Νέα

Ψάχνω Νταβατζή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσε μέσα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.803
Like
7.958
Πόντοι
1.056
Μη τον αποπαιρνετε τον τυπαρα (πουσταρα).
Προτεινω να συστησουμε εταιρεια εκμεταλλευσης του πουστη
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.803
Like
7.958
Πόντοι
1.056
Η εκμεταλλευση ενός κώλου ειναι παντα επικερδης.
Τωρα βεβαια επειδη υπαρχουν τα καμπανελια, θα εχουμε μειωμενο περιθώριο κερδους λόγω υπερπροσφορας αντρικων κωλων.
Γι αυτο χρειαζομαστε πληθος ειδικευμενων συνεργατων για την προωθηση του συγκεκριμενου κωλου
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
1
Like
767
Πόντοι
96
Η εκμεταλλευση ενός κώλου ειναι παντα επικερδης.
Τωρα βεβαια επειδη υπαρχουν τα καμπανελια, θα εχουμε μειωμενο περιθώριο κερδους λόγω υπερπροσφορας αντρικων κωλων.
Γι αυτο χρειαζομαστε πληθος ειδικευμενων συνεργατων για την προωθηση του συγκεκριμενου κωλου
Εξαρτάτε αγαπητε αν ο κωλος ειναι ξεχειλωμένος ειναι για χοντρες πουτσες οποτε εκτοπίζει μεγαλο αριθμο πελατων..

Αν ο κωλος ειναι αεροδρόμιο τοτε εκτοπίζει ολους τους γαμιαδες και πλέον προσελκύει φετιχιστές που θα θελουν με χερια ποδια και αξεσουαρ τεραστίων διατάσεων ..

Καθε τρύπα εχει ταυτοτητα... :coffee:Οταν μιλαμε για δουλεια και οχι για μπαλώματα οικονομικής ανάγκης...
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.827
Like
5.422
Πόντοι
1.056
Εξαρτάτε αγαπητε αν ο κωλος ειναι ξεχειλωμένος ειναι για χοντρες πουτσες οποτε εκτοπίζει μεγαλο αριθμο πελατων..

Αν ο κωλος ειναι αεροδρόμιο τοτε εκτοπίζει ολους τους γαμιαδες και πλέον προσελκύει φετιχιστές που θα θελουν με χερια ποδια και αξεσουαρ τεραστίων διατάσεων ..

Καθε τρύπα εχει ταυτοτητα... :coffee:Οταν μιλαμε για δουλεια και οχι για μπαλώματα οικονομικής ανάγκης...
Σωστα τα λες..
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.803
Like
7.958
Πόντοι
1.056
Εξαρτάτε αγαπητε αν ο κωλος ειναι ξεχειλωμένος ειναι για χοντρες πουτσες οποτε εκτοπίζει μεγαλο αριθμο πελατων..

Αν ο κωλος ειναι αεροδρόμιο τοτε εκτοπίζει ολους τους γαμιαδες και πλέον προσελκύει φετιχιστές που θα θελουν με χερια ποδια και αξεσουαρ τεραστίων διατάσεων ..

Καθε τρύπα εχει ταυτοτητα... :coffee:Οταν μιλαμε για δουλεια και οχι για μπαλώματα οικονομικής ανάγκης...
Συμφωνω αγαπητέ.
Γι αυτο προτεινα την σύμπηξη εταιρείας η οποια θα εχει ειδικευμένους συνεργατες για την προώθηση του προιοντος (κωλου).
Επιπλέον δε θα εχει και συνεργατες για την υποστήριξη-επισκευή του κωλου απο τις φθορες που θα υφισταται απο τους γαμικουλες
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.611
Κριτικές
2
Like
5.237
Πόντοι
1.056
ψάχνω εργασία και κοροϊδεύετε :confused:
αστειεύομαι :buck2: πούτσες θέλω να τρώω

αλλά σκέψου ότι αν μου φέρνει κάποιος ακόμα και αλλοδαπούς με 10-20€
με 5-10 άτομα την ημέρα...

εγώ δεν θα κρατάω τίποτα αν έχω 10+ άτομα

Αν είναι λιγότερα από 10 άτομα;;
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
311
Like
362
Πόντοι
21
Αν είναι λιγότερα από 10 άτομα;;

Το κάνω και μόνος μου....
Εννοώ... θα ήθελα κάποιον να κάνει τα κονέ στην αρχή μέχρι να μας μάθουν....
Χωρίς να ασχολούμαι εγώ με αγγελίες, τηλέφωνα, χρήματα κτλπ, όπως επίσης και για την ασφάλεια μου....

Για παράδειγμα σκεφτόμουν... πχ αλλοδαποί άντρες στην Αθήνα, που δεν έχουν γυναίκες και έχουν λυσάξει για να γαμήσουν.... έστω και με 10€
10ατομαχ30=300
Δηλαδή να γνωρίζαμε καμια 300αρια άτομα που λογικά θα έρχονται τουλάχιστον 1 φορά το μήνα
:hi:
Μετά δεν θα χρειάζεται να ψάχνουμε άλλο, ο νταβατζής θα βγάζει λεφτά χωρίς να κάνει κάτι
Αλλά εγώ μόνος μου σε δικό μου χώρο, δεν μπορώ να πηγαίνω με τόσα αλλοδαπά που δεν έχουν καν ελληνικό τηλέφωνο και δεν μιλάνε ούτε αγγλικά...

Για λιγότερα άτομα το κάνω/θα το κάνω και μόνος μου καυλιάρη όταν έχω χώρο
και οι λιγότεροι από 10 πελάτες μου την ημέρα θα είστε εσείς :2funny::wink:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εξαρτάτε αγαπητε αν ο κωλος ειναι ξεχειλωμένος ειναι για χοντρες πουτσες οποτε εκτοπίζει μεγαλο αριθμο πελατων..

Αν ο κωλος ειναι αεροδρόμιο τοτε εκτοπίζει ολους τους γαμιαδες και πλέον προσελκύει φετιχιστές που θα θελουν με χερια ποδια και αξεσουαρ τεραστίων διατάσεων ..

Καθε τρύπα εχει ταυτοτητα... :coffee:Οταν μιλαμε για δουλεια και οχι για μπαλώματα οικονομικής ανάγκης...

Δεν δέχομαι ούτε δάχτυλα.... μόνο ψωλές, οπότε διατηρείται όπως πρέπει :*
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
596
Κριτικές
1
Like
1.284
Πόντοι
206
Τυπε οι πουστηδες πληρωνουν για να γαμηθουν οχι για να γαμησουν
Ελα τωρα που μας το παιζεις και πουστης και κανεις οτι δεν ξερεις;
Αφου οι αναλογια τοπ με μποτομ ειναι 1/10
Κρα κανουν οι πουστηδες να βρουν γαμια
Και λογικο ειναι αμα γουσταρεις να γαμας, γιατι να γαμησεις ενα αξιολυπητο πουστρακι, και οχι ενα ομορφο πιπινι;
Και μαλιστα με λεφτα;
Μας δουλευεις;

Ελα πες μας ποσα δινεις και ολο και καποιος θα φιλοτιμηθει...
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
Το κάνω και μόνος μου....
Εννοώ... θα ήθελα κάποιον να κάνει τα κονέ στην αρχή μέχρι να μας μάθουν....
Χωρίς να ασχολούμαι εγώ με αγγελίες, τηλέφωνα, χρήματα κτλπ, όπως επίσης και για την ασφάλεια μου....



Δεν δέχομαι ούτε δάχτυλα.... μόνο ψωλές, οπότε διατηρείται όπως πρέπει :*
Ρε Τέντυ ήρεμα τι meltdown ειναι αυτο:confused::confused::confused:
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
392
Like
400
Πόντοι
21
Να σέ στείλουμε στην βουλή; πού μας γαμανε χωρίς να το ζητάμε. Δεν είναι ένας δεν είναι δύο, αλλά τριακόσιοι!!
Κι αμα τον στειλουμε, λες να σταματισουν να μας γαμανε? Χλωμο το βλεπω
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.168
Κριτικές
496
Like
62.239
Πόντοι
39.662
Live τώρα από μεταξουργείο έξω από το ιάσονος 44 με τη σιδερένια σκάλα παππούς ξεψύχησε πάνω στο κρεβάτι.
20240430_203151.jpg


Βαρύς ο καιρός στο μεταξουργείο μεγάλες πιθανότητες να βρέξει εάν έρθετε κρατήστε και μία ομπρέλα μαζί σας.
20240430_203601.jpg
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.569
Κριτικές
9
Like
2.192
Πόντοι
736
Ρε τι αλλο θα δουμε οσο κυβερναει ο Κουλης.
Τσακ μάζεψε τη γλώσσα σου από αύριο Πρωτομαγιά - όχι γιατί αμφιβάλλω ότι είσαι σκληρός καργιόλης και τους πλακώνεις όλους στο ξύλο - αλλά δεν γνωρίζω κατά πόσο τα πας καλά οικονομικά :confused:


Κομμένα τα ραντεβού θανάτου κι αφού δεν σε χωράνε της φυλακής τα σίδερα, θα γίνουν ραντεβού €φορίας :confused:
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
311
Like
362
Πόντοι
21
Ηρεμήστε ρε σεις.... ξέρω ότι για να είστε εδώ μέσα είστε όλοι γαμιάδες, δεν είναι ανάγκη να μου γαμάτε την αγγελία γι αυτό :grin:
Πάντως να πω στον φίλο παραπάνω που είπε ότι θα έπρεπε να πληρώνω κιόλας.... και ότι αναλογία παθ/ενεργητικών είναι 1/10 :2funny:
Είναι μέχρι να δοκιμάσεις καυλιάρη.... ειμαι σίγουρος κι εσύ παθητικός θα γίνεις αν τον φας μία φορά.

Επίσης κι εγώ γαμάω, πλέον, αλλά μόνο γυμνασμένους φουσκωτούς.

Τώρα για κάποιους που δεν είστε έξυπνοι σαν τον φίλο μου παραπάνω, και το έχετε απορία....
Ένας που γαμάει λογικό να ζητάει χρήματα/περισσότερα χρήματα.... γιατί..... θα πρέπει να τελειώσει.... χύσει.... και πόσες φορές μπορεί κάποιος να το κάνει αυτό σε μία μέρα;
Ενώ ένας παθητικός.... μπορεί να πάρει όσες πούτσες έχει διαθέσιμες, να τον χύσουν μέσα, χωρίς αυτός να χύσει....
Γι αυτό και το δίνουμε τζάμπα ή με 10€ :grin:

Θα σας έβαζα την πούτσα μου τώρα, αλλά την έχω βάλει σε άλλο θρεντ.

ΥΓ... λέτε αν φτιάξω αγγελία "Θέλω να μπω στη βουλή" να βρω κανα νταβατζή; Γιατί από αυτήν εδώ χλωμό... :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom