Νέα

Συλλογή φωτό με σχέσεις, βίζιτες, πιτσιρίκες, milf!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 121 άτομα (13 μέλη και 108 επισκέπτες)

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
177
Like
598
Πόντοι
81
Τι να κάνω εγώ ο φουκαράς;;;
Άχρηστος και αγάμητος όπως με αποκαλούν σε άλλο νήμα :cheesy::cheesy::cheesy:
γιατί νομίζεις οτι αυτός γαμάει;;;;; εμένα το συγκεκριμένο σπορ δεν με αφορά.... θα ήθελα αλλά δεν θέλει η κυρά..... ακόμα απορώ που ασχολείστε με τον βλάκα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.657
Like
13.640
Πόντοι
2.256
γιατί νομίζεις οτι αυτός γαμάει;;;;; εμένα το συγκεκριμένο σπορ δεν με αφορά.... θα ήθελα αλλά δεν θέλει η κυρά..... ακόμα απορώ που ασχολείστε με τον βλάκα
Εγώ σταμάτησα πια. Απλά το αναφέρω :wink:
 
  • Like
Αντιδράσεις: akakis

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.245
Πόντοι
446
Σου έβαλε χέρι η δεκαεννιάχρονη τύπε;
Μου βαζω εγω το καταλληλο χερι...αυτο του STOP εκει που κρινω πως πρεπει...δεν με διακατεχει κανενα ψυχοσυνδρομο αυτοεπειδηξης!!!!Αφησαν τον οβολον μου στο φιλοπτωχο ταμειο του μπανιστιρονηματος...καλυφθηκε το κωλοβαρεμα μου...και χαιρετε!!!
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
551
Like
3.758
Πόντοι
446
Εγώ πάντως όταν έκανα νύξη στην Αγγελική ούτε καν τη μπάλα στην εξέδρα δεν πέταξε. Δεν απάντησε καν! Μάλλον μας καυλαντίζει για να περνά η ώρα της. Αν δεν είναι κανένα στράκι σαν τη Λουκία...
γιατι να απαντησω; γ να χάσω το χρονο μου απαντωντας σε μαλακίες;
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.532
Κριτικές
5
Like
5.723
Πόντοι
2.306
Μου βαζω εγω το καταλληλο χερι...αυτο του STOP εκει που κρινω πως πρεπει...δεν με διακατεχει κανενα ψυχοσυνδρομο αυτοεπειδηξης!!!!Αφησαν τον οβολον μου στο φιλοπτωχο ταμειο του μπανιστιρονηματος...καλυφθηκε το κωλοβαρεμα μου...και χαιρετε!!!
Σε αντιλαμβάνομαι. Τον πρώτο λόγο πάντα στη δημοσιοποίηση του υλικού τον έχει η εικονιζόμενη.
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
510
Like
964
Πόντοι
86
Ρε φίλε βάλε το μοντέλο σου να στο γλύφει και μην μιλάς. Εκτός αν πληρώνεις μόνο και τον παίζεις γιατί είσαι μόνος. Έλεος πια με τις μαλακισμενες κριτικές που κανετε οι περισσότεροι. Δεν χωρίζουμε εδώ ποιοι γαμάνε και ποιοι δεν γαμάνε. Έσενα δλδ αν έχει σπυριά στο κωλο ζητάς συγνώμη που δεν θα γαμησεις!δ

Ρε φίλε βάλε το μοντέλο σου να στο γλύφει και μην μιλάς. Εκτός αν πληρώνεις μόνο και τον παίζεις γιατί είσαι μόνος. Έλεος πια με τις μαλακισμενες κριτικές που κανετε οι περισσότεροι. Δεν χωρίζουμε εδώ ποιοι γαμάνε και ποιοι δεν γαμάνε. Έσενα δλδ αν έχει σπυριά στο κωλο ζητάς συγνώμη που δεν θα γαμησεις!
αμα θες να σου ανεβασουν την ψυχολογια να πας σε ψυχολογο φιλε-η αληθεια ποναει αλλα πας με μπαζαααααααααα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι πραγματικά άνετοι και ωραίοι, απλά προσπερνούν.... είναι κανόνας.... όσοι γίνονται αγενείς και απρεπείς είναι συνήθως σαν ουρακοτάγκοι που κάθε μέρα τρώνε παντόφλα....
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΜΕΙΩΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΦΙΛΕ!!
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
177
Like
598
Πόντοι
81
αμα θες να σου ανεβασουν την ψυχολογια να πας σε ψυχολογο φιλε-η αληθεια ποναει αλλα πας με μπαζαααααααααα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΜΕΙΩΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΦΙΛΕ!!
ρε μάγκα.... που ακούστηκε ποτέ ότι η δημοκρατία συμπεραλαμμβάνει την απρέπεια;;;; λοιπον.... εγώ δεν θα σου πω να ποστάρεις τη δική σου γυναίκα,,, είναι προσωπικο δεδομένο κτλ.... θα μας κάνεις ομως τη χάρη να βγάλεις μια φωτογραφία ολόσωμη σε έναν καθρέφτη την κορμοσταιά σου;;; να σβήσεις το πρόσωπο και να την ποσταρεις.... για να δούμε και μεις τον αδωνη και να κρίνουμε..... ποιός ειναι ο δημοκράτης που κρίνει τις γυναίκες των άλλων
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
510
Like
964
Πόντοι
86
ρε μάγκα.... που ακούστηκε ποτέ ότι η δημοκρατία συμπεραλαμμβάνει την απρέπεια;;;; λοιπον.... εγώ δεν θα σου πω να ποστάρεις τη δική σου γυναίκα,,, είναι προσωπικο δεδομένο κτλ.... θα μας κάνεις ομως τη χάρη να βγάλεις μια φωτογραφία ολόσωμη σε έναν καθρέφτη την κορμοσταιά σου;;; να σβήσεις το πρόσωπο και να την ποσταρεις.... για να δούμε και μεις τον αδωνη και να κρίνουμε..... ποιός ειναι ο δημοκράτης που κρίνει τις γυναίκες των άλλων
ποια ΑΠΡΕΠΕΙΑ ρε ; Αφου το εγραψε και αλλος οτι ειναι χαλια και η μανταμ και το πεος ΕΛΕΟΣ !!!
Αν ποσταρω την Γυναικα μου θα γλυφεσαι μπεμπη μεχρι να πιεις το γαλα σου αστο !
Θα το σκεφτω ισως το κανω καποια στιγμη αλλα δεν με πιανεις ,οχι γιατι εχεις χαλια γυναικα αλλα γιατι σκεφτεσαι ΛΑΘΟΣ !
ΤΟ ασχημο ειναι ασχημο τι να κανουμε ;;;;;;;
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
510
Like
964
Πόντοι
86
σπυρια,τριχες κλπ εμενα με κανουν να ξερναω-εσυ μπορει να εισαι ανωμαλος οκ γιαυτο εγραψε ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ- λεει ο καθενας την αποψη του !
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
177
Like
598
Πόντοι
81
ποια ΑΠΡΕΠΕΙΑ ρε ; Αφου το εγραψε και αλλος οτι ειναι χαλια και η μανταμ και το πεος ΕΛΕΟΣ !!!
Αν ποσταρω την Γυναικα μου θα γλυφεσαι μπεμπη μεχρι να πιεις το γαλα σου αστο !
Θα το σκεφτω ισως το κανω καποια στιγμη αλλα δεν με πιανεις ,οχι γιατι εχεις χαλια γυναικα αλλα γιατι σκεφτεσαι ΛΑΘΟΣ !
ΤΟ ασχημο ειναι ασχημο τι να κανουμε ;;;;;;;
μαλιστα......
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα περιμενουμε
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
510
Like
964
Πόντοι
86

Συνημμένα

  • myy.jpg
    myy.jpg
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 75

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom