέρει κανένας τη σημαίνει;


τυπε πρεπει να ειναι κατι παρομοιο με αυτο που λεει μουνι καπελο  :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Παίρνεις ένα ωραίο υγρό μουνάκι και ακουμπάς επάνω του ένα καπάκι αναψυκτικού, το οποίο παραμένει επάνω στο μουνάκι με τη βοήθεια της υγρασίας. Αυτό είναι ένα μουνί με καπάκι
 
OP
OP
Nikos256

Nikos256

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
καμμια σχεση με καπελα, καπακια, και κυλινδρους, γαλονια κλπ

το μουνι με καπακι δεν ειναι αξιωμα, ουτε βαθμος ανωτεροτητας, ουτε για να δειξει ποσο ομορφη η αλλιώς "μουναρα" ειναι μια γυναικα.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.655
Like
14.725
Πόντοι
3.656
Παίρνεις ένα ωραίο υγρό μουνάκι και ακουμπάς επάνω του ένα καπάκι αναψυκτικού, το οποίο παραμένει επάνω στο μουνάκι με τη βοήθεια της υγρασίας. Αυτό είναι ένα μουνί με καπάκι



καπακι απο φαντα τυπε    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.082
Πόντοι
456
Μάλλον είναι παράφραση του "μουνί κλαπέτο", ή δεν το άκουσες καλά μέσα στο καφενείο. Ούτε "μουνί καπέλο" υπάρχει σαν γενικώς αναγνωρισμένη έκφραση.
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Παρακάτω βλέπετε χαρακτηριστική φωτογραφία ενός αιδοίου με καπάκι, ξεχωρίζουν δεξιά και αριστερά τα ¨χείλη¨ στη μέση διακρίνεται η ερεθισμένη κλειτορίδα και κάτω από αυτήν βλέπουμε το στόμιο της ουρήθρας  :S :S :S

 

Συνημμένα

  • 41T0mOCxyJL.jpg
    41T0mOCxyJL.jpg
    22,2 KB · Εμφανίσεις: 113

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
21
Το νήμα άργησε μια μέρα...
 
OP
OP
Nikos256

Nikos256

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
Περίμενα κάποιος παλιός εδώ μέσα να γνωρίζει τι σημαίνει η φράση.
Αφού κανένας δεν γνωριζει θα σας καταθεσω την εμπειρια μου.
Θαταν αρχες της δεκαετιας του 1990 οπου 6 ατομα προσληφθηκαμε σε μια εταιρια η οποια ανοιγε για πρωτη φορα γραφειο στην Αθηνα. Σαν προισταμενο ειχαμε ενα 60αρη συνταξιουχο ομορφαντρα, γλυκομιλητο και γυναικά. Ηταν κλασικη περιπτωση αντρα που προσεχει μεν την γυναικα του αλλα απο την αλλη ειναι ενας μεγαλος κρυφος γυναικας με μεγαλες επιτυχιες, ελεγε δε και το κοινοτυπο που λενε ολοι αυτοι οι τύποι:
"Αν δεν προσεξεις την γυναικα σου και αυτη πηδηχτει μια φορα με αλλο τοτε δεν μπορεις μετα να την μαζεψεις με τιποτα".

Μεχρι να γινουν οι απαραιτητες ετοιμασιες δεν ειχαμε τι να κανουμε και ετσι αναμεσα σε φραπεδες, ατελειωτα τσιγαρα κοντευαμε να εξαντλησουμε ολα τα θεματα. Κυριαρχο θεμα ηταν βεβαια οι γυναικες, το σεξ κλπ.

Εκει μαθαμε τις επιτυχιες του προισταμενου στο αλλο φυλλο, μεγαλες επιτυχιες, μας ελεγε πως καμακωνε, πως προχωρουσε στο ψητο, τι διακιολογιες ελεγε στην γυναικα του κλπ εμεις ακουγαμε με εννδιαφερον και παρολο που ειχαμε επιτυχιες στις κοπελες τον θαυμαζαμε γιατι καταφερνε τοσα πολλα και τοσα χρονια παντρεμενος χωρις να τον τσακωσει η γυναικα του ποτε.
Σε μια τετοια συζητηση μας εδωσε την ευχη να δοκιμασουμε πολλες γυναικες ωστε καποια στιγμη να γνωρισουμε καποια η καποιες με "μουν.. με καπάκι" βεβαια κανεις δεν καταλαβε τοτε τι σημαινει και αυτος εχοντας επιγνωση της ανωτεροτητας του στον τομεα αυτο προσπαθουσε να διασκεδασει την αγνοια μας. Καποια στιγμη αποφασισε να μας εξηγησει  και παραθετω τα λογια του οπως τα θυμαμαι:

"Μερικες γυναίκες εχουν ενα ανατομικο χαρακτηριστικο στο αιδειο τους που τις κανει τρομερα επιθυμητές για τον αντρα. Το χαρακτηριστικο αυτο ειναι τετοιο ωστε οταν το πεος εισερχεται μεσα στον κολπο το αγκαλιαζει με τοιο τροπο που ο αντρας τρελαινεται απο ηδονη."

Βλεποντας την δυσπιστια στο βλέμμα μας συνεχισε:

"Δεν μπορω να σας το περιγραψω ακριβως, ειναι αδυνατο να καταλαβετε, μονο αν πατε με μια τετοια γυναικα θα καταλαβετε τι εννοω. Αυτο το χαρακτηριστικο το εχουν σε μεγαλο ποσοστο οι γυναικες απο Αρμενια"

Δεν ξερω οι υπολοιποι αλλα και εγω δεν τα πολυπιστεψα αυτα, ειχα παει με πολλες κοπελες πως και δεν συναντησα μια τετοια; Δεν ξεχασα ομως τα λογια του και μαλιστα οταν ακουγα για Αρμενια η Αρμενισα  εκει πηγαινε και ακομα παει το μυαλο μου.

Δεν θα ανεφερα αυτη την ιστορια αν δεν ζουσα και εγω μια τετοια εμπειρια 5 χρονια μετα. Δεν ηταν βεβαια Αρμενισα αλλα ειχε μακρινες ριζες απο τα γυρω μερη. Η αισθηση ήταν ακριβως οπως την ειχε περιεγραψει τοτε, να μπαινεις μεσα και να ζεις τον παραδεισο, δεν συγκρινεται ουτε με την πιο τελεια πιπα ουτε με τιποτα αλλο. Ειναι μια εμπειρια ανεπαναληπτη, δυστυχως δεν εχω λογια να περιγραψω ακριβως πως ειναι και μονο οσοι εχουν συναντησει μια τετοια γυναικα θα με καταλαβουν.

Αυτο βεβαια ειναι τρομερά ηδονικό για τον αντρα αλλα ασχημο για την γυναικα διοτι ο αντρας τελειωνει πολυ γρηγορα, εγω αναγκαζομουν και εβαζα προφυλακτικο για να προσφερω και λιγη ηδονη και σ αυτην.

 

koprytanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2022
Μηνύματα
22
Like
21
Πόντοι
0
Κοίτα να δεις που παίζει να έχω γυναίκα με μουνί με καπάκι και δεν το ήξερα. Δεν είχα ακούσει καν την έκφραση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom