Νέα

Ψάχνω Νταβατζή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσε μέσα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.825
Κριτικές
56
Like
18.487
Πόντοι
13.636
Ηρεμήστε ρε σεις.... ξέρω ότι για να είστε εδώ μέσα είστε όλοι γαμιάδες, δεν είναι ανάγκη να μου γαμάτε την αγγελία γι αυτό :grin:
Πάντως να πω στον φίλο παραπάνω που είπε ότι θα έπρεπε να πληρώνω κιόλας.... και ότι αναλογία παθ/ενεργητικών είναι 1/10 :2funny:
Είναι μέχρι να δοκιμάσεις καυλιάρη.... ειμαι σίγουρος κι εσύ παθητικός θα γίνεις αν τον φας μία φορά.

Επίσης κι εγώ γαμάω, πλέον, αλλά μόνο γυμνασμένους φουσκωτούς.

Τώρα για κάποιους που δεν είστε έξυπνοι σαν τον φίλο μου παραπάνω, και το έχετε απορία....
Ένας που γαμάει λογικό να ζητάει χρήματα/περισσότερα χρήματα.... γιατί..... θα πρέπει να τελειώσει.... χύσει.... και πόσες φορές μπορεί κάποιος να το κάνει αυτό σε μία μέρα;
Ενώ ένας παθητικός.... μπορεί να πάρει όσες πούτσες έχει διαθέσιμες, να τον χύσουν μέσα, χωρίς αυτός να χύσει....
Γι αυτό και το δίνουμε τζάμπα ή με 10€ :grin:

Θα σας έβαζα την πούτσα μου τώρα, αλλά την έχω βάλει σε άλλο θρεντ.

ΥΓ... λέτε αν φτιάξω αγγελία "Θέλω να μπω στη βουλή" να βρω κανα νταβατζή; Γιατί από αυτήν εδώ χλωμό... :confused:
Χφτού μπούστη :hi:
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.427
Κριτικές
73
Like
13.283
Πόντοι
25.036
Ψάχνω Νταβατζή να να με βγάλει στο κλαρί. Να με έχει σε ένα δωμάτιο και να μου φέρνει όλη μέρα άντρες να με γαμάνε και να τον πληρώνουν, ακόμα και αλλοδαπούς.

Είμαι 32 ετών με άτριχο κωλαράκι και το μόνο που θέλω είναι να τρώω πούτσες και χύσια όλη μέρα.

Αν έχεις γνωριμίες και θέλεις να αναλάβεις έναν πούστη για να σου φέρνει λεφτά επικοινώνησε μαζί μου.
και στο kanesex


ad01.jpg
Νταβατζή δεν βρήκες...
Κωλομπαρά να σε γαμήσει δεν βρήκες...
Μήπως να το ξανασκεφτείς βρε αγόρι μου, τόσο ωραία κορίτσια εκεί έξω, όλες έχουν ένα κώλο να γαμήσεις, το στραπόν πάει σύννεφο τι σου λείπει βρε γιαβρί μου και κάνεις τέτοιες τρέλες;;;
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
115
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
281
Σας παρακαλώ κύριε, το συγκεκριμένο νήμα προάγει τον πολιτισμό, δεν γίνεται να χρησιμοποιούμε την γλώσσα λάθος. Στο κάτω κάτω είναι η πολιτιστική μας κληρονομιά. Άκου "Χφτου", που ακούστηκε;;;
"Φτου" είναι το σωστό και το "Φτου σου ρε...." που γεμίζει το στόμα πιο εύηχο...
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
889
Κριτικές
5
Like
4.899
Πόντοι
726
Live τώρα από μεταξουργείο έξω από το ιάσονος 44 με τη σιδερένια σκάλα παππούς ξεψύχησε πάνω στο κρεβάτι.
20240430_203151.jpg


Βαρύς ο καιρός στο μεταξουργείο μεγάλες πιθανότητες να βρέξει εάν έρθετε κρατήστε και μία ομπρέλα μαζί σας.
20240430_203601.jpg
Το σημαντικότερο που βγήκε από αυτό το ποστ, είναι που έδωσε σημεία ζωής, έστω και μέσω ενός απλού like, η @Katerina της καρδιάς μας! ❤️
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Να ενημερώσουμε τον νηματοθετη - αν δεν κάνει τη πλάκα του - πως βρίσκεται σε λάθος σαϊτ. Οι επισκέπτες και τα μέλη του σάϊτ στην συντριπτική τους πλειοψηφία αναζητούν γυναίκες (άντε το πολύ τρανς). Νομίζω πρέπει να απευθύνει την οποία "έκκληση" του στο gay-bi κοινό.
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
73
Like
155
Πόντοι
0
Το κάνω και μόνος μου....
Εννοώ... θα ήθελα κάποιον να κάνει τα κονέ στην αρχή μέχρι να μας μάθουν....
Χωρίς να ασχολούμαι εγώ με αγγελίες, τηλέφωνα, χρήματα κτλπ, όπως επίσης και για την ασφάλεια μου....

Για παράδειγμα σκεφτόμουν... πχ αλλοδαποί άντρες στην Αθήνα, που δεν έχουν γυναίκες και έχουν λυσάξει για να γαμήσουν.... έστω και με 10€
10ατομαχ30=300
Δηλαδή να γνωρίζαμε καμια 300αρια άτομα που λογικά θα έρχονται τουλάχιστον 1 φορά το μήνα
:hi:
Μετά δεν θα χρειάζεται να ψάχνουμε άλλο, ο νταβατζής θα βγάζει λεφτά χωρίς να κάνει κάτι
Αλλά εγώ μόνος μου σε δικό μου χώρο, δεν μπορώ να πηγαίνω με τόσα αλλοδαπά που δεν έχουν καν ελληνικό τηλέφωνο και δεν μιλάνε ούτε αγγλικά...

Για λιγότερα άτομα το κάνω/θα το κάνω και μόνος μου καυλιάρη όταν έχω χώρο
και οι λιγότεροι από 10 πελάτες μου την ημέρα θα είστε εσείς :2funny::wink:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



Δεν δέχομαι ούτε δάχτυλα.... μόνο ψωλές, οπότε διατηρείται όπως πρέπει :*
Το πρόβλημα είναι πως δεν έχεις επιχειρηματικό πλάνο. Αυτό που θες είναι να πάρεις λεφτά για μία υπηρεσία που κανονικά θα πλήρωνες ο ίδιος διότι εσένα θα ικανοποιήσει. Επιπλέον ο καθένας τη βρίσκει πιο ποιοτικά και στην ίδια τιμή, άρα είσαι αυτόματα εκτός ανταγωνισμού. Τα 10€ γιατί να τα ρίξει κάποιος σε εσένα και να μην πάει με μία γυναίκα ή μία τρανς; Επιπλέον γιατί να σε μάθει όταν υπάρχουν άλλοι χώροι που μπορεί να κάνει παιχνίδι και να έχει επιπλέον προνόμια όπως τον παράγοντα της έκπληξης ή το ενδεχόμενο παρτούζας; Χρειάζεται να κάνεις έρευνα στο κοινό που απευθύνεσαι γιατί απ' όσο καταλαβαίνω μπερδεύεις τον γκέι με τον στρέιτ καταναλωτή. Πολλοί νέοι πλέον δεν επενδύουν στην εκπαίδευση τους και θεωρούν πως απλά επειδή το είδαν εκεί έξω μπορούν να το κάνουν και αυτοί.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
542
Like
756
Πόντοι
86
Γιατί έχει γεμίσει τόσο πουσταριό το σάι ρε τύποι? :confused: Να μου πεις μικρογραφία της κοινωνίας αλλά και πάλι :confused:
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
323
Like
386
Πόντοι
21
Το πρόβλημα είναι πως δεν έχεις επιχειρηματικό πλάνο. Αυτό που θες είναι να πάρεις λεφτά για μία υπηρεσία που κανονικά θα πλήρωνες ο ίδιος διότι εσένα θα ικανοποιήσει. Επιπλέον ο καθένας τη βρίσκει πιο ποιοτικά και στην ίδια τιμή, άρα είσαι αυτόματα εκτός ανταγωνισμού. Τα 10€ γιατί να τα ρίξει κάποιος σε εσένα και να μην πάει με μία γυναίκα ή μία τρανς; Επιπλέον γιατί να σε μάθει όταν υπάρχουν άλλοι χώροι που μπορεί να κάνει παιχνίδι και να έχει επιπλέον προνόμια όπως τον παράγοντα της έκπληξης ή το ενδεχόμενο παρτούζας; Χρειάζεται να κάνεις έρευνα στο κοινό που απευθύνεσαι γιατί απ' όσο καταλαβαίνω μπερδεύεις τον γκέι με τον στρέιτ καταναλωτή. Πολλοί νέοι πλέον δεν επενδύουν στην εκπαίδευση τους και θεωρούν πως απλά επειδή το είδαν εκεί έξω μπορούν να το κάνουν και αυτοί.

άσε να ξέρω περισσότερα ρε καυλιάρη...
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.803
Like
7.964
Πόντοι
1.056

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.174
Πόντοι
1.336
Ψάχνω Νταβατζή να να με βγάλει στο κλαρί. Να με έχει σε ένα δωμάτιο και να μου φέρνει όλη μέρα άντρες να με γαμάνε και να τον πληρώνουν, ακόμα και αλλοδαπούς.

Είμαι 32 ετών με άτριχο κωλαράκι και το μόνο που θέλω είναι να τρώω πούτσες και χύσια όλη μέρα.

Αν έχεις γνωριμίες και θέλεις να αναλάβεις έναν πούστη για να σου φέρνει λεφτά επικοινώνησε μαζί μου.
και στο kanesex
Ελλαδα 2.0 Το πρωτο υβριδιο μεταξυ ανθρωπου και πλαστικης κουκλας του σεξ
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
323
Like
386
Πόντοι
21
Έβαλα αγγελία στο kanesex ότι γαμάω και φουσκωτούς/bodybuilders....
παίζει μέχρι να κλείσει το bou να έχω γίνει str8 :confused:

ή μπορεί σε κανα χρόνο να είμαι και πουτάνα και νταβατζής του εαυτού μου lol :grin::2funny:
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
680
Πόντοι
361
Έβαλα αγγελία στο kanesex ότι γαμάω και φουσκωτούς/bodybuilders....
παίζει μέχρι να κλείσει το bou να έχω γίνει str8 :confused:

ή μπορεί σε κανα χρόνο να είμαι και πουτάνα και νταβατζής του εαυτού μου lol :grin::2funny:
ρε τυπε γιατι δεν πας σε κανα κολομπαρο, μπουρδελο, στουντιο, στριπ να βρεις κανα νταβτζη να κανεις την δουλεια σου και μας πρηζεις εδω περα αν ψαχτεις λιγο κατι θα βρεις η πολυ απλα παρε πρωτοβουλια και γινε μονος σου νταβατζης και βρες απλα καποιον της νυχτας για προστασια και γενικα παρε ολα τα μαγαζια σβαρνα με μπουστηδες τυπου sodade αν συχναζεις καθε μερα εκει κατι θα βρεις δεν μπορει
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
323
Like
386
Πόντοι
21
ρε τυπε γιατι δεν πας σε κανα κολομπαρο, μπουρδελο, στουντιο, στριπ να βρεις κανα νταβτζη να κανεις την δουλεια σου και μας πρηζεις εδω περα αν ψαχτεις λιγο κατι θα βρεις η πολυ απλα παρε πρωτοβουλια και γινε μονος σου νταβατζης και βρες απλα καποιον της νυχτας για προστασια και γενικα παρε ολα τα μαγαζια σβαρνα με μπουστηδες τυπου sodade αν συχναζεις καθε μερα εκει κατι θα βρεις δεν μπορει

ακριβώς επειδή δεν πάω :confused: ψάχνω εδώ;

εσύ γιατί δεν πας να γίνεις πρωθυπουργός δηλαδή αφού έχεις λύσεις για όλα; :rolleyes:
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
680
Πόντοι
361
ακριβώς επειδή δεν πάω :confused: ψάχνω εδώ;

εσύ γιατί δεν πας να γίνεις πρωθυπουργός δηλαδή αφού έχεις λύσεις για όλα; :rolleyes:
μα σου λεω την λυση και δεν θες ειναι προτιμοτερο να βρεις ετσι οπως σου λεω παρα εδω για σενα το λεω εγω δν εχω τπτ να κερδισω απο ολο αυτο οπως οι βουλευτες που κοιτανε την παρτι τους για να φανε. Με πιανεις τωρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom