Νέα

Ποιοί λόγοι αναγκάζουν την ΠΟΥΤΑΝΑ να γίνει ΠΟΥΤΑΝΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ρε τυποι σημερα ξυπνησα με μια φοβερη απορια...

ποιοι λογοι αναγκαζουν τον γαμερο να γινει γαμερος?  :grin:
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2011
Μηνύματα
50
Like
4
Πόντοι
0
Θα σας πω τρεις ιστορίες σχετικές με το θέμα.

Έχω γνωρίσει τρεις Ρουμάνες.
Πουτάνες και οι τρεις, φίλες μεταξύ τους.

Με την μία "βλεπόμαστε" εκτός μπουρδέλου κανα χρόνο τώρα, και έχει 6-7 μήνες που το έχει κόψει εντελώς. Δεν δουλεύει πια. 35 ετών, παντρεμένη από μικρή στη Ρουμανία με ρουμάνο που έχει κάτσει μέσα σε διάφορες ευρωπαϊκές φυλακές για κλοπές. Τώρα προσπαθεί να πάρει διαζύγιο απ’ αυτό το μαλάκα.

Οι άλλες δυο είναι "φίλες" της. Δουλεύουν συστηματικά σε μπουρδέλα στην Αθήνα.

Η μία 29 ετών, από χωριό της Ρουμανίας, μεγαλωμένη σε συνθήκες απίστευτης φτώχιας, έχει ένα παιδάκι 6 ετών που είναι στη Ρουμανία στο χωριό με το μπαμπά του με τον οποίο έχει χωρίσει.
Εδώ αυτή βγάζει αρκετά λεφτά (15-20 βίζιτες στη βάρδια στο μπουρδέλο) και τα τρώει όλα σε μαλακίες.
Έχει πιάσει και ένα γκόμενο (τον γνώρισα) παιδαράς στην όψη, δουλεύει σε λαϊκές αγορές και ότι βγάζουν τα τρώνε μαζί. Τίποτα στην άκρη. Ο τύπος που και που πίνει κανα -γάρο, ρουφάει καμιά κόκα, αστέρι παιδί.
Στο παιδί της στη Ρουμανία δεν στέλνει τίποτα. Το παιδί στο χωριό γυρίζει ξυπόλητο. Για το παιδί έμαθα τις λεπτομέρειες από τη "δικιά μου" που σε κάποιο ταξίδι της πήγε και το είδε και του πήγε πράματα (όχι από τη μάνα του, αυτή τα πήγε – δεν έχει παιδιά η ίδια και αισθάνεται μια τρυφερότητα).
Μυαλό ντιπ τίποτα. Είναι εδώ ένα με ενάμισι χρόνο τώρα, απ’ τα χέρια της έχουν περάσει άπειρα λεφτά (κάντε πολλαπλασιασμούς να δείτε τι βγαίνει με τόσες βίζιτες) και το καλοκαίρι που θέλανε να πάνε με τον έτσι μια βδομάδα σε ένα νησί δεν είχαν λεφτά. Πήγαν και την έβγαλαν μια βδομάδα με σουβλάκια.

Η άλλη 23, μεγαλωμένη σε ορφανοτροφείο γιατί οι γονείς της δεν μπορούσαν να την μεγαλώσουν (άλλη φτώχια) και την έδωσαν εκεί.
Περίμεναν να γίνει 18 και τότε την πήραν και την ΠΟΥΛΗΣΑΝ, ΠΑΡΘΕΝΑ, σε Αλβανό νταβατζή για να τη φέρει στην Ελλάδα και να τη βγάλει στο κλαρί.
Δουλεύει στα μπουρδέλα 3-4 χρόνια. Έχει ξεφύγει πια από τον νταβατζή.
Τελευταία το έχει ρίξει στην κόκα. Ότι βγάζει, πάει εκεί.
Ο πατέρας της είναι σε ελληνική φυλακή (δεν έχω καταφέρει να μάθω για ποιο λόγο) και θα μείνει για καμιά δεκαριά χρόνια μέσα. Επίσης κι αυτή μυαλό τίποτα.

Η "δικιά μου" είναι κάπως καλύτερη, είναι και πολύ έξυπνη, αλλά απίστευτα κακομαθημένο άτομο. Λόγω ηλικίας έχει βάλει κάπως μυαλό, αλλά είναι ικανή αν π.χ. πάει και δουλέψει σερβιτόρα και βγάλει 80 μεροκάματο, την άλλη μέρα να τα ακουμπήσει όλα στο Χόντο ενώ χρωστάει το νοίκι της.

Τι συμπέρασμα βγάζω εγώ:
Τα άτομα αυτά δεν έχουν το υπόβαθρο να κάνουν κάτι στη ζωή τους.
Επειδή όταν είναι μικρές και τρυφερές κολυμπάνε στο χρήμα το οποίο βγάζουν εύκολα ξαπλώνοντας ανάσκελα, νομίζουν ότι όλη τους η ζωή θα είναι έτσι. Δεν έχουν μέτρο, δεν έχουν καλλιέργεια, δεν έχουν συναίσθηση του τι γίνεται γύρω τους.
Θα μπορούσαν π.χ. να μαζέψουν μέσα σε 5 χρόνια λεφτά για να ζήσουν όλα τα υπόλοιπα της ζωής τους.
Είναι αδύνατο να το καταφέρουν.

Στην ερώτηση "Ποιοι λόγοι αναγκάζουν την ΠΟΥΤΑΝΑ να γίνει ΠΟΥΤΑΝΑ" η απάντηση που δίνω εγώ είναι "Το εύκολο χρήμα".
Το οποίο δεν ξέρουν να διαχειριστούν.
Εξαιρέσεις μπορεί να υπάρχουν (και υπάρχουν), αλλά εγώ δεν έχω γνωρίσει καμία.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.374
Κριτικές
3
Like
3.199
Πόντοι
786
Τά είπες όλα σύν τού ότι στήν περίπτωση τού λαϊκατζή ισχύει τό "μαζί τά φάγαμε". :rockon:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Θα σας πω τρεις ιστορίες σχετικές με το θέμα.

Έχω γνωρίσει τρεις Ρουμάνες.
Πουτάνες και οι τρεις, φίλες μεταξύ τους.

Με την μία "βλεπόμαστε" εκτός μπουρδέλου κανα χρόνο τώρα, και έχει 6-7 μήνες που το έχει κόψει εντελώς. Δεν δουλεύει πια. 35 ετών, παντρεμένη από μικρή στη Ρουμανία με ρουμάνο που έχει κάτσει μέσα σε διάφορες ευρωπαϊκές φυλακές για κλοπές. Τώρα προσπαθεί να πάρει διαζύγιο απ’ αυτό το μαλάκα.

Οι άλλες δυο είναι "φίλες" της. Δουλεύουν συστηματικά σε μπουρδέλα στην Αθήνα.

Η μία 29 ετών, από χωριό της Ρουμανίας, μεγαλωμένη σε συνθήκες απίστευτης φτώχιας, έχει ένα παιδάκι 6 ετών που είναι στη Ρουμανία στο χωριό με το μπαμπά του με τον οποίο έχει χωρίσει.
Εδώ αυτή βγάζει αρκετά λεφτά (15-20 βίζιτες στη βάρδια στο μπουρδέλο) και τα τρώει όλα σε μαλακίες.
Έχει πιάσει και ένα γκόμενο (τον γνώρισα) παιδαράς στην όψη, δουλεύει σε λαϊκές αγορές και ότι βγάζουν τα τρώνε μαζί. Τίποτα στην άκρη. Ο τύπος που και που πίνει κανα -γάρο, ρουφάει καμιά κόκα, αστέρι παιδί.
Στο παιδί της στη Ρουμανία δεν στέλνει τίποτα. Το παιδί στο χωριό γυρίζει ξυπόλητο. Για το παιδί έμαθα τις λεπτομέρειες από τη "δικιά μου" που σε κάποιο ταξίδι της πήγε και το είδε και του πήγε πράματα (όχι από τη μάνα του, αυτή τα πήγε – δεν έχει παιδιά η ίδια και αισθάνεται μια τρυφερότητα).
Μυαλό ντιπ τίποτα. Είναι εδώ ένα με ενάμισι χρόνο τώρα, απ’ τα χέρια της έχουν περάσει άπειρα λεφτά (κάντε πολλαπλασιασμούς να δείτε τι βγαίνει με τόσες βίζιτες) και το καλοκαίρι που θέλανε να πάνε με τον έτσι μια βδομάδα σε ένα νησί δεν είχαν λεφτά. Πήγαν και την έβγαλαν μια βδομάδα με σουβλάκια.

Η άλλη 23, μεγαλωμένη σε ορφανοτροφείο γιατί οι γονείς της δεν μπορούσαν να την μεγαλώσουν (άλλη φτώχια) και την έδωσαν εκεί.
Περίμεναν να γίνει 18 και τότε την πήραν και την ΠΟΥΛΗΣΑΝ, ΠΑΡΘΕΝΑ, σε Αλβανό νταβατζή για να τη φέρει στην Ελλάδα και να τη βγάλει στο κλαρί.
Δουλεύει στα μπουρδέλα 3-4 χρόνια. Έχει ξεφύγει πια από τον νταβατζή.
Τελευταία το έχει ρίξει στην κόκα. Ότι βγάζει, πάει εκεί.
Ο πατέρας της είναι σε ελληνική φυλακή (δεν έχω καταφέρει να μάθω για ποιο λόγο) και θα μείνει για καμιά δεκαριά χρόνια μέσα. Επίσης κι αυτή μυαλό τίποτα.

Η "δικιά μου" είναι κάπως καλύτερη, είναι και πολύ έξυπνη, αλλά απίστευτα κακομαθημένο άτομο. Λόγω ηλικίας έχει βάλει κάπως μυαλό, αλλά είναι ικανή αν π.χ. πάει και δουλέψει σερβιτόρα και βγάλει 80 μεροκάματο, την άλλη μέρα να τα ακουμπήσει όλα στο Χόντο ενώ χρωστάει το νοίκι της.

Τι συμπέρασμα βγάζω εγώ:
Τα άτομα αυτά δεν έχουν το υπόβαθρο να κάνουν κάτι στη ζωή τους.
Επειδή όταν είναι μικρές και τρυφερές κολυμπάνε στο χρήμα το οποίο βγάζουν εύκολα ξαπλώνοντας ανάσκελα, νομίζουν ότι όλη τους η ζωή θα είναι έτσι. Δεν έχουν μέτρο, δεν έχουν καλλιέργεια, δεν έχουν συναίσθηση του τι γίνεται γύρω τους.
Θα μπορούσαν π.χ. να μαζέψουν μέσα σε 5 χρόνια λεφτά για να ζήσουν όλα τα υπόλοιπα της ζωής τους.
Είναι αδύνατο να το καταφέρουν.

Στην ερώτηση "Ποιοι λόγοι αναγκάζουν την ΠΟΥΤΑΝΑ να γίνει ΠΟΥΤΑΝΑ" η απάντηση που δίνω εγώ είναι "Το εύκολο χρήμα".
Το οποίο δεν ξέρουν να διαχειριστούν.
Εξαιρέσεις μπορεί να υπάρχουν (και υπάρχουν), αλλά εγώ δεν έχω γνωρίσει καμία.
:rockon: :rockon:

δεν ειναι ολες οι φυλες ικανες...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16

Πρέπει να ήταν στις αρχές της δεκαετίας του 90.

Πήγα τον πατέρα μου στο αεροδρόμιο χαράματα. Ταξίδευε με TAROM μέσω Βουκουρεστίου για Κοπενχάγη.

Στον έλεγχο βλέπω έναν φίλο που δούλευε μέσα στο αεροδρόμιο και πιάσαμε την κουβέντα. Με πέρασε μέσα και πιάσαμε την κουβέντα.
Κάποια στιγμή σκάει μύτη ένα θεόμουνο Ρουμάνα, πάνω σε κάτι μαύρες δολοφονικές γόβες στιλέτο... αρρώστησα!
Την κοίταζα σαν χάνος... Τέτοια ομορφιά δεν είχα ξαναδεί. Μαλλί μαύρο κορακίσιο στιλπνό, δέρμα κατάλευκο, μάτια μπλε, χειλάρες παχιές φυσικές.
Σώμα που θα κόλαζε κι άγιο.... Στήθος μεγάλο, ελαφρά πεσμένο λόγω του βάρους, τελείως φυσικό. Πόδια ατέλειωτα... Η κοπέλα πρέπει να ήταν γύρω στο 1,75 - 1,78 ύψος, γιατί με τις γόβες ερχόταν σχεδόν στο ίδιο ύψος με μένα.
  Ο κώλος της ελαφρώς τουρλωτός, σαν το άβαταρ της QUAR ....

Από όπου και να την κοίταζα, ήταν ένα ποίημα.... Είχα λιγουριάσει να την βλέπω...
"Να ρε μαλάκα γυναίκα!" λέω στον φίλο μου...
" Πουτάνα είναι!" μου είπε αυτός.... "Έρχεται κάθε εβδομάδα σχεδόν... πηδιέται με έναν λεφτά που της πληρώνει όλα τα εισιτήρια από τη Ρουμανία για εδώ, την πηγαίνει για ψώνια και της δίνει και δύο ρουμανικους μηνιαίους μισθούς κάθε φορά που πηδιούνται. Μου τα χει πει η ίδια. Αν την γουστάρεις πολύ την επόμενη φορά που θα έρθει, να της πω. Γουστάρει να πηδιέται και κάνει πολλά κόλπα!" μου κάνει ο δικός μου κλείνοντας το μάτι.

Κατάφερα να κλείσω ραντεβού μαζί της ένα απόγευμα 15-20 μέρες μετά. Πλήρωσα 20 χιλιάδες δραχμές τότε, αλλά το κορίτσι ήταν κομοδίνο... Αρχίδια κόλπα έκανε... Ήταν όμως απίστευτα όμορφη... Εικοσιπεντάρης νεαρός κι εγώ, μόνο που την άγγιζα καύλωνα. Θεσπέσιο κορμί, απαλό δερμα. Γαμηθήκαμε δύο φορές σε μια ωρίτσα.
Τα ελληνικά τα μιλούσε σχετικά καλά κι ότι δεν ήξερε το γυρίζαμε στα αγγλικά. Φτωχεια μεγάλη στη Ρουμανία τότε και το χε αποφασίσει αυτή πως αφού πηδιόταν που πηδιόταν, να έβγαζε τουλαχιστον και κάνα φράγκο.

Αλλά τελικά παπάρια.. Τα τρωγε όλα στα λούσα κι αυτή.
Δεν επιδίωξα να την ξαναδώ. Οι όμορφες πουτάνες είναι καλές για μία φορά να τις πάρεις στο κρεβάτι σου. Για να ξαναπάς μαζί τους όμως πρέπει να εχουν και συμμετοχή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
50
Πόντοι
606
Eυκολο χρημα.... πολυ ευκολο χρημα....
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
578
Like
182
Πόντοι
6
Για ποιους λογους μια κοπελα γινεται επαγγελματιας πουτανα?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.782
Κριτικές
15
Like
11.426
Πόντοι
3.846
Για ποιους λογους μια κοπελα γινεται επαγγελματιας πουτανα?
Ερε Δευτεριατικα κάτι απορίες που έχει ο τύπος.
Λες να είναι τόσο μπερδεμένο το πράγμα γιατί κάποια κάνει το αρχαιότερο επάγγελμα του κόσμου;
Πες μας, εσύ τι πιστεύεις δηλαδή. Γιατί το κάνουν;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.420
Κριτικές
8
Like
11.257
Πόντοι
3.786
Έχει απαντηθεί το ερώτημα.
Δε θέλουν συμβατικό επάγγελμα, γουστάρουν σίγουρα το γαμήσι, θέλουν πολλά λεφτά και γρήγορα.Και βέβαια ένα μεγάλο μέρος έχει να κάνει με trafficking.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
578
Like
182
Πόντοι
6
Ερε Δευτεριατικα κάτι απορίες που έχει ο τύπος.
Λες να είναι τόσο μπερδεμένο το πράγμα γιατί κάποια κάνει το αρχαιότερο επάγγελμα του κόσμου;
Πες μας, εσύ τι πιστεύεις δηλαδή. Γιατί το κάνουν;
γιατι βαριουνται και δεν εχουν τι να κανουν
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.680
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
Επειδή το μέσο μέλος του μπου είναι όμορφος, γυμνασμένος, ψηλός, φραγκατος με λαμποργινι θα πω εγω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom