Νέα

Συλλογή φωτό με σχέσεις, βίζιτες, πιτσιρίκες, milf!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
510
Like
964
Πόντοι
86
τι έδειξα ρε τύφλακα;;;;
εκεινο το αηδιαστικο παπαρι πιανου ηταν με εκεινη την απαισια γκομενα δεν ξερω αλλα εσυ πεταχτηκες σαν προφυλακτικο χαχα αρα υπεθεσα δικο σου !!!
χαχαχαχααχαχαχαχ
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
177
Like
598
Πόντοι
81
σε συγκριση με το φιδι που μας εδειξες ; ΟΠΤΑΣΙΑ :cheesy:
:cheesy::cheesy: ..αντε δεν λεω αλλα μην σε πληγωσω . καλο παιδι εισαι ολα καλα !

εκεινο το αηδιαστικο παπαρι πιανου ηταν με εκεινη την απαισια γκομενα δεν ξερω αλλα εσυ πεταχτηκες σαν προφυλακτικο χαχα αρα υπεθεσα δικο σου !!!
χαχαχαχααχαχαχαχ
κακως υπέθεσες..... πάρε κανα ντεπον γιατι θα γυρισεις αφραγκος
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
510
Like
964
Πόντοι
86
Screenshot_20230818-091339.png
αλλος το εχει λαθος οκ !! πω ρε μανα μου ουτε με 100 χιλιαρικα δεν της καθομουν -γεματη σπυρια και ελιες η θεια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κακως υπέθεσες..... πάρε κανα ντεπον γιατι θα γυρισεις αφραγκος
εχω λεφτα ολα καλα ! Βρηκα ποιος ηταν ο κουκλος χαχα -ομορφια !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν γραφω αλλα γιατι μπορει να κλαψετε αντε-καλη συνεχεια ομορφιες μου !!!:angel:
:angel::angel:
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
177
Like
598
Πόντοι
81
αλλος το εχει λαθος οκ !! πω ρε μανα μου ουτε με 100 χιλιαρικα δεν της καθομουν -γεματη σπυρια και ελιες η θεια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


εχω λεφτα ολα καλα ! Βρηκα ποιος ηταν ο κουκλος χαχα -ομορφια !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν γραφω αλλα γιατι μπορει να κλαψετε αντε-καλη συνεχεια ομορφιες μου !!!:angel:
:angel::angel:
αντε να πας στο καλο
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
2
Like
2.562
Πόντοι
456
γιατι να απαντησω; γ να χάσω το χρονο μου απαντωντας σε μαλακίες;
Φυσικά! Τι άλλο θα έλεγες. Καλή σταδιοδρομία σου ευχόμαστε στα φανταστικά μπουρδέλα που θα πιάσεις δουλειά.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
2
Like
2.562
Πόντοι
456
Με λίγα λόγια. Η Αγγελικούλα, που μένει και εργάζεται στον ιδιωτικό τομέα στην Αθήνα, θα κάνει την τάνα, όχι στην Αθήνα των 5 εκατομμυρίων κατοίκων αλλά στον τόπο καταγωγής της όπου δεν υπάρχει καμία περίπτωση να την συναντήσει κάποιος γνωστός. Λογικό...
Υ.Γ. Και φυσικά θα αναφέρει ότι είναι επιλογή της να κάνει ότι γουστάρει κι εμάς δεν μας πέφτει λόγος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσύ ρε μάστορα δεν έχεις βαρεθεί να μας βάζεις φωτό απ το internet? Θα μάθεις επιτέλους να διαβάζεις και να ποστάρεις στα ανάλογα νήματα?
 

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.052
Like
10.570
Πόντοι
2.256
Με λίγα λόγια. Η Αγγελικούλα, που μένει και εργάζεται στον ιδιωτικό τομέα στην Αθήνα, θα κάνει την τάνα, όχι στην Αθήνα των 5 εκατομμυρίων κατοίκων αλλά στον τόπο καταγωγής της όπου δεν υπάρχει καμία περίπτωση να την συναντήσει κάποιος γνωστός. Λογικό...
Υ.Γ. Και φυσικά θα αναφέρει ότι είναι επιλογή της να κάνει ότι γουστάρει κι εμάς δεν μας πέφτει λόγος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσύ ρε μάστορα δεν έχεις βαρεθεί να μας βάζεις φωτό απ το internet? Θα μάθεις επιτέλους να διαβάζεις και να ποστάρεις στα ανάλογα νήματα?
βαζω προσωπικο υλικο αλλα επειδη εισαι παπαροβιτσα μαλλον δεν καταλαβαινεςι και πολλα οποτε περαστικα σου:)
 

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.052
Like
10.570
Πόντοι
2.256
τελικα σε ολα τα νηματα υπαρχουνε παντα 4-5 παρασιτα ζητουλες και αλλοι τοσοι που παντα θελουνε να την πουνε σε καποιους ενω ειναι ι ιδιοι για τοον πουτσοοο... αα ρε ελλαδα αθανατη
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
2
Like
2.562
Πόντοι
456
βαζω προσωπικο υλικο αλλα επειδη εισαι παπαροβιτσα μαλλον δεν καταλαβαινεςι και πολλα οποτε περαστικα σου:)
Φίλε πιο πραγματικό είναι το συνεφάκι που κατοικείς παρά οι φωτό που βάζεις.
 
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
31
Like
42
Πόντοι
0
Χώνα σου την έχουν κάνει την κοριτσάρα σου κύριε Πέτρο μας :hi:

Πώς ξεχείλωσε έτσι :think:
Καλή , αλλά με λίγη αποτρίχωση θα ανέβαινε level η κόρη !!
Επιβάλλεται νομίζω στην εποχή μας…
 

ThoJoan

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2023
Μηνύματα
525
Like
8.776
Πόντοι
1.046
αμα θες να σου ανεβασουν την ψυχολογια να πας σε ψυχολογο φιλε-η αληθεια ποναει αλλα πας με μπαζαααααααααα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΜΕΙΩΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΦΙΛΕ!!
Φυσικά και έχουμε Δημοκρατία γι αυτό κρυβόμαστε και από ένα πληκτρολόγιο και ότι μαλακια μας έρχεται στον εγκέφαλο την γράφουμε, απλός για να προσβάλουμε τον άλλον και να αποδείξουμε πως ειμαστε κάποιοι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom